Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś, problem z brakiem TVP Info w Vectrze na dotychczasowym miejscu (może choć nie musi) być spowodowany tym, że mogą ten program pobierać z DVB-T (mogą przetwarzać DVB-T do DVB-C) a tam zmienione zostały parametry odbioru i w efekcie dekoder Twój nie widzi programu na starych wartościach SID/PID. Być może jeśli pobierają program po światłowodzie także tam zmienione zostały SID/PIDy dla Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cyfrowej Vectrze TVP Info nie jest pobierany z DVB-T. Został dodany jako nowy kanał na nowej pozycji dopiero wtedy kiedy TVP udostępniła go w światłowodzie. Być może Twój dekoder jeszcze "nie zajarzył" że nastąiły zmiany. Kanały regionalne idą bez zmian i tutaj nic się nie zmieniło. Pozostały na swoim miejscu z tymi samymi danymi. Po kilku dniach Vectra zmieniła im nazwy z TVP info na TVP "nazwa regionu". Kanały regionalne także nie są brane z DVB-T.

Analogi natomiast są pędzone z DVB-T i tutaj była chwila przerwy bo trzeba było przeprogramować odbiorniki DVB-T. W analogu nie ma TVP Info a jedynie TVP "region" za wyjątkiem tych miejsc gdzie nie jest dostępna telewizja cyfrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Gupik nie miał szczęścia w negocjacjach a jest ono niezbędne w kontakcie z Vectrą :D

Edit:

Mam już multiroom. Na kineskopowym tv naprawdę fajnie obraz wygląda i nawet HD odbiera :jupi: . Jest jednak pewien drobiazg. Mianowicie wejście w dekoderze(te do którego można podłączyć analog) jest uszkodzone(ktoś naprawdę musiał się postarać). Monter to zauważył ale stwierdził, że zrobi rozgałęzienie i będę miał tv cyfrową i analogową. Ta wizyta kosztowała mnie dodatkowe 20 zł(że niby rozbudowa instalacji) a że nie lubię się kłócić to się zgodziłem. Naprawdę usługi serwisowe w vectrze są rozbite na drobiazgi i na wszystko jest cennik :/ To jednak mniej istotna kwestia, głównie to mam pytanie co w sytuacji kiedy będę np oddawał dekoder. Czy np. pani/pan w bok nie będzie chciał naliczyć kary za uszkodzony sprzęt?. Może ktoś miał już podobny przypadek?. To, że dekodery przechodzą z jednego abonenta do drugiego to rzecz normalna tylko, że serwisant nigdzie nie zanotował, że zainstalował lekko walnięty sprzęt :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy jest możliwość wymiany dekodera z Motoroli na ADB (nowa umowa podpisana 03.09.2013) bo gość z którym prowadzona była rozmowa w ogóle nie powiedział o możliwości wyboru dekodera hd?

Czy waszym zdaniem pakiet złoty(33zl) +30mb/s net (46zl)+Sno(10zl) + Fullpack Canal + SD (30 zl) +dekoder hd za 10zl to dobra oferta?

2.Kiedy muszę iść do nich żebym przedłużyl promocje Fullpack Canal+Sd ( mam ją do 14.12.2013) ? 1 miesiąc wcześniej czy 2 miesiące zebym nie płacił normalnie z cennika tylko te 30zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrek

1.Czy jest możliwość wymiany dekodera z Motoroli na ADB (nowa umowa podpisana 03.09.2013) bo gość z którym prowadzona była rozmowa w ogóle nie powiedział o możliwości wyboru dekodera hd?

Czy waszym zdaniem pakiet złoty(33zl) +30mb/s net (46zl)+Sno(10zl) + Fullpack Canal + SD (30 zl) +dekoder hd za 10zl to dobra oferta?

2.Kiedy muszę iść do nich żebym przedłużyl promocje Fullpack Canal+Sd ( mam ją do 14.12.2013) ? 1 miesiąc wcześniej czy 2 miesiące zebym nie płacił normalnie z cennika tylko te 30zl?[/quote

 

1. Pewnie tak ale za dodatkową opłatą

2. Ja przy fullpack canal+HD mam miesięczny okres wypowiedzenia z tym, że mam gwarancję ceny na paczkę C+ więc nie opłaca mi się tego zmieniać.

 

Sądząc po tym co jest na stronie vectry za to co masz płaciłbyś 164 zł więc oferta jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki. Więc pewnie i u mnie jest 1 miesięczny okres wypowiedzenia , pytałem montera to odpowiedział że tego co się orientował to też 1 miesiąc, tak więc utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu. A który zapis w aneksie do umowy do Fullpacka mówi o gwarancji ceny ? Wiadomo że chodzi mi o to żeby sobie iść przedłużyc promocje i płacić 30 zl a nie tyle ile w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odszukam papiery bo dziś zajęty jestem ustawianiem nowej listy kanałów na drugim dekoderze :P

Edit:

Szybko poszło więc poszukałem. Co prawda bezpośredniego zapisu nie ma ale jak rozmawiałem z konsultantkami w BOK i na infolinii to mi mówiły, że ta promocja jest "na zawsze" a umowa odnawia się co 6 miesięcy bez zmiany ceny. I to się zgadza gdyż C+ mam ponad rok i cena mi nie wzrosła choć zapisy Aneksu mówią zupełnie co innego. Może niech wypowiedzą się też inni posiadacze fullpacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Platyne+Canal+HBO+Ero+Net+Tel+MobNet - umowa na 24 m-ce. Stałą opłatę za ten pakiet miałem przez ponad 40 miesięcy. Po prostu po 24 m-cach przekształciła się w umowę 6 miesięczną, a potem następną i następną i....... Tak więc cena rzeczywiście jest gwarantowana... aż do momentu otrzymania aneksu zmieniającego ceny promocyjne (tak jak to miało miejsce od 1 września). Wtedy wystarczy wypowiedzieć umowę z uwagi na brak akceptacji zmian (w końcu cena była w umowie zagwarantowana) i podpisać nową umowę, z tym, że nie zawsze nowa umowa jest na lepszych warunkach.

Ja tak zrobiłem i od 1 września zrezygnowałem z TV i netu mobilnego, zwiększając prędkość internetu i zmniejszając pakiet telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym bublem to są właśnie ceny za C+. Jak można za kilka kanałów płacić 89 zł :shock: Poza tym Vectra nie może narzucić cen standardowych z nowego cennika za Canal+ Abonentom, którzy już ten pakiet posiadają bo tej pozycji w nowym cenniku nie ma(mamy za to teraz 3 warianty C+). Mogą jedynie tak jak to miało miejsce nie tak dawno wysłać pismo z informacją, że podnoszą cenę ze względu na opłaty licencyjne ale wtedy przysługuje prawo do rezygnacji z pakietu a to dla Operatora korzystne już nie będzie.

ps. W sierpniu przedstawiciel wspominał mi o rozmowach Vectry z Canal+. Tak sobie patrzę na datę obecnej "promocji" i widzę 15.09.2013. Może rzeczywiście będzie coś ciekawszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też zrezygnowałem z tv w Vectrze i przeszedłem do nc+ - za 99 zł mam lepszą jakość i o wiele więcej kanałów oraz multiroom w 2 pokojach z tą samą ofertą programową. Brak tylko Polsat Sport ale od czego jest np. w**b.tv :)

W ten sposób wydaję o 5 zł miesięcznie mniej, a mam więcej lepszej jakości kanałów (nc+), szybszy niż do tej pory internet (vectra) i telefon (vectra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo że dodają nowe kanały. Oczywiście cieszę się szczęściem tych którzy te kanały będą oglądać. Vectra musi dodawać nowe kanały by być konkurencyjną w stosunku do innych i dobrze że tak się dzieje. Niestety większość dobrych kanałów ( a można i powiedzieć że wszystkie) już w ofercie jest a to czego nie ma to się obejdzie. Ja bym raczej szedł w kierunku poprawiania jakości i przesuwania kanałów HD "w dół" tak by ich liczba była większa w niższych pakietach. Widziałbym np. EurosportHD i N Sport HD a na otarcie łez Eurosport 2 SD w pakiecie platynowym. Warto się zastanowić nad kanałem BBC Knowledge HD który także do platyny będzie pasował. Nick Jr i Polsat Jim Jam oraz Nickelodeon HD to kolejne pozycje które chętnie zobaczę w Platynie. Disney Junior mógłby przejść do Złotego.

Kanały AXN są na tyle ciekawe że mając je w ofercie od początku ich pojawienia się w Vectrze ( jeszcze w analogu) nie obejrzałem na nich żadnej pozycji programowej. Ot zajmują tylko miejsce na liście kanałów. Takie zapchajdziury jak CBS'y tyle że z jeszcze bardziej kiepskim obrazem i przejaskrawionymi "czerwonymi" gębami ( głównie AXN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też zrezygnowałem z tv w Vectrze i przeszedłem do nc+ - za 99 zł mam lepszą jakość i o wiele więcej kanałów oraz multiroom w 2 pokojach z tą samą ofertą programową. Brak tylko Polsat Sport ale od czego jest np. w**b.tv :)

W ten sposób wydaję o 5 zł miesięcznie mniej, a mam więcej lepszej jakości kanałów (nc+), szybszy niż do tej pory internet (vectra) i telefon (vectra).

Ja co prawda nie zrezygnowałem z tv w Vectrze, ale jak usłyszałem ile musiałbym dopłacać za Canal+ oraz HBO, to dodatkowo zostawiłem nc+. Nie dość, że płacę mniej, to mam dostęp do wielu kanałów nieobecnych w Vectrze(Fox, Planete, Stars.tv), do tego w lepszej jakości. Nie wspominając już o kanałach dodatkowych http://media2.pl/media/106074-Canalplus ... cplus.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek podpisałem umowę z Vectrą na telewizję cyfrową.

Pakiet Złoty z dekoderem HD Motorola (nie mieli ADB na stanie) - 50 zł miesięcznie abonamentu (30 zł pakiet + 20 zł wynajem dekodera HD), w tym 3 miesiące abonamentu 1 zł.

Umowa na 24 miesiące. Aktywacja 59 zł.

Kod promocji Wiosna-Lato 2013

 

Dziadkowie są zadowoleni z tańszej telewizji oraz dekodera HD.

Wcześniej mieli UPC z dekoderem SD i płacili 64 zł miesięcznie. Gdyby nie wypowiedzieli umowy wcześniej w UPC w związku z podwyżką, płaciliby 69 zł za praktycznie identyczny pakiet kanałów jaki teraz mają w Vectrze za 50 zł. No i nie mieliby dekodera HD i kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem na fanpagu Vectry :Witam, mam pytanie dotyczące promocyjnej paczki canal + .Płace obecnie za nią 30 zł i kończy się 14.12.2013 .Jaki jest okres wypowiedzenia ? Czy jest to 1 miesiąc czy 2 ? Czy jest możliwość przedłużenia tej promocji czy ona się odświeża co pół roku? Czy już po 14.12 płaciłbym normalnie z obecnego cennika?

 

I taką oto otrzymałem odpowiedź:Witamy,

 

Informujemy, że umowa na Pakiet Canal + FullPack, po fuzji NC+ Canal + Platinum, została zawarta na promocyjny okres 12 miesięcy, zatem umowa obowiązuje do 01.01.2014. Po tym czasie przejdzie na cenę cennikową. W związku ze zmianą Regulaminu obecnie okres wypowiedzenia wynosi 2 miesiące. Sugerujemy kontakt pod koniec trwania promocji w celu zmiany jej warunków na nowych warunkach jeśli nadal będzie Pan zainteresowany korzystaniem z Pakietu. [Maja]

 

Pozdrawiamy,

Zespół Vectra

 

To jak to w końcu jest z tą promocją Fullpaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrek ja ci tylko powiem,że bajzel mają i tyle. 5.09.2013 podpisałem aneks a dziś dzwonią z pytaniem czy nie chce aneksu :D . Zaczekaj do 15.09. Po tym terminie będzie nowa promocja na paczkę c+ i zobaczymy. Mi wystawili dziś kolejną fakturę i c+ mam za 33 zł więc nic się nie zmieniło w moim przypadku. Myślę, że Vectra zjedzie z ceny. Swoją drogą to nie wiedziałem, że multiroom jest na 24 m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...