Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że wszystkie obecnie włączane stacje lądują w tzw. niegwarantowanych, więc kablówka niczym nie ryzykuje...Taki Golf Channel jest znany na całym świecie. U nas włączyli go chyba wszyscy operatorzy i co? Z końcem czerwca kanał prawdopodobnie zniknie. Co to więc daje czy kanał jest znany czy no name?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KENZO napisał(a):

Co to więc daje czy kanał jest znany czy no name?

 

Prosta kalkulacja biznesowa: jeśli dzięki Twojemu kanałowi pozyskamy nowe grono widzów, choćby niewielkie, to możemy włączyć Twój kanał do naszej oferty. Jeśli nie, to zawracaj nam tym głowy - "śmietnik" nic nam nie daje. Kanał "no name" TV MN z góry ma określoną grupę odbiorców (coś na zasadzie a'la TV Republika), a News24 praktycznie nikogo nie interesuje; Ci pierwsi mogą kogoś przyciągnąć, Ci drudzy w ogóle nie rokują.

 

Nie idziesz do Vectry czy jakiekolwiek operatora z kablówki z wnioskiem o przyłączenie naszego kanału do ich oferty. Musisz ich po prostu przekonać, że partnerowi biznesowi się to opłaca (jeśli dany kanał TV nie będzie cieszył się choćby minimalnym zainteresowaniem, to taki operator nic nie zarobi na tym, że umieścić akurat ten konkretny kanał TV w swojej ofercie). Nie liczy się to, kto komu "da w łapę" (według Twojej opinii), ale umiejętne udokumentowanie, że dany kanał "no name" ma jakiś potencjał (np. przyciągnie określoną grupę wiekową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv MN to kolejna stacja prawicowa, których w ofercie Vectry kilka jest. News24 jest raczej lewicowa. Która może im więc prędzej zdobyć nowych klientów? Poza tym skąd wiesz, że News24 nikogo nie interesuje? Jaki potencjał ma taka Zebrra tv, że jest w ofercie?

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KENZO napisał(a):

News24 jest raczej lewicowa. Która może im więc prędzej zdobyć nowych klientów?

 

Uwierz mi, że gdyby Lewica wypuściła swój własny kanał TV, to dosyć szybko pojawiłby się on w ofercie Vectry i nie tylko.

 

@KENZO - jak to jest takimi specyficznymi kanałami, to sprawdź jak to w praktyce wyglądało choćby z kanałem Baby First TV. Promowanie bajek dla najmłodszych to teoretycznie fajna sprawa. W praktyce po prawie 15 latach "działalności" w Polsce, jedynym poważnym graczem, który włączył ten kanał do oferty było tylko ...UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, HubertDworniok napisał(a):

Uwierz mi, że gdyby Lewica wypuściła swój własny kanał TV, to dosyć szybko pojawiłby się on w ofercie Vectry i nie tylko.

Jest kanał LGBT, jedynie w Amazon Prime Video, bo nie ma zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KENZO napisał(a):

News24 jest raczej lewicowa. Która może im więc prędzej zdobyć nowych klientów? Poza tym skąd wiesz, że News24 nikogo nie interesuje?

Info sprzed 3 dni  https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn24-lider-kanal-informacyjny-traci-tvp-info-tvp3-news24-jak-odbierac

 

" Zerowy udział miał News24 - wynika z raportu wirtualnemedia_pl. (....) Ostatni w zestawieniu był nowy kanał News24 (uruchomiony przez Astro), który nadaje od marca ub.r. Stację w maju br. śledziło średnio zaledwie 68 widzów. " .... niestety, nawet rodziny pracowników nie oglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał(a):

Tylko Vectra ma problem z płaceniem tych "kroci". Wszystkie inne kablówki mają ten kanał w ofercie.

Vectra od dawien dawna miała problemy z Polsatem. Dla przypomnienia kiedyś na parę lat wyleciała paczka kanałów Polsatu i w zamian za nie weszły między innymi: TVP Sport, Nsport i Eska TV. Choć takie kanały jak Polsat Doku i Polsat News HD szybko weszły.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za czasów multimedii i przed pierwszą ofertą sat zawsze bałem się że 1 stycznia "coś mi wyłączą" ale miałem wtedy 16,17 lat także to było dawno i nieprawda. :D w obecnych czasach gdzie wszystko opiera się na subskrypcjach tv box-ach i smart tv trochę. dziwi mnie fakt że iptv się jeszcze trzyma, bo o ile składając ofertę sat często wychodzi taniej niż konkretne osobne subskrypcje o tyle umowa na iptv zawsze będzie droższa niż składanie tych samych kanałów w modelu subskrypcyjnym. 
Jeśli miałbym rezygnować z sat wykupiłbym niezależną subskrypcje canal+ lub polsat box. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z Vectrą zaczęła się od niespodzianek. Niekoniecznie miłych. Był zamówiony dekoder z nagrywarką, monter przywiózł bez nagrywarki. Miał być internet ftth 1gb, aktualnie max na speed test to 300 z hakiem. W poniedziałek mam kolejną wizytę montera, może to coś zmieni. 

Kolejny temat, czy w tych boxach musi być sztywno ustawiony HDR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież modem vectry nie ma nawet wejścia na kabel światłowodowy...

Miałem kupić TV smart od vectry, bo w jakiejś dobrej promocji w połączeniu z kodami rabatowymi i przeniesieniu niezależnej subskrypcji HBO do vectry Eleven wychodzi praktycznie za darmo.

Do tego dość tanio można  dokupić Polsat Sport, ale jak zobaczyłem jak chodzą te dekodery to wole ten Eleven wykupić w c+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mieć to nowe cudo w poniedziałek, może coś więcej powiem. Czy HDR musi być cały czas włączony?. Automatycznie włącz najlepszą rozdzielczość ma być włączone? Czy macie sugestie by coś zmienić? Zauważyłem, że ten box sam potrafi zmienić rozdzielczość na 1080. Podłączony jest dobry przewód HDMI. Nie wiem jak mam to ustawić by to sensownie grało.

Edytowane przez Pawelgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...