Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra nie ma żadnej strategi postępowania wobec stałych klientów. Ich podejście w tym temacie to totalna kompromitacja. Swoją sytuację odnośnie chęci podpisania umowy dotyczącej PVR opisałem Wam wyżej. Na chwilę obecną są nastawieni jedynie na kasę - jeżeli dokupię cokolwiek - mój problem polega na tym, że nie mam już co dokupywać :-), a pakietu VIP nie chcę) - to Vectra łaskawie pozwoli mi na łagodniejsze potraktowanie. Jeżeli nie to ewentualnie płać i płacz :D .

Jedyne co pozostało to czekanie na koniec obecnej umowy, ale do tego czasu PVR stanie się - mam nadzieję - w pełni sprawną technicznie i cenowo normalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Nie wiem, czemu się bulwersujecie. Przecież to standardowa praktyka na rynku. Zapytajcie o warunki przedłużenia umowy w Cyfrze, w Nce, u dowolnego operatora telefonii komórkowej. Wszędzie nowy dostanie lepiej i taniej.

Na szczęście wszyscy malkontenci dostają od Vectry średnio raz na kwartał narzędzie do "bycia nowym abonentem", czyli zmiany w regulaminach, zmiany na liście programów itp. Każda taka zmiana pozwala Wam na rozwiązanie umowy zawartej na czas określony bez ponoszenia konsekwencji.

Po rozwiązaniu umowy idziesz z Żoną do BOK i ona staje się nowym abonentem, w pełni wykorzystując warunki aktualnych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie Jestem z rybnika i od 2 dni (chyba) nie odbieram programu 1 dwójki i paru innych programów dekoder hd od dzis rana tato (te same mieszkanie) nie odbiera na normalnym dekoderze tych programów ba nawet lista programów zaczyna sie od tvn czy ktos cos wie na ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scorpion nie do końca się z tobą zgodzę. W przypadku sieci komórkowych większe profity dostają starzy klijęci, którzy przedlużają umowy. Vectra nie ma żadnej polityki wobec swoich abonentów i to jest ich wielki błąd. Wiem, że Cyfra i nka też mialy dobre oferty dla klijęntów przedlużających swoje umowy z tymi operatorami.

@edzia40 ja też mam dekoder HD i u mnie jest wszystko ok, może spróbuj wrócic do ustawiem fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder puszcza sygnał albo przez YPbPt albo przez hdmi. Dlatego nie możesz jednocześnie nagrywać na zewnętrznej nagrywarce i oglądać w TV przez hdmi.

Połączenie Dekoder-hdmi-tv i Dekoder-euro-nagrywarka-euro-tv wydają się najlepsze. Nagrany na hdd materiał i tak masz w SD więc połączenie po euro starcza a jak oglądasz hd z dekodera to wykorzystujesz do tego hdmi które jest do tego najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dalej jest ta promocja c+ za 2 dychy przez 18 miesięcy>? i czy wiadomo coś kiedy będzie c+3 sport?

bo w następnym tygodniu startuje ekstraklasa i zamierzam zakupić sobie ten pakiet (choć nie dla ekstraklsy)

 

W środę była jeszcze możliwość podpisania umowy na paczkę C+ w w/w promocji więc zapewne jest nadal.

 

Witam. Ile kosztuje dzierżawa drugiego dekodera SD w pakiecie Złotym Cyfrowym?
Aktywacja 99zł i potem 9,90zł co miesiąc.

 

W środę poinformowano mnie również, że w obecnej chwili nie ma możliwości aktywacji usługi multiroom, ale najprawdopodobniej od sierpnia ta możliwość powróci i abonenci, którzy jej jeszcze nie posiadają będą mogli ją sobie włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...