Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, jakie łącze weźmiesz i jaką masz kartę WLAN w laptopie. Jak weźmiesz 100Mb to niech dadzą Ci Technicolor (a.k.a Cisco) z 5GHz żebyś wykorzystał tę szybkość. Postaraj się też o dobrą kartę WLAN do lapka. Jaką masz teraz? Obsługuje standard n300 na 2,4G, działa w paśmie 5G?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę mam Mediatek MT7630E 802.11bgn. Nie wiem, czy to dobra, bo za bardzo się nie znam. Dzięki za podpowiedź z routerem. Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w paczce z TV i telefonem...

Powszechnie wiadomo, że usługa w paczce zazwyczaj jest tańsza, zatem porównywanie do wykupionej "solo" jest bez sensu.

 

Dobra, coby nie bić piany zapytam tak:

Internet solo, 100Mb/s, umowa 12-mcy - 40zł - czy ktoś ugrał lepiej?

Lepiej: czyli ta sama prędkość ale taniej. Lub: taka sama cena. lecz szybciej, aczkolwiek bardziej mnie interesuje pierwsza opcja. Czas zobowiązania najlepiej 12 m-cy, bo na mniej chyba nie ma co liczyć? ;)

 

 

Umowy najlepiej przedłużyć na 12 m-cy i wymienić sobie modem z routerem np. na epc3928s. Samych modemów Docsis 3,0 już nie dają, ale można sobie w tym epc wyłączyć wifi, przełączyć go w bridge i zastosować własny router.

 

Tak, wiem, że Epc3928 można sobie samemu wyłączyć wifi, jest stosowny guzik. W Epc3925 ponoć mogą zdalnie, ale nie wiem czy to prawda. Miałem spróbować zgłosić, ale jakoś ciągle zapominam ;) Oczywiście mam go (3925) ustawiony w tryb bridge, skoro korzystam ze swojego routera. Przy okazji renegocjacji umowy spróbuję zamienić na 3928.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicolor TC7200 to następca Thomsona TWG870, z tego co się orientuję i wiele się chyba nie różni od niego, a z Cisco ma niewiele wspólnego.

Chodziło mi o to, że teraz routery Cisco - Vectra ma pod logiem Technicolor. Np mowa o słynnym Epc3928s. Nowa dostawa.

 

W ten wtorek najprawdopodobniej rusza zaległy 3 etap przełączenia...

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. 

Mam pytanie do mieszkańców Warszawy czy cena za Internet 150 mb/s + Canal Prestinge+ Sport na Ostro+ Film Go + Multiroom + dwie nagrywarki w wysokości 179,90 zł miesięcznie jest ok? Dostałem jeszcze 4 miesiące po 2 zł. Z góry dziękuję Koleżankom i Kolegom za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie wiadomo, że usługa w paczce zazwyczaj jest tańsza, zatem porównywanie do wykupionej "solo" jest bez sensu.

 

Dobra, coby nie bić piany zapytam tak:

Internet solo, 100Mb/s, umowa 12-mcy - 40zł - czy ktoś ugrał lepiej?

Lepiej: czyli ta sama prędkość ale taniej. Lub: taka sama cena. lecz szybciej, aczkolwiek bardziej mnie interesuje pierwsza opcja. Czas zobowiązania najlepiej 12 m-cy, bo na mniej chyba nie ma co liczyć? ;)

 

 

 

taki intenet to nie trzeba bylo ugrywac :-) do niedawna byl w tej cenie dla studentow

 

mmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmm6: nigdzie nie napisałem, że jestem studentem. Internet o parametrach i cenie jak wyżej "ugrałem" przy przedłużeniu zobowiązania prawie rok temu (podkreślam: od Vectry mam tylko internet, bez innych usług). Chyba nie jest niczym niezwykłym, że przy kolejnym przedłużeniu liczę na więcej za mniej. Ludzie wciąż tu zadają tego typu pytania.

Proszę o konkrety.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale lipa. Jutro kończy mi się umowa zgodnie z wypowiedzeniem. 

Tydzień temu dzwonili z utrzymania klienta i proponowali dokładnie to co jest na stronie. Interesowała mnie platyna pvr + 50MB wifi. Dostałem cenę 104,9zł. Powiedziałem, że jednak troszkę za drogo i cisza. Nikt już nie dzwonił. Nie da się nic ugrać? Jutro muszę zadzwonić, żeby wycofać wypowiedzenie i chyba zostanie przy tym co mam. 

Obecnie mam złoty pvr + 50mb za 69,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adales, dnia 27 Lut 2017 - 23:11, napisał:

panowie ale lipa. Jutro kończy mi się umowa zgodnie z wypowiedzeniem. 

Tydzień temu dzwonili z utrzymania klienta i proponowali dokładnie to co jest na stronie. Interesowała mnie platyna pvr + 50MB wifi. Dostałem cenę 104,9zł. Powiedziałem, że jednak troszkę za drogo i cisza. Nikt już nie dzwonił. Nie da się nic ugrać? Jutro muszę zadzwonić, żeby wycofać wypowiedzenie i chyba zostanie przy tym co mam. 

Obecnie mam złoty pvr + 50mb za 69,99 zł.

 

I jak sie skonczylo ? Najgorsza sytuacja jak duk proponuje slabe warunki a ty sie nie zgadzasz a pozniej juz cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...