Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Jeszcze raz - to jest odrębna usługa, niezależna od pakietu "kablowego". Tu masz dostępne pakiety Smart TV - https://www.vectra.pl/tv-smart-lite.
Pełna oferta Vectry jest dostępna online wówczas, gdy masz tradycyjny pakiet telewizyjny (Srebrny, Złoty, Platynowy), ale obecnie na urządzeniu Smart TV z niej nie skorzystasz. Trzeba poczekać, aż publicznie zostanie udostępniona apka na Android TV (obecnie jest w fazie testów).
To pewne info, że ta appka powstała j jest testowana?

Wysłane z mojego M1908C3JGG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2021 o 23:12, CureMar napisał:

Nie. Jeszcze raz - to jest odrębna usługa, niezależna od pakietu "kablowego". Tu masz dostępne pakiety Smart TV - https://www.vectra.pl/tv-smart-lite.

Pełna oferta Vectry jest dostępna online wówczas, gdy masz tradycyjny pakiet telewizyjny (Srebrny, Złoty, Platynowy), ale obecnie na urządzeniu Smart TV z niej nie skorzystasz. Trzeba poczekać, aż publicznie zostanie udostępniona apka na Android TV (obecnie jest w fazie testów).

To nieprawda

posiadam pakiet platynowy na dekoderze smart 

niestety nie polecam tego dekodera o czym już pisałem. 
ciekawostka: na tym dekoderze TV4 jest w SD wbrew zapisom w umowie i od ponad tygodnia mimo reklamacji nic z tym nie robia

nie ma napisow Na żadnym kanale możliwość wlaczenia

 Nie można poruszać się tylko po swojej liscie kanałów ulubionych bo jak się ja stworzy i wejdzie w jeden z takich kanałów to przełączać  wrzuca w z góry narzucone listy 

mala pojemność chnury do nagran - w Orange tv ogromna 

co tam jeszcze

aby sprawdzić i zaplanować nagrania to można dany dzień jedynie do 00:00 zobaczyć i nie można w łatwy - w smart- sposob przejść na kolejny dzień tylko trzeba się wycofać na sama górę ekranu, tam zmienić date, i sru na dół do kanału który juz mogliśmy zdążyć co chcieliśmy sprawdzić 

i w tymże program tv sprawdzaniu nie widać które pozycje można nagrac, dopiero w rozwinięciu ich opisu który względem całego ekranu jest mały, to wtedy pojawi się opcja: nagraj albo się nie pojawi. Jednak pojemność jest tak mała, ze 5 filmów nagrasz i masz wyczerpany limit.

to plastikowa zabawka o ładnej nazwie. 

W dniu 28.09.2021 o 15:44, d107 napisał:

Czy oferta: Platyna + Net 750 mb/s + dekoder smart 4K  + Eleven + NETFLIX za 69,99,- / przez 6 mies., potem 89,99,- to dobra oferta jak na warunki vectry?

Ja mam bez eleven i Netflixa i 450 Mb (powyżej 300 nigdy nie ma) za 99,99 ale umowa na 12mc

W dniu 16.09.2021 o 22:56, Bartosz1 napisał:

 

Jaki kanał? 4K? - Jak oni nie dodają kanałów w HD - chętnie a co dopiero w 4K.

 

Jak na dekoderze Smart 4K tak podstawowy kanał jak TV4 nie udostępniają w HD, choć to kanał gwarantowany w pakiecie platynowym. I od prawie dwóch tygodni nic nie robią z tym zgłoszeniem, dalej mam z 500p. obraz na tym kanale. 

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor smart tv LG 55 calowy + dekoder HD PVR od Vectry i mam do Was pytanie. Ostatnio coś mi się pochrzaniło z obrazem dlatego przywróciłem ustawienia grafiki do tych fabrycznych telewizora. Przy regulacji obrazu nie mogę dojść do tych ustawień odpowiednich. Jak na jednym kanale jest dobry obraz to na drugim jest ciemny a na trzecim twarze są żółto zielone. Może mi ktoś z Was pomóc na ile procent najlepiej ustawić: kontrast, jakość, ostrość, kolor, odcień, temperatura barw - ja wiem że to wszystko ustawia się pod oko widza, ale może ktoś mi choć trochę pomoże.

Edytowane przez lukasz1122a
dodanie wyrazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szczepaniu napisał:

Na którym kanale pobiera się ikony kanałów? Dekoder z graphyne. 

Dołączam się do pytania. Mam dekoder ADB 5830CDX i mniej więcej na połowie kanałów nie ma ikon (logotypów). Próbowałem dekoder odłączać od prądu

a także resetować - nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...