Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Z regulaminu EOP SS&F + 50Mb = 124,90.
Lepiej poczekać do połowy maja na promocję wiosna lato 2017. A najlepiej to już wysyłaj wypowiedzenie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa kończy się 16 lipca 2017 to kiedy można wysłać wypowiedzenie? Czy dopiero 16 czerwca, czy może wcześniej?

Umowy kończą się z końcem miesiąca, czyli u ciebie na koniec lipca. Wypowiedzenie możesz wysłać już dziś, ale musisz wpisać, że wypowiadasz ze skutkiem na koniec lipca 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów! :) 

 

Byłem dziś w biurze Vectry w moim mieście (Skarżysko Kamienna) z zapytaniem o pakiet telewizja cyfrowa i do tego internet. Zaproponowano mi pakiet Złoty z dekoderem z nagrywarką (PVR) i internet 30 MBit za 84,90 zł miesięcznie - umowa na 24 miesiące, aktywacja 19 zł, pierwszy miesiąc 2 zł.

Czy to wg Was dobra oferta? Brać czy czekać?

 

Z góry dziękuję za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wchodzę na stronę Vectry w zakładkę Zmiany w ofercie kanałowej  http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/21/66/2166/plansze_www.pdf a tu kanał Echo 24 na kanale 829 . Szukam u siebie na module i dekoderze i nie mam takiego kanału .Dzwonie dziś do techników Vectry a oni nie mają w wykazie takiego  kanału . Pan pyta się mnie skąd taki kanał .Ja mu na to że mają go na swoich stronach informacyjnych, po chwili (15 minut ) poinformował mnie że to pomyłka i takiego kanału nie ma. Trochę szkoda bo to regionalny kanał a po drugie to wprowadzają w błąd klientów i sami nie wiedzą co mają na swoich stronach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory z modułem CI+ w większości nie wyszukują same zmian w liście kanałów. Proponuję zapodać mu automatyczne wyszukiwanie kanałów DVB-C. Jeśli ma LCN to Echo24 będzie na 829.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Wyrażenia skrótowe (skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kojarzy, jeśli wezmę w Vectrze pakiet stalowy z dekoderem z nagrywarką plus internet, to w analogu zostanie mi cała dotychczasowa analogowa oferta, czy też mi wytną kanały analogowe i zostawią jedynie te, które są dostępne w cyfrowym pakiecie stalowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam umowę bez terminową (czyli najgorsze możliwe warunki). Mam 2 dekodery i modem do internetu i zastanawiam się co z DUK mogą zaproponować? Jakie aktualnie są najlepsze warunki, które mogą zaproponować? Ogólnie płace 155zł/m-c co jest moim zdaniem bardzo wysoką ceną, gdzie nie mam żadnych pakietów dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madekp: to że u ciebie tak jest to nie znaczy że u kolegi @vizir tak będzie. Biorąc stalowy dtv, technik ma obowiązek w skrzyni zamontować filtr stalowy. Przepuszcza on częstotliwości upstream i downstream internetu, całą dtv i kilkanaście analogowych. U ciebie technik widocznie zapomniał założyć, ale sobie przypomni jak go odwiedzi dział kontroli i jeśli u ciebie znajdą brak filtra to beknie karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że Formuła 1 (kwalifikacje + wyścig) będzie tylko na Eleven? Dotychczas była na Eleven Sports, które miałem w pakiecie SNO. W ostatni weekend się zdziwiłem, że leci na Elevenie, ale było otwarte okienko. Wczoraj zerknąłem w program i kicha, koniec Formuły 1 w SNO :(. A nie uśmiecha mi się dobieranie Elevenów, tym bardziej że mam umowę do końca lipca...

Edytowane przez abes99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a sprawdzałeś czy masz np. na tel. Tvp1? U mnie nie ma kanałów tvp polsatu ani tvn-u w telefonie jak jestem poza siecią vectry.

JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO!!! Dzwoniłem wszystkie kanały tylko na internecie Vectry w domu!!! Hahahahaha

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...