Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Bartosz1 napisał:

Nie wiadomo... czy nie doda.

@Bartosz1 z dodaniem Polsat Sport News się zgodzę, bo to uzupełnienie sportowej paczki Polsatu w Vectrze. Ale czy możesz wymienić co będziesz oglądał (oprócz w kółko powtórek) na Polsacie Games i Rodzina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonili do mnie z CUK. Zamiast zaoferować jakąś ofertę kobieta zaczęła się ze mną kłócić, że nie znam ich oferty i mimo moich protestów próbowała wyliczać jaką to jest ona świetna, wręcz dając mi do zrozumienia, że jestem głupi rezygnując z ich oferty. Gdy próbowałem jej przerwać po prostu po chamsku się rozłączyła. Przyznam, że z taką butą to spotykałem do tej pory jedynie w państwowych instytucjach, nie wiem jakie tam mają standardy ale ręce mi opadły. Baba wręcz zachęciła mnie bym podtrzymał wypowiedzenie. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2021 o 10:15, harrykeogh napisał:

Wczoraj zadzwonili do mnie z CUK. Zamiast zaoferować jakąś ofertę kobieta zaczęła się ze mną kłócić, że nie znam ich oferty i mimo moich protestów próbowała wyliczać jaką to jest ona świetna, wręcz dając mi do zrozumienia, że jestem głupi rezygnując z ich oferty. Gdy próbowałem jej przerwać po prostu po chamsku się rozłączyła. Przyznam, że z taką butą to spotykałem do tej pory jedynie w państwowych instytucjach, nie wiem jakie tam mają standardy ale ręce mi opadły. Baba wręcz zachęciła mnie bym podtrzymał wypowiedzenie. Dramat.

 

Ja miałem podobną rozmowę i to z kilkoma osobami ale może rozmawiałem też z tą Pania bo rozmowa wyglądała podobnie - oferta Vectry jest najlepsza a ja nie wiem co robię że rezygnuje... Poza tym w kilku rozmowach wyglądało to tak - chciałem internet min 450, pakiet złoty, Canal+, HBO, PVR (bez multiroomu) - pierwsza oferta to było miedzy 130 a 139 (nie pamietam dokładni potem 140-149 a kolejna juz z tą Pania powyżej 150. "Nie może być taniej bo Vectra musiałby dopłacać do mnie"; Kiedyś w CUK pracowali ludzie z którymi możba było porozmawiać teraz tylko przerywają i czytają jakieś regułki z kartki. Powodzenia w utzrymaniu klientów... Przecież to co proponują (dla klienta który jest z nimi chyba od 20 lat) jest gorwsza niż dla nowych abonentów....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że catchup TV działa bez problemu w domu rodziców tylko na jednym z dwóch dekoderów. Usługa śmiga na starszym ADB 3830 CD, a na nowszym PVR z softem Graphene (model 4730 CDX) nie ma już ikonek "catch up" przy EPG. Wcześniej były, ale po włączeniu wybranej audycji od początku, był tylko czarny ekran.

 

Podejrzewam, że w sofcie dla Graphene "cofnięto" funkcję catchup bo tak nie działała. Czy ktoś mógłby potwierdzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...