Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za post pod postem, ale się dokonały zmiany w Kropce TV (chyba).

Doszły kanały TVP Rozrywka, TVP Regionalna, Canal+ Film 2, Canal+ Family, Canal+Family 2.

Z gazety znikły Sundance Channel, Cinemax, Extreme, Fightklub, Sportklub, Sport1, E!Entertainment, BBC Lifestyle, Teletoon+/Hyper+, Disney XD, Disney Junior, BBC Cbeebies, Viva, MTV i HBO Comedy. OMG - ile kanałów zostało usuniętych, o ho ho... :lol2:

Opróćz tego układ graficzny programów podobny jest teraz do programu dodawanego do dzienników Polskapresse. Ogólnie układ programów jest bardziej przejrzysty, czytelny i uporządkowany. Lepiej wyeksponowane są kanały z DVB-T.

Uważam, że zmiany są bardzo pozytywne. :twisted: Kupię z czystej ciekawości Kropkę TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mi z prawdopodobnie usuniętych kanałów telewizyjnych jest żal tylko ośmiu następujących stacji telewizyjnych: Cinemax, BBC Lifestyle, Teletoon+/Hyper+, Disney XD, Disney Junior, BBC Cbeebies, Viva, MTV i HBO Comedy. Pozostałe moim zdaniem słusznie zostały usunięte. Mam tylko nadzieje że został zwiększony program dla stacji Tele 5 i TVS a same stacje nie zajmują z swoim programem zaledwie kilku linijek jak chociażby kiedyś Polonia 1 czy właśnie wspomniany TVS bo wtedy moim zdaniem to będzie fatalne rozwiązanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: No właśnie.

Liczę po cichu na to, że ktoś da skany układu kanałów z Kropki TV. No bo dopiero we wtorek dostanę Kropkę TV w swoje ręce. A jestem ciekawy układu stacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tę kropkę TV. Nie wiem jak załączyć skan więc Wam napisze. MNie nie rzuciło na kolana. Strona 1 Programu TVP1,2,Polsat i TVN. Strona 2 podzielone mniej więcej po połowie u góry TV PULS,TVN7,TV4,TVP Polonia TVP Seriale u dołu Puls 2,ATM,TV6 TVP Kultura i TVP Rozrywka. Strona 3 troszkę więcej niż połowa u góry AXn,Comedy Central,FOX,13 ulica i Universal channel u dołu połowa podzielona na 2 części i programy AXN Whithe,Black,CC Family,AXN Spin,FOX,TVP HD,CBS ACtiuon,TVS,POlsat Film i CBS Drama. Jest program Canal+ Family 1 i 2. Ale jak dla mnie To&Owo prezentuje program tv o niebo lepiej. SDzkoda bo liczyłem na cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PIOOLE: Bardzo dziękuję.

Powiem ci, jak się załącza skan.

Przed napisaniem postu naciskasz przycisk Pełny edytor. Jak go naciśniesz, to ci się pojawia dużo miejsca na tekst, i różne przyciski. Jednym z nich jest przycisk Img. Jak go naciśniesz, to ci się w tekście pojawia taki znaczek:

...

Wtedy wystarczy tylko w miejsce tych kropek dać adres URL linku, gdzie jest zamieszczony skan.

Wysyłasz post, i wtedy pojawia się ten link zaznaczony na kolor niebieski w poście. I jest wszystko w porządku.

A jak wyglądają pozostałe strony z programem? Zmieniło się w nich coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... :P

A tymczasem posiadam nową Kropkę TV. Pozostałe strony z programem wyglądają tak:

4 str 1 rząd: Alekino+, Polsat 2, Kino Polska, Canal+, CBS Reality

2 rząd: -, CBS Europa, HBO, Canal+ Film, ID/ CI Polsat

3 rząd: Polonia 1, Filmbox, HBO 2, Canal+ Film 2, Canal+ Family

4 rząd: Tele 5, BBC Entertainment, HBO Comedy, TCM, Canal+ Family 2

5 str 1 rząd: Polsat Cafe, TVN Style, Canal+ Sport, Polsat Sport, Planete+, Discovery Channel

2 rząd: TLC/ Domo+, Kuchnia+, N Sport, Eurosport, National Geographic, Animal Planet

3 rząd: Polsat Play, Orange Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport 2, Nat Geo Wild, D. Turbo Xtra

4 rząd: TVN Turbo, TVP Sport, Polsat Sport News, History, TVP Historia, D. Science

6 str 1 rząd: Minimini+, Cartoon Network, Disney Channel

2 rząd: Polsat JimJam, Nickelodeon, Eska TV/ Polo TV

3 rząd: TVP Info, TVP Regionalna, TVN 24

4 rząd: Superstacja, Polsat News, TTV.

Dodatkowo 3 i 4 rząd zostały porozszerzane do 14 linijek. Grafika została przebudowana.

Razem z tego wychodzi, że w Kropce TV jest obecnie 87 stacji.

Uważam, że zmiany są bardzo dobre. Ale za to kanały są jeszcze bardziej pościskane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko jest tam dobrze tylko niestety wadą jest zbyt mała kolumna dla TVP Regionalnej. Ten kanał powinien być tam gdzie widnieje kanał TVP Seriale. Także kolumna dla TVP Info powinna być większa bo teraz niestety ma fatalne miejsce w listingu. Moim zdaniem ułożenie kolumn powinno być takie jak w Tele Maxie czyli czyli 4 stacje (a docelowo 6 lub 8) na pierwszej stronie i 12 na drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: I jest git.

Mi się w nowej Kropce TV nie podoba pościskanie programu dla stacji TTV, TVP Info, TVP Regionalna, TVP Historia, Eska TV, Polo TV, pozostałych sportowych, TLC, Domo+.

W szczególności 5 i 6 strona są pościskane. Nie rozumiem też, co na 4 stronie robią takie kanały, jak CBS Reality, ID czy CI Polsat. Dla tych kanałów powinno być miejsce na 5, lub 6 stronie.

Stacje DVB-T rzeczywiście są lepiej ułożone, ale tego nie można powiedzieć o stacjach TTV, TVP Info, TVP Regionalna, TVP Historia, Eska TV, Polo TV, Polsat Sport News. Ta sytuacja dotyczy także kanałów TLC, Domo+, ID, CI Polsat i innych. Te kanały powinny mieć czytelniejszy program. Chciałbym też powrotu stacji BBC Lifestyle, BBC Cbeebies i innych bajkowych. Fajnie by było, gdyby też jeszcze dołożyli nowe stacje filmowe do programu typu MGM HD, Cinemax itd.

Ogółem mówiąc, program w Kropce TV jest bardzo dobry, ale wymaga poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ Łukasz: Bardzo dziękuję za te skany. Może się innym przydadzą.

@ fan tv: Jestem za wprowadzeniem znaczków, która audycja jest dla dorosłych, która jest od 16 lat, która od 12 lat, która od 7, która dla wszystkich.

Tylko byłby problem wtedy z czytelnością układu stacji. Chyba żeby dać te oznaczenia tylko do ramówek stacji, które mają listing napisany w słupku.

PS. Może kiedyś się doczekam TVP Regionalnej w gazetach Press Medii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PIOOLE: Niestety nie ma już żadnej innej gazety z programem niż wyżej wymienione, które mają program dla stacji C+ Film 2, C+ Family (1) i C+ Family 2. Tylko Gazeta Telewizyjna i Tele Programy (dodatek do gazet, które mają dodatek TV wydawany w piątek) mają program dla stacji C+ Family (1). Ale nie mają programu dla stacji C+Film 2 i C+Family 2.

Liczę na zmiany w Programie TV i Tele 14 plus. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Rzeczywiście te zmiany są dziwne. Liczyłem na zdecydowanie inne zmiany, przede wszystkim na zmiany graficzne. A jak się przedstawiają zmiany w Tele 14 plus? No bo próbowałem dziś kupić w kiosku tą gazetę, to jej nie było. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Szkoda :( A nie wiem, po co trzymają w Tele 14 plus paczkę Cinemax-ów i HBO Comedy. Za to dorzucił bym dużo ważniejsze kanały TVP Seriale, 13 ulica i Polsat Film. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...