Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot-1.jpgScreenshot-2.jpgScreenshot-2.jpgScreenshot-3.jpgScreenshot-4.jpgScreenshot-5.jpgScreenshot-6.jpgMożliwości nie ma i nie przewidują bo jak zwykle musza byc pierwsze stacje TVP !!!!! Nie ma opcji ulożenia ulubionych. I opiszę wam dwie ciekawe sprawy. Od 29.05.@023 - mam Vectrę z dekoderem PVR ( wcześniej Orange - ale moż niektórzy się nie zgodzą - Vectra ma lepszą jakość obrazu - Mam tv 55 cali HDR + wę widzę różnicę ) ale sprawa wlaściwa - 0d tego 25.05.  mam plan Platynowy i może niektórzu uznają że jestem szalony - ale mam wszystkie kanaly jakie ma Vectra. Poza jednym - to co mi przysługuje jak psu kość - Canal + Online nie dziala od początku czyli czyli dokladnie 11 dni - dziesiatki  minut rozmów - mam czekać w kolejce - wczoraj sie dowiedziałem ze jakiś Pan zajął się moim canałem + online o godzinie 11.20 ale na razie nie dał rady może da w przyszłym tygodniu - następna sprawa jak mi wlączyli Platynowy wysiadly wszystkie kanały kodowane - po godzinach dzwonienia !!!! zmienili - wysiadły kodowane włączyły się niekodowane. Dopiero dzień temu trafiłem na miłego Pana z działu dekoderów który wreszcie mi to naprawił i w 5 minut działało wszystko poza jednym -zestawem Na Ostro- ale dzieki temu Panu bo był inteligentny i wiedział co mówi i o czym mówi. Wczoraj znów awantura o zestaw Na Ostro i dało się pani włączyła w 3 minuty. Mam teraz wszystko poza C+Onlinec pewnie jeszcze z tydzien. I już co prawda zgłosiłem reklamację ale ciekawe ile mi odliczą - liczyłem na telefonie -prawie 7 godzin czekania i rozmów z konsultantami !!!!!!!! następnie 10 dni braku C+ online, oraz skakanie jak w dowcipie - raz działają tylko kodowane (niekodowane nie ) raz działają tylko niekodowane. Naprawdę nie piszę bzdur tak jest. Teraz przeczytałem ze sa  TVP Seriale i inne HD żeby przeskanować. Wyszukuje mi kanały dokładnie od 57 minut i kółko się kręci - nie wiem czy nie zostanę bez TV. I powiedzcie - widzieliśćie kiedyś taki [beep] - bo ja naprawde nie - poza Orange tam był dopiero syf.

 

Edytowane przez kris68
screeny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris68 To Vectra. Niestety jakość obsługi według mnie mocno pogorszyła się. Być może to nie wina konsultantów, tylko szkolenia. Ale umówmy się, tam pracuje niewielu pasjonatów. Kilka dni temu zgłosiłem problem z usługą catch up. Oczywiście standard, kontakt telefoniczny z konsultantką, powrót do ustawień fabrycznych dekodera (nigdy w niczym to nie pomagało), przyjęcie zgłoszenia usterki. Miałem być w wyznaczonym czasie w mieszkaniu (byłem grubo przed czasem i dłużej, telefon przy sobie). I co? Sprawdzam w Strefie Klienta, że w związku z brakiem kontaktu sprawa zamknięta. Sprawdzam czy catch up działa, jest lepiej, ale nie zawsze można przewijać. Piszę do bok o całej sytuacji i odpowiedź: w moim rejonie usługa niedostępna. Ręce opadają.

Kolejna sytuacja z wczoraj. Zanoszę do regionalnego biura obsługi pismo rezygnacji z jednej usługi, która się kończy. Babka mówi, że w związku z tym sprzęt należy oddać w ciągu miesiąca. Zwracam uwagę, że nie rezygnuję z całości usług tylko jednego z pakietów tv, gdzie okres zobowiązania wygasa. Pilnujcie swoich spraw bo przez niekompetencje Vectry możecie mieć kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20230608-140644.jpg                                             IMG-20230608-140722.jpg                                                                                            Wiesz przelecialem  - owszem pojawily się kanaly z numerami podad 1000 czego wczesniej nie bylo ale nie śądzę aby do kanałów naziemnych zaliczały się Private TV, DorcelXXX, i Eurosport 2. Coś zdublowało bo było do kanału 800 ale nie to. Nie wiem albo coś żle robię albo PVR nie obsluguje naziemnych mimo recenzji na Satkurier.pl. Myślę cały czas  jak t oprzeskoczyc ale nic to nie daje dzieki za czas.

Vectriusz no dokładnie masz rację , no chyba na ponad 100 rozmów z konsultantami — trafiłem na jednego pasjonata co pisałem- Pana z działu dekoderów-gość miał zapał i wiedzę i to co mi mówili że może trwać nawet miesiąc !!!!!!   Tak miesiąc bo jest kolejka on zrobił w 10 minut i jeszcze miło sobie podziękowaliśmy.          A  teraz tak à propos reszty  przepraszm [beep]ów konsultantów-czytają z kartki co mają przyklejoną w boxie-nie wiem kiedy-pytam czyli może 2 tygodnie może miesiąc?? A ona do mnie , może, bo jest kolejka, na co ja pytam co to Vectrze cały czas coś się psuje i dlatego kolejka?? - to się rozłączyła.  Tak à propos screenów-kanały są-znajduje - ale szukać chyba w kosmosie

Edytowane przez kris68
foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od konsultantów nie oczekiwałbym cudów. To młodzi ludzie z łapanki, dziś są, jutro ich nie ma. Poza tym jak to młodzi, mają na wszystko i wszystkich wywalone.
Konsule też wszystkiego nie potrafią rozwiązać, często wina leży po stronie informatyków i techników. Tu z kolei za sprawą włodarzy, co raz mniej specjalistów z górnej półki, bo przez słabe zarobki kumaci i ogarnięci uciekają do lepiej płatnych prac.
No i oczywiście nie dotyczy to tylko Vectry, niestety takie praktyki są w wielu korporacjach telekomunikacyjnych. Więc pilnujcie swoich spraw i nie liczcie w 100% na obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wifi6 to jest opcja docsis 3.1, którą dają tylko od 600Mb wzwyż.
Jeśli masz ubee to jest docsis 3.0, więc technik nawet nie jest w stanie Ci aktywować sprzętu w systemie. Możesz go poprosić co najwyżej o technicolor cga2121, który odpalisz sobie w trybie open i będziesz miał do niego wjazd po IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście niewiele z tego zrozumiałem. 450 to jest za niska prędkość dla wifi 6? Mnie chodzi tylko o stabilny internet. Dziwi też, że po niby podniesieniu prędkości ze 150 do 450 na obu laptopach po wifi mam max 120. Tv w Vectrze właściwie nie oglądam, a internet coraz bardziej niestabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Oczywiście niewiele z tego zrozumiałem. 450 to jest za niska prędkość dla wifi 6? Mnie chodzi tylko o stabilny internet. Dziwi też, że po niby podniesieniu prędkości ze 150 do 450 na obu laptopach po wifi mam max 120. Tv w Vectrze właściwie nie oglądam, a internet coraz bardziej niestabilny.


Wg Vectry za niska prędkość dla wifi6. Jeśli masz pakiet 450Mb to na ubee spokojnie wyciągniesz taką prędkość, tylko na sieci 5G-vectra-wifi... lub po Ethernet. Sprawdzone. Jeśli korzystasz z 2,4G to niestety nie osiągniesz takich prędkości. Tym bardziej jeśli jesteś daleko od routera i być może gubisz pakiety.
Stabilność internetu zależy od wielu czynników. Musisz sprawdzić czy wtedy gdy nie otwiera Ci np stron www masz połączenie z wifi, czy kontrolki ds us na ubee świecą czy migają, czy nie wywaliło dns. Te dane będą pomocne dla technika i ułatwią szukanie usterki. Z resztą modem jest monitorowany więc technik ma w historii modemu duży zasób wiedzy. Być może są jakieś problemy na twoim bloku, klatce itp. Czasem nie dokręcona F-ka do modemu czy gniazdka potrafi wykręcić taki numer że modem się wyloguje z powodu błędów FEC, czy szumów w US.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten kanał był gwarantowany to pewnie zaraz odpaliliby Golf TV z jakimś super contentem od MWE, tak jak zrobili z Outdoor ;).

Ale nie jest, więc nie muszą nic robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 Okazało się, że bezpiecznik wywaliło i stąd problemy. Niby technik obiecał, że będzie stabilniej, mam testować przez weekend. Tak przy okazji warto kupić Acer chromebook 315- wtedy przeglądanie internetu będzie stabilniejsze i szybsze? O dziwo ma wifi 6 i ponoć długo działa na baterii oraz jest szybszy od innych. Co myślisz o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś bazuje tylko na usługach google to taki sprzęt mu się przyda. Ja raczej nie ograniczałbym się tylko do sklepu Play. Osobiście używam wielu programów diagnostycznych, których nie mógłbym używać na chromebooku. Ale do czytania Onetu, oglądania YT będzie ok ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy w Twojej ofercie macie coś takiego jak "Pakiet XXX klub" w cenie 19.99? Na czacie gosciu mi odpisał "[Bartosz] W takim razie jest opis tej usługi. W ofercie infolinii i na czacie ta oferta nie jest dostępna." To takie wrażenie jakby nie wiedzieli ze cos takie istnieje.... Na początku spytał skąd mam taką ofertę :). Co tam w ogóle jest w tej ofercie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pakiet VOD.



Filmy dla dorosłychW katalogu VOD „Dla Dorosłych” znajdziesz wyjątkowy Pakiet XXX Klub z wyselekcjonowanymi scenami erotycznymi trafiającymi w gusta najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy też najlepsze tytuły erotyczne dla widzów poszukujących wyjątkowych wrażeń. Dzięki funkcji kontroli rodzicielskiej, dostęp do nich jest możliwy tylko z chronionego kodem CA PIN folderu. Dodatkowe informacje dotyczące zabezpieczenia wybranych treści znajdziesz w Bazie Wiedzy.



Naciśnij przycisk VOD na pilocie i sprawdź czy działa. Jeśli nie, to twój dekoder albo nie obsługuje VOD albo nie jest uzwrotniony. Wtedy płacisz za nic i zgłoś reklamacje lub usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pakiet XXX za 19,99 zł wiem, bo mam. Wszędzie pin 1234. Normalne walenie jak wszędzie standardowe. [beep] tak stare ze szok aż przykro patrzeć chyba po 50 lat. Dodatkowo do pakietu Na Ostro w sumie sportowego dodali Program Dorcel XXX. W sumie to ile można na to patrzeć. A wziąłem już tak z nudów. Ale ktoś u góry mnie zasmucił ze nie będzie już programu Golf Channel  ?? A specjalnie po to wziąłem pakiet Na Ostro i babka nic nie mówiła ?  

Cytat

Filmy dla dorosłych W katalogu VOD „Dla Dorosłych” znajdziesz wyjątkowy Pakiet XXX Klub z wyselekcjonowanymi scenami erotycznymi trafiającymi w gusta najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy też najlepsze tytuły erotyczne dla widzów poszukujących wyjątkowych wrażeń. Gusta najbardziej wymagających użytkowników. Chyba tych, co lubią nekrofilię. Dobre laski to 25, a nie 50.



 

Screenshot-7.jpg

Edytowane przez kris68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie daje w łapę, nikt nie ma szerszych pleców. Po prostu TV MN cieszy się większym zainteresowaniem widzów niż News24, a to automatycznie przekłada się na większe zainteresowanie po stronie potencjalnych partnerów biznesowych. To nie jest tak, że Vectra ma obowiązek dołączyć do swojej oferty każdy kanał TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd niby Vectra wie co cieszy się większym zainteresowaniem? Taki Polsat Sport News czy Premium też cieszy się zainteresowaniem widzów i gdzie one są? Obowiązku nie ma dołączać jakiegokolwiek kanału, ale jak chce mieć klientów to powinna każdy a to oni decydują pilotem co oglądają! Z dawaniem w łapę to jest jak z towarem w markecie. Chcesz wejść na półkę musisz dać komu trzeba. W kablówkach pewnie też tak jest, bo niby czemu jedne kanały włączają a innych nie? 

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KENZO napisał(a):

Skąd niby Vectra wie co cieszy się większym zainteresowaniem? Taki Polsat Sport News czy Premium też cieszy się zainteresowaniem widzów i gdzie one są? Obowiązku nie ma dołączać jakiegokolwiek kanału, ale jak chce mieć klientów to powinna każdy a to oni decydują pilotem co oglądają! Z dawaniem w łapę to jest jak z towarem w markecie. Chcesz wejść na półkę musisz dać komu trzeba. W kablówkach pewnie też tak jest, bo niby czemu jedne kanały włączają a innych nie? 

Zainteresowanie abonentów o ten czy inny kanał to jedno a biznes drugie (czyli kasa). Nawiązując do kanału narodowców TV MN to ma on być darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KENZO napisał(a):

Skąd niby Vectra wie co cieszy się większym zainteresowaniem? Taki Polsat Sport News czy Premium też cieszy się zainteresowaniem widzów i gdzie one są? Obowiązku nie ma dołączać jakiegokolwiek kanału, ale jak chce mieć klientów to powinna każdy a to oni decydują pilotem co oglądają! Z dawaniem w łapę to jest jak z towarem w markecie. Chcesz wejść na półkę musisz dać komu trzeba. W kablówkach pewnie też tak jest, bo niby czemu jedne kanały włączają a innych nie? 

 

Co Ty masz z tym dawaniem w łapę? To, że w Twoim środowisku znasz takie standardy, nie znaczy, że tak samo jest w Vectrze czy w kablówkach. News24 po prostu ma wyjątkowo kiepską oglądalność, ten kanał nie przyjął się na rynku (zresztą, kilka ciekawych artykułów o tym znajdziesz w internecie). Z kolei TV MN na zapewnioną oglądalność na przyzwoitym poziomie (choćby dlatego, że cieszy się on zainteresowaniem jakiegoś odsetka sympatyków i wyborców pewnej partii politycznej, które sondaże wyborcze dają ok. 10%); idą po prostu śladem TV Republika i to im wystarczy do sukcesu. Z kolei News24 nie dotarto do żadnej konkretnej grupy widzów, dlatego nie potrafią sie rozwinąć.

 

A co do np. Polsat Sport News? Nie każdy chce płacić Panu Solorzowi "krocie" za prawo pokazywania tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...