Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie liczcie na to, że jakość na tych kanałach się poprawi. Właśnie po to robili przetasowania, żeby więcej zmieścić kanałów w danym paśmie i stąd bardziej stratne kodowanie. Tak już zostanie albo będzie jeszcze gorzej.

1.5Mbps to zakrawa na żart a nie na "poważną" sieć kablową. Może warto pisać reklamacje, że sygnał nie spełnia minimalnych parametrów przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to dziwne żeby firma wybrała ilość zamiast jakości ? Poczekajmy ten miesiąc ( a nie jak ktoś sugierował "pare dni" ) i później zobaczymy bo jak na razie to pikseloza, haczenie a mnie dodatkowo jakieś dziwne zielone kwadraciki wyskakują na superstacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam. Jeśli się nie zmieni do końca maja piszę reklamację, jeśli się nie poprawi zrywam umowę z powodu marnej jakości. Na taką jakość umowy nie podpisywałem.

Ale mam nadzieję że to okres przejściowy jest.

3 maja wysłałem do nich zapytanie w tej sprawie. Ciekawe czy odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem się zapytać o pogorszenie jakości przekazu kanałów, ale widzę że nie tylko ja to zauważyłem. Modernizacja modernizacją, ale nie za to ja płacę, aby oglądać pikselozę i szatkowanie. Rabatu "modernizacyjnego" przecież nie będzie, a ryzyko jest takie, że poupychane programy lepsze już nie będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem dekoder SD na HD i chłopaki podłączyli go omijając dotychczasowe gniazdko (takie z czasów analogowych), po prostu podpinając kabel wychodzący ze ściany do dekodera. Czy jest to standardowe podejście, czy jednak pozwolili sobie na małe "ułatwienie"?

Zaznaczam, że mam samą TV bez internetu. Czy w ten sposób nie stracę jakichś funkcjonalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dekoder PVR. Przedwczoraj w nocy oglądałem jakiś kanał, po czym przełączyłem na TVP 1 gdzie leciał film. W trakcie trwania filmu włączyłem nagrywanie. Przed chwilą sprawdziłem, że film nagrał się od początku, chociaż TVP 1 nie oglądałem. Ktoś to może wyjaśnić? Kolega miał podobną sytuację w N-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem dekoder SD na HD i chłopaki podłączyli go omijając dotychczasowe gniazdko (takie z czasów analogowych), po prostu podpinając kabel wychodzący ze ściany do dekodera. Czy jest to standardowe podejście, czy jednak pozwolili sobie na małe "ułatwienie"?

Zaznaczam, że mam samą TV bez internetu. Czy w ten sposób nie stracę jakichś funkcjonalności?

Nic na tym nie stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...