Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie promocja Platynowy+60 mb za 89 zł. Mam jedną wątpliwość. Przy cenie jest napisane cena przez 6 miesięcy. Czy po tym okresie opłata będzie większa?? Nie mogę tego znaleźć w regulaminie promocji.

Przez 6 miesięcy płacisz 89zł, a przez kolejne 18 miesięcy około 120zł (nie pamiętam ile dokładnie). Ja mam Platynę+20 Mb za 89zł przez 6-mcy i kolejne 18-mcy 119zł. Umowa na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: Abonentom Vectry GRATULUJE pakietu Canal+ za "jedyne" 89 zł :brawo:

Taki z ciebie "przyjaciel" forum, a po [beep]ę się odzywasz, skoro nie masz racji?

 

Sieć Vectra jest pierwszych z dużych operatorów, który rozpoczął sprzedaż Canal+ w nowych pakietach. Operator przygotował także promocję dla swoich abonentów w ramach której, przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy, pakiety oferowane są w promocyjnych cenach: Canal+ Silver - 29,90 zł (zamiast 49 zł), Canal+ Gold - 39,90 zł (zamiast 69 zł) oraz Canal+ Platinum - 49,90 zł (zamiast 89 zł).

 

Drogo w ch... 89zł wzięte z kosmosu. Zapewne taką cenę podyktowało sobie nC+, ale kumata Vectra obniżyła jak się da. Jak to dobrze mieć pełną paczkę C+ za 26 zł... Ja za samą platynę + net 20mb płace 89zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąłeś taką cenę!? Ja za fullpack płacę 33 złote, są też szczęśliwcy płacący 26 zł, a dla nowych abonentów 49,90- więc skąd 89???

No własnie cena 89,00 zł jest standardową ceną pakietu Canal+ za jaką śpiewa sobie Vectra. A jeśli chcesz mieć cenę "promocyjną" pełnego pakietu Canal+w wysokości 49,90 zł to musisz podpisać lojalkę na 12 miesięcy.Jeśli wcześniej zerwiesz umowę to zapłacisz karę umowną równą wysokości udzielonej ulgi,proporcjonalną do liczby pozostałych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ w MM kosztuje 29,90+opcja Canal+ HD za 4,00 lub 6,00 zł ( zależy od promocji).Często jest też po prostu za free.Suma samarum ceny pakietu wachają się od 29,90 do 35,90.I masz rację,w ofercie MM nie ma Canal+ Weekend i Nsport a z paczki Canal+ w HD jest tylko Canal+ Film i Canal+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie cena 89,00 zł jest standardową ceną pakietu Canal+ za jaką śpiewa sobie Vectra. A jeśli chcesz mieć cenę "promocyjną" pełnego pakietu Canal+w wysokości 49,90 zł to musisz podpisać lojalkę na 12 miesięcy.Jeśli wcześniej zerwiesz umowę to zapłacisz karę umowną równą wysokości udzielonej ulgi,proporcjonalną do liczby pozostałych miesięcy. (...) Canal+ w MM kosztuje 29,90+opcja Canal+ HD za 4,00 lub 6,00 zł ( zależy od promocji).

No ale mówisz o starych paczkach. W Vectrze C+ kosztował na promocji 19,90 zł + 6zł za HD. Poczekaj na ofertę MM dla nowych paczek, po połączeniu obu platform. Zapewne będzie identyczna jak w Vectrze. Proponuje więc skończyć hejt w kierunku Vectry, bo niczego dobrego nie przynosi. Szczególnie jeśli nie jesteś ich abonentem. Serio myślisz, że oni sami dyktują sobie cenę pakietu - 89zł - wyższą niż cały pakiet platynowy? Naturalne, że nC+ narzuca swoje ceny "cennikowe". A operator robi sobie własne oferty promocyjne dla swoich abonentów. Umowa "lojalnościowa" jest zła? W czym Ci przeszkadza? Sam mam taką podpisaną od 2.5 roku, płacę obecnie 26zł za C+ i automatycznie tyle samo będę płacił po rebrandingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, rzekomo standardowa cena pełnej paczki C+ wynosi 89 zł. Myślę jednak, że te promocje potrwają dłuuugo, bo nie znam nikogo kto za sześć kanałów płaciłby cenę pakietu platynowego z internetem..

 

No i świetna informacja 2 strony wcześniej :brawo: Wychodzi na to, że abonenci C+ w SD otrzymają dostęp do pełnej paczki po 5.04 (wraz z kanałami HD). Nie uwierzę póki nie zobaczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję. Wolę Cyfrowy Polsat.

Tego nie rozumiem, ale oczywiście szanuję Twój wybór. Jak już wielokrotnie pisałem mnie w Vectrze brakowało tylko pełnego Canal+ HD(na szczęście już niedługo to się zmieni) i Fox HD(tu ciągle mam nadzieję...). Co mi przeszkadza w CP- słabe dekodery, brak swoich kanałów premium, uboga oferta filmowa i fatalna sportowa, ale co kto lubi. Napisz potem o swoich wrażeniach. Pozdrawiam.

Na chwilę obecną jest dobrze. Jedyne co denerwuje, to że dekodery od Cyfrowy Polsat Technology potrzebują sporej mocy sygnału, by odbierać programy bez problemów (Czasami do drugiego dekodera moc 95% i jakość 55% nie wystarcza... Powyżej 60% jest ok, więc wtedy nie można narzekać). A mówisz, że słaba oferta. Ja jestem widzem wymagającym pod względem jakości obrazu. A co do kanałów, które oglądam - Złoty Cyfrowy w Vectrze wystarczał. Dla mnie Familijny Max HD wystarcza i tylko TVP Sport troszkę brakuje. Ale jeszcze mam go z racji promocji.

 

Dekodery to akurat dobre egzemplarze nam się trafiły. Żaden z wymienianych problemów przez użytkowników nie występuje (np. poważne zawieszenie się dekodera po 10h w trybie Stand-by i włączeniu rano).

 

Nie żałuję. Wolę Cyfrowy Polsat. Nawet HD w Vectrze bym nie miał za te 57 zł/mies. za Złoty Cyfrowy. A poza tym, w Cyfrowym Polsacie na niektórych TP. jest słaba jakość. Trochę w tym prawdy, ale są zazwyczaj odpowiedniki HD albo takie kanały gorzej wyglądają właśnie w Vectrze.

Oczywiście że byś miał.

Ja mam pakiet platynowy z dwoma dekoderami HD i płacę za niego w całości dokładnie 57,50 zł/mies ( 50 PLN platyna z dekoderem HD + 7,50 za drugi dekoder HD).

A do tego za pakiet z dwoma dekoderami HD to bym nie zapłacił w Vectrze tyle ile w Polsacie - 59,90 zł/mies.

 

I tu się mylisz, bo ja płacę nawet mniej- za platynę + dekoder z nagrywarką 50 zł, do tego multiroom HD 5,90, sport na ostro za 1 zł i wifi za darmo co daje w sumie 56,90 zł. Czyli jeszcze oszczędzam 3 zł, nie mówiąc o duuużo bogatszej ofercie programowej(jedyna przewaga CP to Fox HD). Nikt mi nie powie, że w Vectrze nie można wynegocjować dobrej ceny:-).

 

Na początku przedstawiciel w Vectrze chciał wcisnąć standardową ofertę ("a za 3 złote więcej mają Państwo Pakiet Platynowy"). Później trochę opuścił w dół z ceną, ale i tak umowę wypowiedzieliśmy. Wcześniej mieliśmy okazję korzystać z usług Cyfrowego Polsatu. I w Vectrze by nam brakowało chociażby History HD, FOX HD czy Stars.TV. No i ta jakość. Powiecie, że narzekam. Ale chciałbym, żeby było dobrze z jakością.

 

A co do C+ - tym co mają obecnie włączony pakiet Canal+ (nawet za 33 zł/mies.) to gratuluję :brawo: . Szczególnie tym, co płacą 19,99 zł/mies. To Wam się fartnęło na pełną paczkę i do tego w HD.

Co do tych 89 zł - Prawdopodobnie NC+ narzuciła takie ceny no i musieli podać cenę bez promocji. A ceny nawet na promocji tej paczki są nie do zaakceptowania. Przykładowo same pakiety w NC+ i bez promocji kosztują fortunę. Do tego ten Multiroom znany z n-ki.

 

Vectra jest znana z dość niskich cen (dobry stosunek ceny do ilości - ale nie do jakości). Wątpie, by sami narzucili 50 zł za full pack paczki C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon9904

Dzięki za informacje o CP. Specjalnie przejrzałem kanały dostępne w Twoim pakiecie- dla mnie nie do przyjęcia- wg. mnie gorsza oferta niż pakiet złoty Vectry. A dla kibica sportu i fana filmu(czyli mnie) nie ma nic. Ale co kto lubi. Życzę powodzenia na nowej drodze i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: Dzięki ale w końcu - 14-latek ma aż tyle czasu na oglądanie TV? No nauka najważniejsza.

Uważaj teraz na N-kę. Wysyłają pisma do abonentów, w których zmuszają do przymusowej migracji do NC+ od 1 maja. I te "indywidualne" oferty zawsze są droższe od tego, co się miało w starej platformie. Za 68 zł/mies. co płacisz, niestety w NC+ za to samo jest kilkadziesiąt złotych więcej. Niby coś można wynegocjować, ale co to 20 zł jak i tak będzie się więcej płaciło?

 

Pozdrawiam również ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku jak wprowadzili w dekoderach opcje VECTRA PORTAL ta opcja mi nie działa, kręci się to kółeczko i nic. Wie ktoś co może być przyczyną? Pamiętam, że wiele osób pisało że ma z tym problem.

Też mi to nie działa, pewnie w niektórych miastach ktoś zapomniał coś ustawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie cena 89,00 zł jest standardową ceną pakietu Canal+ za jaką śpiewa sobie Vectra.

Standardowe zagranie Vectry - podają cenę cennikową oraz promocyjną. Tak robi wielu operatorów, a także usługodawców innego typu. Cena zawsze musi być "promocyjna" żeby kusiła, poza tym w przypadku zerwania umowy muszą sobie jakoś wyrównać stratę abonenta. No cóż, czysty biznes, a klienci wiedzą na co się piszą. Myślę, że ile by w tym kruczków nie było, to jest to korzystniejsza opcja niż nc+. Generalnie promocja raczej nie zniknie nigdy - ewentualnie za kilka miesięcy zmieni formułę na tyle, by ostatecznie zostać taka sama. To samo dzieje się z promocjami przyłączenia się dla nowych abonentów Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żadne promocje tylko normalne ceny. Żaden przedsiębiorca nie oddaje towaru czy usługi poniżej granicy opłacalności. Cena promocyjna = cena normalna a nad nią widnieje cena powiększona. Tak działają wszyscy. A jeśli chodzi o pakiety Canal Plus to dla mnie żadna z tych kwot nie jest atrakcyjna. Za taki pakiet dodatkowo mógłbym zapłacić 10 max. 15 PLN. Szkoda że nie można wykupić sobie tylko pakietu C+ czy HBO bez konieczności posiadania Platyny czy Złotego.

W tym kierunku operatorzy powinni pójść.

Za 40 PLN to niech sobie sami oglądają te c+ a 89 PLN to chyba błąd w druku :-). Z drugiej strony jak ktoś potrzebuje pakiet C+ na miesiąc to lepiej zapłacić jednorazowo 89 PLN niż bulić po 40 PLN za 12 i więcej miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma ostatnio jeden podstawowy problem. Wyłączając ofertę sportową, która mnie totalnie nie interesuje, nie ma tam nic wartego oglądania. Jeszcze w ubiegłym roku znalazłem tam wiele filmów, które były godne chociażby nagrania na PVR. W 2013 roku jednak dno, dno i jeszcze raz dno. Oczywiście z HBO nie jest inaczej. Filmbox ma już ciekawszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu pisał o kanale RTPI Ze znika 21 kwietnia ,bylem dzis u kolezanki wlaczylem kanal 100 info ale nie widze nic zeby mozna bylo zrezygnowac z tego tytułu :(

Płaci za pakiet złoty i internet 8MB 108 zeta :shock: z dekoderkiem SD technisat umowa do lata czy da rade cos szybciej załtwic ? nie znam kablówek czy coś idzie ugrać telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma ostatnio jeden podstawowy problem. Jeszcze w ubiegłym roku znalazłem tam wiele filmów, które były godne chociażby nagrania na PVR. W 2013 roku jednak dno, dno i jeszcze raz dno. Filmbox ma już ciekawszą ofertę.

Polemizowałbym- w Canal+ w lutym Rozstanie(w wielu ankietach uważany za najlepszy film 2011 roku), Artysta(zdobywca Oscara) czy W ciemności nasz kandydat do Oscara. W styczniu chociażby Rzeź czy Wszystkie odloty Cheyenne'a. Już nie mówiąc o kwietniu, który w związku z uruchomieniem nc+ zapowiada się rewelacyjnie( m. in. Nietykalni, Róża, Igrzyska śmierci). Oczywiście słaby był grudzień 2012 czy brak premier w marcu, ale i tak porównywanie Canal+ czy nawet HBO z Filmboxem jest, oczywiście według mnie, nieporozumieniem. Mógłbyś wymienić jakieś ciekawe premiery Filmboxa? Mnie cieszy, że w Vectrze za 33 zł będę miał dostęp do 6 kanałów HD. Uważam, że jest to bardzo dobra oferta dla kibica i miłośnika dobrego kina. Jeśli chodzi o HBO- to są to głównie produkcje własne, niedostępne nigdzie indziej- seriale Gra o tron, Bez tajemnic czy ostatnio Gorejący krzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...