Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy dziala teraz Player TVN i TVN24GO  ?? Bo oglądałem obydwa i nagle znikły. Dzwonie do BOK a konsultant mi mówi ze na te dwa progamy czy streamingi TVN zerwał z nimi umowę. A wczoraj przeczytałem o zmienionej stronie i widzę reklamę Player TVN więc nie wiem działają, czy nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie inne tematy niż podwyżki, już nie mogłem tego czytać, podwyżki były są i będą niestety, ale przychodząc do Vectry trzeba było się z tym  liczyć, nikt nie działa charytatywnie. No a kilka stron w tym temacie to już przesada. Bardziej interesuje mnie czy ktoś, kto ma Vectra Smart Box PVR zauważył jakieś zmiany po ostatniej aktualizacji oprogramowania, bo poza tym, że nagrywanie na dysku działa normalnie nic nowego nie zauważyłem. No i czy ktoś zauważył, że jeszcze jakieś programy zniknęły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Internet 600 Mb/s za 59,34zł miesięcznie. Koniec umowy 31 października.
Co byłoby korzystne przy przedłużeniu umowy (po wypowiedzeniu)?
Dziękuję za informację.

P.S. Po przekierowaniu mnie do działu rezygnacji, dają mi tam to samo za 55zł miesięcznie + nowy router z WiFi6.

Edytowane przez Mikman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Vectra nie prowadziła tak absurdalnej polityki ludzie by o tym nie pisali. Dla mnie bardzo dobrze, że ostrzegają innych przed takimi praktykami. O czym tu pisać jak nadal nie ma PSP w Vectrze, nadal brak PSN itd. Ludzie dopiero się zdziwią jak TVP nie będzie mieć prawa do środowego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jak w vectrze wygląda opcja opcja nagrywania i przewijania tych nagrań, a dokładnie przewijania do przodu w celu pomijania reklam ?  Mowa o dekoderze jakie teraz dają tj. TV Smart 4K BOX. Dają w ogóle inne do nowych umów?

 

Mam UPC (wypowiedzenie umowy) i na sprzęcie TV 4K BOX mało który kanał można po nagraniu przewinąć do przodu a np. na TVN niektórych audycji nie na się w ogóle nagrać z uwagi na licencje.

 

W Vectrze zainteresowała mnie oferta dla fana sportu tj: Internet do 600 Mb/s + 143 kanały TV i canal+ prestige + eleven sport

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostałem propozycje upgrade'u łącza do 1,2Gbps za 15zł, gdyby nie fakt, ze to wiąże się z tym, że wpadnę w wir podwyżek to nawet bym na to poszedł :)

 

A tak to wolę pozostać przy 600 bez klauzuli inflacyjnej :)

 

 

AIL4fc8YUms2YG91TMAaVIl_YQkeu9X6cDFZvlHr

Edytowane przez lapin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicolor CGA2121. Czy potrzebuje, może nie, bardziej tak pod względem przyszłościowym zawsze biorę upgrade'y, jak jest jakaś dobra promocja. Tą, gdyby nie te wszystkie kruczki, uważałabym za dobrą "inwestycje" i z pewnością bym wzial :)

 

Edytowane przez lapin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...