Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się nazywa usługa cyfrowa telewizji sieci kablowej Vectra ;p pakiet cyfrowy vectry jest w cenie normalnego analogowego (mając analoga masz podstawowy pakiet cyfrówki), tylko sie placi za pakiety dodatkowe jeżeli się je weźmie ;p

Przypadku domków jednorodzinnych trzeba trochę sę bardziej wygimnastykować, musisz najpierw sprawdzić czy mają w twojej okolicy instalacje, a jak mają to trzeba przeciągnąć kabel domku ;p tam fachowców biorą, za taką instalacje trochę się więcej płaci niż ustawa przywiduje ;p

Dodatkowo cyfrówka nie jest w każdym mieście narazie ^^'

 

Posprawdzaj: http://www.vectra.pl http://www.cyfrowavectra.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cyfrowej oferty operatora kablowego Vectra dołączy w najbliższych dniach komediowy kanał Comedy Central, należący do MTV Networks Polska.

 

W ostatnich dniach sieć kablowa rozszerzyła już ofertę m.in. o stacje: TVP Historia, Nickelodeon, Style Network. Cyfrowa oferta Vectry, dostępna od roku, dociera do ponad 70 tys. gospodarstw domowych. Klienci korzystający z tej usługi mogą oglądać 100 kanałów telewizyjnych (drogą analogową tylko ok. 60 stacji).

 

Comedy Central należy do grupy MTV Networks Polska i do tej pory dostępny był jedynie w ofercie telewizji nowej generacji N, w pakiecie "Hity filmowe", w sieci Multimedia Polska oraz w wybranych sieciach operatorów kablowych w całej Polsce.

 

Źródło: Presserwis/AG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem tej bardziej prymitywnej Vectry (mowa o analogu). Co jakiś czas wędruje do obsługi klienta i pytam kiedy będzie wdrożenie cyfrówki do mojego 65 tysięcznego miasta jakim jest oczywiście Racibórz. Odpowiedz brzmi góra za dwa lata, będzie wdrożona. Taką odpowiedz usłyszałem wczoraj, zdenerwował mnie :evil: ten fakt, że dopiero za dwa lata. A dzisiaj dostarczono mi ulotkę, bydz może wiecie o jaka mi chodzi, z informacją podniesienia abonamentu(mowa jest z podniesienia z 53 do 57 zł za ten szajs analogowy) związaną z wprowadzeniem Comedy Central i TVP Historia i modernizacją dotyczącą wprowadzaniem cyfrówki do miast. W takiej sytuacji już sam nie wiem, czy ulotka miała mnie zawiadomić o wprowadzeniu cyfrówki czy ogólna informacja dla wszystkich abonentów Vectry. Zaczynam się w tym gubić, związku z tym mam do was pytanie czy rzeczywiście ta ulotka informuje mnie jako abonenta o wdrożeniu cyfrówki do mojego miasta, albo tylko przytrzymanie mnie, abym nie zmienił operatora myślę o Cyfrowym Polsacie. Prosiłbym abyście mi w jakiś sposób doradzili co zrobić, czy zostać albo wybrać operatora satelitarnego?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz czekać dwa lata to czekaj, ale ja na Twoim miejscu poszedłbym do którejś z platform. Do której? Sam wybierz :arrow:Co wybrać? Cyfrowy Polsat, Cyfrę+ czy n? Przeczytaj cały wątek najpierw a później zadaj pytania.

 

Co do tej ulotki to chcą Cię przytrzymać przy sobie, ale jak wiadomo liczy się szybkość działania a jeśli masz czekać dwa lata na DVB-C to pomyśl czy się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym znakiem że cyfrówka idzie do miasta to przysłanie nowego regulaminu przystosowanego do telewizji cyfrowej ;> potem następuje zwolnienie z 5-7 częstotliwości po przez przesunięcie kanałów analogowych na wyższe częstotliwości. Góra 2 lata oznacza że w ogóle nie wiedzą kiedy, bo tyle sobie dali czasu na ucyfrowienie największych oddziałów Vectry, więć możliwe że cyfrówka u ciebie będzie w 08 ;p Zrozum że ucyfrowienie jednego oddziału trwa u nich z miesiąc, bo muszą sprowadzić urządzenia nadawcze, już nie mówiąc o podciągnięciu światłowodów z sygnałem ze Sląska. Bądź cierpliwy kiedyś i tak dojdzie ;] przeczytaj dokładnie ulotek która dostałeś i czy na pewno nie dostałeś poprawki regulaminu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? Zapomniałem napisać, że w kopercie był jak to wspomniałeś wczesniej regulamin cen triplay i cyfrówki itd. Ale to zapewne chwyt reklamowy chodzi im oto, aby przytrzmać przy sobie abonentów (10 000 abonentów). Taka sytuacja doprowadza mnie i nie tylko, do pewnego rodzaju wścieklizny, a najbardziej denerwuje taka sytuacja, że człowiek musi płacić tyle pieniędzy za taką miernotę już nie wspomnę o internecie ( który co chwile przerywa) a wszystko łącznie kosztuje ponad 150 zł miesięcznie. To jest rozbój w biały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co ja pamietam u nas tez najpierw nam przysłali regulamin nowy, podwyżke i jakos za kilka miesięcy była cyfrówka tzn dla testerów. Ale dzis wam powiem przysłali rachunek bez żadnych podwyżek i jak narazie nie słychać o nich :P ale z tekturą przyklejona do koperty a w tej tekturze był kawałek wielkiego puzzla :lol::roll: no ciekawe co z tych puzzli wyjdzie ale to pewnie sie dowiem za kilka miesięcy bo nastepny puzzel dostaniemy może za miesiąć yh te vectra :lol::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hulek ;p to oznacza ze wdrażają cyfrówkę u ciebie i będzie gdzieś za 3 miesiące ^^ to samo było u mnie, przysłali poprawiony regulamin i podwyższyli abonament ;p poczekaj jeszcze miesiąc lub 2 jak zaczną się przesunięcia w kanałach to już będzie 100% pewność ;] Prawdopodobnie jak ci wprowadzą będzie już oferta HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz czekać dwa lata to czekaj, ale ja na Twoim miejscu poszedłbym do którejś z platform. Do której? Sam wybierz :arrow:Co wybrać? Cyfrowy Polsat, Cyfrę+ czy n?

Ależ rzesz doradził :roll: Ja bym pozostał dalej przy kablówce, nawet przy tej zdechłej analogowej. W kablówkach nie ma coś takiego jak wyłączność - chyba pojęcie najbardziej znienawidzone przez abonentów platform cyfrowych.

 

Nie tak dawno dokonałem przelicznika (pomijając przy tym wszystkie możliwe promocje, jakie by mnie czekały w kablówce). Doszedłem do wniosku, że decydując się na jakże tani CP (pakiet Relax Mix), straciłbym dostęp do kanałów: MTV Base, MTV Hits, Hallmark, NGC, Ale Kino, MiniMini, Travel&Adventure, Planete, Viasat History, natomiast zyskałbym możliwość odbioru Zone Reality, CN, TCM, Disney, E!, Wedding, Extreme, TV1000, FoxLife, Zone Europa, 2xAXN, Bomerang i to wszystko za 8 zeta więcej korzystając z CP. Niby większą liczbę miałbym polskich kanałów, jednak tych dodatkowych kanałów zawartość programowa pozostawia wiele do życzenia moim zdaniem (to są dane jeszcze przed podwyżkami w CP).

 

@hulek21, przemyśl jeszcze pozytywne i negatywne skutki odejścia od operatora kablowego. Warto też się dowiedzieć, czy Vectra nie przygotuje promocji dla aktualnych abonentów analogowej oferty. Nie wiem jaką politykę obecnie stosuje Vectra, kiedyś byłem bardziej na bieżąco będąc ich abo. W niedalekiej przyszłości postaram się nadrobić wszytkie zaległości :oops:

 

Edycja: Dorzuciłem jeszcze dwa kanały (Viasat History i Planete), na śmierć o nich zapomniałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki RafiX, Shadowriver, james_b za udzielone przez was rady. Postaram się pomyśleć nad tym co napisaliście i podjąć właściwą decyzję. Chyba jeszcze raz będę musiał spytać się w obsłudze klienta oto czy mają zamiar w najbliższych miesiącach wprowadzić, albo jak wcześniej usłyszałem dopiero za 2 lata. Wiadomość w postaci listu jest sprzeczne z tym co powiedzieli mi w obsłudze klienta, wydaje mi się, że pracują tam osoby nie kompetentne w swoim zawodzie nie wiedząc o tym co dzieje się w ich firmie.

 

Pozdro. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...