Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, możesz zerwać po tych pierwszych 6 miesiącach za 1 PLN. Pamiętaj tylko, że jest to promocja typu Prezent i jest dodawana do nowo wykupionej paczki, a nie promocja ogólna dotycząca zwykłego pojedynczego pakietu premium dokupowanego do paczki, którą już posiadasz. Należy pamiętać, iż jest ona ściśle powiązana z promocją o nazwie " OFERTA – KONFIGURATOR DTV”. Najpierw podpisujesz umowę na tę, którą właśnie wymieniłem, a dopiero później na tę "prezentową".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dodawana do nowo wykupionej paczki, jest ona ściśle powiązana z promocją o nazwie " OFERTA – KONFIGURATOR DTV”.

wszystko fajnie, jak rozumieć ofertę "konfigurator dtv" - która to będzie? Jesli zerwe obecną umowę z powodu wyłączenia kanałów luxe'ów i podpiszę ja na z nową paczką (promocja lokalna) (tv+net+tel) to też przysługuje mi prawo skorzystania z tego prezentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientowałem się na czym polega nowa promocja vectry:

1.Można łączyć oferty ( paczki) dowolnie z sobą

2. Ulegają zmniejszeniu abonamenty ( np. platyna z telefonem 150 - 60 zł ( za platynę ) i 25 zł ( za tel 150 )

3. NIe ma nic za darmo za możliwośc dowolnego łączenia ofert trzeba zaplacic np. jak za powyższe 59 zł - jednorazowo

4. Brak opłat za dzierżawę zwykłego dekodera HD ( pozostaje aktywacja za 49 zł )

5. Za dekoder PVR np. w platynie opłata za dzierżawe wynosiła 5 zeta teraz jest 9 ,9 zł

6. Opłaty aktywacyjne ponosi się niezaleznie od tego czy się jest starym klientem czy tez nowym ( kończy sie możliwość przepisywania umowy na żonę/męża i korzystania z prawie darmowej aktywacji - kodzi mi o tym że jedna osoba rezygnowała a druga zawiązywała nową umowę )

Dane sprawdzone Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Davy'ego: nie ma jeszcze opublikowanego regulaminu promocji "OFERTA – KONFIGURATOR DTV", Vectra startuje z nowa kampanią 23 sierpnia, więc wkrótce wszelkie info powinno być dostępne na ich stronie. Co do ostatniego pytania na chłopski rozum odpowiedź powinna brzmieć tak, ale warto informacji zaczerpnąć u źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle Vectra zaczyna kombinować z tymi paczkami premium, aby zachęcić do zamawiania. Ostatecznie zaczeli tworzyć korzystne promocje, gdyż stwierdzili, ze konkurencja także nie stoi w miejscu i raczy zaczerpnąć nowych klientów. Kto by wczesniej pomyślał, aby taki pakiet erotyczny puszczali już przy platynie za 9,90,-/mies. czy pakiet sport na ostro za 14,90,-/mies. :?: A i jeszcze ta oferta CANAL+HD na 4mies. za friko do zwykłej paczki canal+. Mam wrazenie, ze jestem abonentem cyfry+ :D a Wy :?: Podobną politykę zaczynają wprowadzać jesli chodzi o pakiety tzw. exclusive :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z opinią wyrażoną przez kolegę powyżej. Rzeczywiście ciekawie z tymi premium, dodatkowo fajnie, że te sztywne paczki, które tak bardzo ograniczały możliwości kombinowania odchodzą już do lamusa. PS. Wg regulaminu to "sport na ostro" kosztuje 9,90 PLN, a erotyczny 14,90, a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W regulaminie pakiet sport na ostro wyceniony został na 9,90,-, ale na stronie vectry ceny sa zamienione i to erotyczny kosztuje rzekomo 9,90,-/mies. Zapewne jutro to się zmieni i zostanie wprowadzona korekta. Tak czy inaczej wg. mnie są to ceny do zaakceptowania, nawet dla najbardzeij wymagajacych. Sam osobiscie się zastanawiam, czy nie skorzystac z nich i nie zamówić sobie tak na 5 mies. tego sportu na ostro po 1,- :D a canal+ i tak się przez Internet oglada 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepiej :)

Swoją drogą - ma ktoś gdzieś cenniki nowych paczek? Bo na stronie za [beep]ę nie mogę znaleźć.

Z góry thx.

 

Ogólnie coś się ze stroną niedobrego dzieje - wczoraj nie działała www.vectra.pl/test , nie rozwija się gałązka "pakiety", a na stronie konkursów zniknęły wyniki DisneyXD. Chyba nowego "kodera" mają i nie umie się chłopina w tym bałaganie połapać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tymi paczkami zamęt jest, też chętnie poznałbym ofertę. Podobno będzie można dobierać sobie i konfigurować paczki. Na stronie tak jak wspomniałeś nie rozwija się gałąź Pakiety, pewnie pracują nad jakimś konfiguratorem. Pozostaje tylko BOK, ale nie chce mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kanały naukowe to niestety Vectra - aby posiadać optymalną ofertę - powinna się jeszcze postarać o History Channel, zarówno w wersji SD jak i HD. Discovery Historia oraz Investigation Discovery też nie zaszkodzą.

 

Kanały sportowe - o Polsatach można zapomnieć. Bardzo "kłuje w oczy" brak Europsort 2 HD w porównaniu z ofertą innych operatorów. Ponieważ interesują mnie sporty amerykańskie nie mam nic przeciw ESPN America w jakości HD. Może można powalczyć o Orange Sport - tym bardziej, że drogi Cyfry+ i TP się coraz bardziej rozchodzą. W przypadku kanałów sportowych jest jeszcze jeden ważny argument - od momentu utworzenia paczki "sport na ostro" nie została ona wzbogacona w żaden kanał (nie liczę wymiany podczas wycofywania Polsatów).

 

TVP HD dla Vectry nie osiągalny. Ciekawe czy podobnie będzie w przypadku BBC HD?

 

Odnośnie kanałów muzycznych, dziecięcych i filmowych (wydają się być faktycznie najmocniejszą stroną Vectry) - czytając opinie na Facebooku też oczekiwanie są nowości

 

Podsumowując - w moim odczuciu Vectra raczej nadrabia zaległości niż dorównuje lub stara się wyprzedzić konkurencję, dlatego nie zamierzam się na razie "podniecać' i ich chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września oprócz Fox Life HD i Mezzo Live HD do oferty Cyfrowej Vectry wejdzie program Nat Geo Wild ( pakiet złoty ) i Nat Geo Wild HD ( pakiet platynowy ). Do Pakietu Złotego zostanie przeniesiony National Geographic Channel HD !

 

To na tyle nowości we wrześniu :) Następne w styczniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się być na bieżąco z wypowiedziami Vectry na Facebooku - wniosek mam tylko jeden - pogrywa ona sobie z Wami w... :censored: . Niektórzy łapią jak młode pelikany to co zostanie tam napisane - słynne już odnośnie ilości kanałów w jakości HD u poszczególnych operatorów kablowych - "zobaczymy jak ten ranking będzie wyglądał we wrześniu". Dzisiaj czytam "nigdy nie obiecywaliśmy rewolucji" :D . Żałosne i tyle. Niepoważni ludzie bawiący się w profesjonalną firmę.

 

Mają taką posuchę i trudności w wprowadzaniu nowych kanałów, że wystarczy iż dodają jeden sensowny a większość na Facebooku cieszy się jak małe dzieci. Cóż, gra się tak jak rywal pozwala :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...