Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A moja wizyta w BOK zakończyła się niepowodzeniem jeśli chodzi o jakieś dodatkowe korzyści wynikające z wycofania tych kanałów z oferty Vectry. Mimo wszystko zostaje dalej w Vectrze ponieważ na naszym lokalnym rynku nadal mają najlepszą ofertę cenową łączącą w sobie internet z telewizją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ponowny start usługi multiroom. Na śląsku była już od ponad roku.

Tak, można wziąć 2 dekodery HD, wszystko przecież jest napisane w linku, który podałeś.

W przypadku dekodera HD opłaty miesięczne wynoszą odpowiednio 11,80 i 19,81zł w zależności czy głównym pakietem jest platynowy czy złoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl-pl.facebook.com/cyfrowavectra

 

Z tej promocji wynika że za 3 usługi będe płacić 29.90 przez pierwsze 6 miesięcy a potem przez kolejne 1,5 roku 120 zł, czy może chodzi o to że przez pierwsze 6 miesięcy będe płacić 3 razy 29,90 czyli 89,70 a przez nastepne półtorej roku 120 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z Was posiada usługę multiroom przy pakiecie platynowym to mam prośbę o podanie kosztów. Czy wynoszą one miesięcznie - oprócz kosztów aktywacji - 5,90 (dzierżawa pierwszego dekodera) + 5,90 (dzierżawa drugiego dekodera) = 11,80? Czy jest inaczej. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz dekoder. Jeśli masz do multiroom platynowego dekoder SD to płacisz tylko 5,90zł za usługę multiroom. Jeśli masz dekoder HD do platynowego multiroom to płacisz dodatkowo za jego dzierżawę 5,90, czyli w sumie 11,80zł za multiroom. Pierwszy dekoder jest rozliczany zgodnie z promocją, z jakiej korzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponieważ w trakcie podpisywania umowy Pani w BOK poinformowała mnie tylko o jednej opłacie a mianowicie 5,90 za dzierżawę drugiego dekodera HD. O opłacie za usługę multiroom nie było żadnej wzmianki :D . Nic nowego.

 

W takim razie moje opłaty to 11,90 za multiroom + drugi dekoder HD + 5,90 za pierwszy dekoder HD i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w przypadku telewizji analogowej Vectra naliczała 10% wartości abonamentu za drugie gniazdko.

 

Jeżeli chodzi o telewizję cyfrową to nie jestem pewny, ale takie opłata nie funkcjonuje. Swoją sytuację opisałem wyżej. Pytam kobietę o wszystkie opłaty, a Pani: jedyna różnica pomiędzy dekoderem SD a HD to różnica w wysokości opłaty aktywacyjnej, zarówno za jeden jaki drugi miesięczna dzierżawa to 5,90. Dopiero dzisiaj zostałem utwierdzony, że w przypadku dekodera HD dochodzi jeszcze jedno 5,90 :D .

 

Co najciekawsze dzwoniłem do centralnego BOK i tam uzyskałem wiedzę, że na chwilę obecną Vectra nie świadczy usługi multiroom, więc informuję Pana, że niecały miesiąc temu podpisałem w/w usługę. Pan na to, że BOK obsługuje tylko usługi dostępne w całej Polsce a nie lokalnie w związku z tym nie mogę uzyskać żadnych informacji na temat opłat, ponieważ będą one takie jak zaproponowano mi w lokalnym BOK. Muszę więc czekać na rachunek, aby dowiedzieć się czy może uzyskałem jakiś lokalny rabat :D .

 

Z ważniejszych wiadomości to tylko ta, że Vectra szykuję dużą promocję jesienno-zimową i wtedy m.in. ma zostać wprowadzona "po raz kolejny" usługa multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ważniejszych wiadomości to tylko ta, że Vectra szykuję dużą promocję jesienno-zimową i wtedy m.in. ma zostać wprowadzona "po raz kolejny" usługa multiroom.

 

Wyjaśnij proszę skąd masz tę informację. Z rozmowy telefonicznej z Vectrą czy jakieś inne źródło? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie rozmowy telefonicznej z BOK Pani odnośnie mojego zapytania o dostępność usługi multiroom odpowiedziała, że właśnie jesienią szykowana jest nowa duża akcja promocyjna Vectry. Chodzi zapewne o nowości programowe, umowy na usługi (ciekawy jestem czy tylko znowu dla nowych klientów czy pomyślą wreszcie także o stałych) w tym m.in. multiroom, może VOD. Pożyjemy, zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar w niedługiej przyszłości przenieść się na cyfrową vectre ze względu na sport, jaki oferuje ta telewizja:) I mam takie pytanko - czy da się wybrać w tej że o to telewizji jakiś pakiet podstawowy (tvp, tvn polsat itp) i do tego 2 pakiety: sport na ostro (czyli eurosport, nsport itp) i pakiet canal + (czyli +sport i +sport 2). Jeżeli tak, to ile kosztowałoby mnie to miesięcznie?

 

Szukałem na stronce vectry cennika, ale nie jest to tak przejrzyste jak na innych stronach ''telewizyjnych''. Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej (chodzi o samą telewizję cyfrowo): Złoty 65,90 PLN (10% zniżki od opłaty cennikowej w okresie 10 miesięcy - przy umowie na 12 miesięcy lub 15% zniżki od opłaty cennikowej w okresie 15 miesięcy - przy umowie na 18 miesięcy) + Pakiet Sport na ostro 19,90PLN (18 miesięcy) + Canal+ 19,90 (18 miesięcy) lub złoty jak powyżej + paczka dwóch pakietów sportowych 39,90PLN (rok).

 

Od 16 sierpnia najprawdopodobniej zmiana cennika, wiec to co powyżej może się zmienić. Może, ale nie musi. Na pewno będą zmiany w paczkach (np. TV+net)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już teraz rozumiem skąd się biorą te super promocje, które tak zawsze mi się podobały, a nigdy nie były dostepne u nas w Legnicy. Do tej pory myślałem, że on tylko dotyczą ściany wschodniej (kilku naszych forumowiczów jest stamtąd), a tu proszę zwykłe wyjaśnienie: po prostu brak konkurencji. Zgadzałoby się: w Legnicy z kablówek jest tylko Vectra. Przyjmuje, że we Wrocławiu jest jakaś konkurencja, jak ktoś jest z Wrocka niech napisze po ile u was TV, rzeczywiście taniej niż 65,90? Dzięki za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...