Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, danielpes5 napisał(a):
I nie ma co się dziwić, bo za dużo negatywnych opinii krąży o tej sieci.  

i klauzula antyinflacyjna w nowych umowach robi swoje...
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie z innej beczki. Czy ktoś kiedyś użytkował Polsatowską kablöwkę na necie z Orange? Może ktoś zna kogoś co ma coś takiego i jak ten twór się spisuje.
Jak masz kogoś z telewizją od Netii, to działa tak samo kulawo. Gorszego wyboru poza tym duetem raczej nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Produkt niedostępny" ... - piękne podsumowanie jakości streamingu/smarta w Vectrze, kanał AXN HD; raz w tygodniu człowiek chce coś obejrzeć w appce TV Smart GO a tu klops. "Produkt niedostępny", programu też nie ma, kanał "znikł", choć logo jest... Cała reszta działa. Sprawdzam na dekoderze, na kabelku DVB-C, a tu AXN pięknie świeci...

Jeśli jeszcze miałem jakieś wątpliwości co do wyboru smart a kabel, to mi je Vectra pięknie rozwiała, tylko kabel.

 

Swoją drogą, jak się Vectra zachowuje przy reklamacjach tego typu? Program w kablu jest a w streamie go nie ma i na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ACloserLook napisał(a):

"Produkt niedostępny" ... - piękne podsumowanie jakości streamingu/smarta w Vectrze, kanał AXN HD; raz w tygodniu człowiek chce coś obejrzeć w appce TV Smart GO

 

W TV Smart GO AXN HD na żywo rzeczywiście nie działa ale opcja catch up w tej apce na axn działa więc można obejrzeć z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może mi ktoś wytłumaczyć ja na tym nowym dekoderze Vectry oglądać kanały naziemne?? Czytam w specyfikacji, że można więc podłączyłem tam antenę zaczęło skanować -znalazło 52 kanały-tylko teraz kwestia jak to oglądać- dzwoniłem do BOK Vectry to półtorej minuty rozmowy-pytam jest wyjście na antenę-jest - można po zeskanowaniu i znalezieniu kanałów to włączyć? - Można pytam, w jaki sposób to oglądać-a Pani walnęła słuchawką. Czy ktoś wie, gdzie na dekoderze PVR tym najnowszym można oglądać te kanały-co należy wcisnąć będę wdzięczny bardzo? PS. Jeszcze komentarz konsultantki-a, po co panu kanały naziemne jak ma pan z Vectry- No to odpowiedziałem, bo lubię....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...