Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W tej Vectrze to już nie ogarniają. Nie będzie Filmbox Action HD.

Drodzy użytkownicy, odpowiadając na Wasze pytania dotyczące kanałów HD dostępnych w ofercie od 1 marca 2013, będą to następujące kanały:

TVN 24 HD

Fightklub HD

Dorcel XXX HD

Fightbox HD

 

Informację tę możecie również znaleźć na naszej stronie www. w zakładce dla mediów. Informacja o włączeniu kanału Filmbox Action HD wynikła z omyłki, za którą bardzo przepraszamy. Chcemy również zapewnić, że korespondencja do abonentów dotycząca wspomnianych nowości w ofercie zawiera poprawny wykaz kanałów. [AD]

 

A czy było gdzieś wspomniane, że Fightbox od 01.03 będzie tylko w HD?

Pakiet Filmbox – kanał Fightbox zmieni wersję emisji na HD;

 

EDIT 13.02.2013, godzina. 17:08: Przeszli samych siebie. U mnie w Żarach w analogu zamiast TVP1 mamy ... drugi TVN :shock: . Do tego brany z cyfrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyli. No ale co z tego, jak jakość w cyfrówce jest nadal do niczego i nie potrafią naprawić nieprawidłowości w analogu?! Lista podana, problemy napisane i oni chcą jeszcze moje dane abonenta. No sory, ja sprawdziłem i w całym mieście jest problem i oni nie rozumieją tego dalej. Co za firma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG jest takie zjechane że nie idzie nagrać całej bajki Mali Einstaini. Wciskam REC na początku bajki, a w EPG jeszcze widnieje bajka Klub przyjaciół Mickey i nagrywa tylko do końca tej bajki. Bez sensu. Jak nagrywać żeby było od wciśnięcia REC do mojego zatrzymania, nie uwzględniając EPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Vectra co chwila robi modernizacje ,ale afekt tych modernizacji jest taki że po każdej modernizacji na paru kanałach występuje pikseloza.Kiedys tej pikselozy nie bylo,upadają na psy z tą jakościa ,napchali kanałów na multiplexy i efekt jest coraz gorszy.Niektórzy maniacy telewizyjni domagają sie włączenia kolejnych kanałów ,a tu trzeba powyłanczać niepotrzebne śmieci.Ciekawe czy maniacy to wszystko oglądaja ,a kiedy śpią i pracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była ta paczka Złoty HD + Internet 10 MB/s (za złotówkę przez pierwsze 6 miesięcy) na 36 miesięcy to opłaty rozkładały się następująco:

Złoty HD: 49 zł mies. (cała umowa) + dekoder jaki wybierzesz (dzierżawa)

Internet: od 1 do 6 mies. - 1 zł. Od 7 do końca umowy cena 30 zł.

 

W twoim przypadku może też opłata o ok. 30 zł wzrosnąć.

Jak możesz, to zapytaj przedstawiciela Vectry na Facebooku. Tylko że oni piszą te swoje regułki. I jak chcesz, żeby np. naprawili analog bo porozciągane kanały i problem jest w całym mieście, to oni na to:

[...] nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń w tym zakresie od nikogo poza Tobą, nie możemy zatem stwierdzić, że nieprawidłowości dotyczą terenu całych Żar. [PM]
albo:
[...] więc jeśli Ty odczuwasz dyskomfort prosimy ponownie o podanie danych, abyśmy mogli tę kwestię z Tobą zweryfikować. Screeny możesz dołączyć wedle uznania. [PM]"
Normalnie paranoja jakaś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bardziej z ciekawości, bo cyfrówkę z Vectry brałem w grudniu i jak teraz skonfigurowałem identyczną paczkę na stronie, to wychodzi 15zł drożej. A te gotowe paczki ze złotówką za pierwszy miesiąc (bo tak to teraz niby wygląda na stronie) i potem niższą ceną przez 5-6 miesięcy by mnie i tak nie urządzały, bo albo oferują niski pakiet TV, albo internet 20Mbit lub szybszy, a najszybszy dostępny u mnie to 10Mbit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem chcialem coś obejrzeć na FILMBOX ,ale panowała na tym kanale pikseloza ,artefakty i musiałem zrezygnować z tego kanału.Reasumując nie ma dnia żeby wszystkie kanały szły dobrze,zawsze dwa trzy kanaly nie da się oglądać.Szanowna Vectra nic z tym nie robi ,ale kase to umie ciągnąc.Zastanawiam się czy w takich okolicznościach można zerwać umowe z nimi,skoro nie zapewniaja dobrego odbioru na wszystkich kanałach.Może odezwie jakiś prawnik i wypowie się w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiązać umowę trzeba mieć do tego podstawę.

Jeśli u Ciebie dzieje się tak że codziennie jakiś kanał "nie chodzi" to powinieneś pisać zgłoszenia. Codziennie jedno lub kilka zgłoszeń dotyczące kanału który nie działa. Każde takie zgłoszenie Vectra ma obowiązek sprawdzić i potwierdzić.

Jak uzbiera Ci się paczka takich zgłoszeń piszesz reklamację i czekasz na zwrot kasy albo zrywasz umowę powołując się na te zgłoszenia czyli na realizowanie usługi niezgodnie z umową i regulaminem.

Pisanie o problemach na forum nie upoważnia Ciebie do rozwiązania umowy.

Brak zgłoszeń od Ciebie do operatora ( w tym przypadku Vectry) oznacza że usługa działa bardzo dobrze i za to Vectrze należy się opłata w postaci abonamentu zgodnie z umową którą sam podpisałeś :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś, kto ma Pakiet Złoty Cyfrowy? Bo u mnie, oprócz całego pakietu, aktywne są jeszcze kanały: Deutsches Musik Fernsehen, LTV World, Russia Today. Wszystkie są na jednej częstotliwości (w moim przypadku, to 410 MHz), ale Religia.TV z tej samej częstotliwości jest już normalnie od Platyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moje zapytanie dotyczy zapisu regulaminowego Vectry, dotyczącego "cyklicznego 6 miesięcznego przedłużenia okresu zobowiązania".

 

Na chwilę obecną mam podpisaną m.in. umowę promocyjną na pakiet sportowy za 1,00 zł miesięcznie, z 12-miesięcznym okresem zobowiązania.

W/w umowa ma, jeżeli nie podejmę przynajmniej miesiąc przed końcem 12 miesięcznego okresu zobowiązania decyzji o rezygnacji, przejść

w cykliczny 6-miesięczny okres zobowiązania.

 

Dla pewności chcę zapytać w przypadku gdyby ktoś z Was już przerabiał taką sytuację, czy opłata - gdybym nie podjął decyzji o rezygnacji,

przez 6 miesięczny okres zobowiązania za pakiet sportowy wynosiłaby 1,00 zł czy regulaminowe 30,18 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gdybym nie podjął decyzji o rezygnacji,

przez 6 miesięczny okres zobowiązania za pakiet sportowy wynosiłaby 1,00 zł czy regulaminowe 30,18 zł"?

 

1,00 zł. Jest to opłata stała. Ja tak przynajmniej zostałem poinformowany i pytałem o to kilka razy podczas rozmowy dot. przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 01.03.2013 Vectra chce wprowadzić miedzy innymi w pakiecie platynowym dodatkowy kanał TVN 24. Moje pytanie brzmi czy dodanie kanału tez daje mozliwość wypowiedzenia umowy ? W końcu to też zmiana.

To tak jakby Kodeks Pracy gwarantował Ci możliwość zerwania umowy z winy pracodawcy za to, że pracowca podniósł Ci wynagrodzenie.

Co to ludziom nie przyjdzie do głowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 01.03.2013 Vectra chce wprowadzić miedzy innymi w pakiecie platynowym dodatkowy kanał TVN 24. Moje pytanie brzmi czy dodanie kanału tez daje mozliwość wypowiedzenia umowy ? W końcu to też zmiana.

Umowę można zawsze wypowiedzieć :-). Nikt nikogo na siłę przy Vectrze nie trzyma.

 

To tak jakby Kodeks Pracy gwarantował Ci możliwość zerwania umowy z winy pracodawcy za to, że pracowca podniósł Ci wynagrodzenie.

Co to ludziom nie przyjdzie do głowy!

:-) Zawsze można powiedzieć że podniósł za mało i rzucić kwitami :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...