Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Widzę że w dzisiejszym numerze To i owa (nr 43) w programie od piątku (4 listopada) kanały TVN 7, TVN Turbo i TVN Style zaznaczone są jako kanały mające odpowiedniki w wersji HD. Co ciekawe C+Gol mimo że w HD będzie nadawał od 28 października nie ma zaznaczonej dostępności w HD a kanały które TVN zrobi od 4 października są zaznaczone od pierwszego dnia startu swych odpowiedników w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
z przykrością informuje że tygodnik TV OKEY zbankrutował i zawiesił wydawanie szkoda fajne seriale zbierałem i teraz mam do połowy serii

Na stronie wydawcy jest podana informacja że tyle miał liczyć numerów ile się ukazało, nie wiem skąd wziąłeś informację o bankructwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dzwoniłem do redakcji w tej sprawie po drugie jak według ciebie ukazały się wszystkie numery które miały się ukazać to dlaczego zapowiadali wydanie 55 płyt serialu "miami vice" jak wydali płytę numer 38 i dalej już nie chcą,podobnie z serialem "columbo" czy "nieustraszony " zawsze wydawali do końca wszystkie numery teraz przerwali nagle.Po trzecie nie napisałem że plajtuje całe wydawnictwo tylko ten ich tytuł po czwarte poczytaj troche fora internetowe pracownicy tego wydawnictwa dużo piszą na temat ich zwolnień z pracy z dnia na po piąte ja nie znalazłem informacji o tym o czym piszesz na ich stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chwaliłem Kropkę.TV a teraz mnie trochę zdziwili. W najnowszym numerze, który ma premierę jutro jest artykuł na całą stronę o nowym serialu na Foxie - "The Glades", po co, skoro nie ma programu dla tego kanału?! Jak wytłumaczyć coś takiego? Dodatkowo od 50 numeru: Tele 5 w miejsce Sundance Channel, TVP Seriale w miejsce Tele 5 i Sundance Channel w miejsce Nfilmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu lat kupuję piątkowe wydanie Gazety Wyborczej z dodatkiem telewizyjnym. Według mnie są tam najlepsze recenzje emitowanych filmów, ciekawe zapowiedzi, Fox też jest:). Oprócz gazety TV mam też wiadomości, dodatek Co jest grane w moim mieście z repertuarem kin, opisami filmów itd. Połączenie przyjemnego z pożytecznym:). Dodam tylko,że przetestowałem chyba wszystkie gazety TV dostępne na naszym rynku i mnie najbardziej odpowiada GW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli tygodnik zrobił tak, jak chciałem - powrotu ramówki dla TV 1000. Najnowsze wydanie To&Owo TV podaję program tv od piątku 23 12 do 30 12. W ubiegłych latach załapywał się również Sylwester i Nowy Rok, czyli w sumie 9 dni. W kolejnych wydaniach były dodatkowe dni kopiowane, by się ustatkować do 7 dni (sob.-pt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyka dodatku telewizyjnego do piątkowego wydania gazety codziennej Super Express - Super Express TV.

W gazecie znajduję się 77 stacji pogrupowanych według tematyki. Kanały ogólne gdzie najszerzej opisane są odcinki danych seriali, filmów itp.TVP1, TVP2, Polsat i TVN.

Kolejna grupa to kanały rozrywkowe. 9 kanałów, z czego TV4, TVN 7, i TV Puls opisane w miarę przyzwoicie bez skracania ramówek. Niemożna tego powiedzieć o 6 pozostałych kanałach z tej grupy tzn. TVP Polonia, TVP Kultura, Polsat 2, Tele 5, FOX Life i BBC Enterteiment. Ramówki tych kanałów nie rzadko zaczynają się dopiero późnym popołudniem.

Kolejna grupa to kanały Filmowe. Jest największą znajduję się tu 15 kanałów z czego 13th Street, Ale Kino+, AXN, HBO, Comedy Central opisane w pełnym wymiarze czasowym, poza Comedy Central, gdzie program zaczyna się koło południa. Reszta kanałów z tej grupy gdzie ramówki są pościnane ile tylko się da. Są to kanały kolejno: Universal Channel, Kino Polska, FOX, Polsat Film, Comedy Central Family, TVP Seriale, TCM, Zone Europa, Filmbox i Canal +.

Chyba najlepiej rozwiniętą grupą kanałów w gazecie poza kanałami ogólnymi jest grupa z kanałami dla dzieci i młodzieży. Ramówki tutaj podane są w pełnym wymiarze czasowym nie kiedy już od wczesnych godzin porannych (nawet od 6). W grupie tej znajdują się kanały. Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon, Teletoon+, Cartoon Network, Polsat Jim Jam, BBC Cbeebies, Minimini+Disney Junior. Brakuję Boomeranga czy Nick Junior.

W grupie kanałów dla pan znajdziemy mało kanałów. TVN Style i Polsat Cafe mają w miarę nie ścięte ramówki (często od 8 ). BBC Lifestyle, TLC, Domo+, Kuchnia+, Fashion TV i Club TV niestety tu znajdziemy ramówki które zaczynają się dopiero późnym popołudniem, nie rzadko koło 17!

Grupa kanałów "Dla Panów" w gazecie to tylko dwa kanały są to TVN Turbo i Polsat Play.

Stacje dokumentalne które się znajdują w tym dodatku telewizyjnym (oczywiscie "upchanymi" ramówkami na maksa) to 12 stacji. Planete+, National Geographic cała paczka Discovery (w tym Discovery Historia i Crime&Investigation, History, Travel, BBC Knowldge, Zone Reality i Animal Planet. Brak chciazby TVP Historia czy Nat Geo Wilde.

Knały muzyczne Eska, 4funTV, Viva Polska, Polo TV, Rebel TV, MTV Polska.

Oprócz tego cztery kanały informacyjne (w tym Superstacja).

Na koniec grupa kanałów sportowych. 8 kanałów sportowych. Paczka sportowych kanałów Polsatu (brak Polsat Sport HD i Polsat Sport News)Eurosport i Eurosport 2, Canal + Sport, Sport Klub i TVP Sport. W tej grupie brak chociażby N sportu, ESPN Classic, Orange Sport, pomijając już pomniejsze kanały takie jak Sport Klub+ czy Canal + Gol. Oczywiście ramówki standardowo od południa , bardzo rzadko, ale zdarzają się wyjątki, że od rana.

 

To tyle odnośnie samego programu. Co do opisu filmów to przy każdym dniu znajduję się opis najciekawszych, ale standardowo tych szeroko dostępnych, najczęściej z naziemnej anteny. Często opisywane są też filmy z TVN 7 czy Ale Kino+. Jest też zakładka filmowe przeboje tygodnia na początku gazety z wszystkimi propozycjami na każdy dzień 9po około 3 filmów na dzień).

Podobnie jest z serialami dla tych co je oglądają są opisy tych standardowych, ale wszystkich tylko polskich. (poza Dr House i CSI :) ).

Jest też dział wybrane z tygodnia, gdzie są wybrane najciekawsze propozycje dla Dzieci, dokumentalne, Sportowe i rozrywkowe.

W gazecie przy każdym dniu znajdziemy krzyżówkę :) i na końcu także dużą. Niestety w gazecie są reklamy, typu erotyczne anonse, reklamy gadżetów erotycznych itp. :/:oops:

To tyle, zebrałem wszystko do kupy i scharakteryzowałem, dla tych którzy nie mieli do czynienia z tą gazetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...