Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat + ASTRA


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy wymiana diseca pomoże na "znikanie" kanałów z astry ? Bo mam dekoder mini od 11.lipca i strasznie mnie irytuje co 2-3 dni wyszukiwania od nowa kanałów FTA z astry. W dzień działa bez problemu, ale po nocy, kiedy przed południem włączam to się zastanawiam czy będą fta czy nie. Wina diseca, oprogramowania, czy też dekodera? Jeśli wiadomo coś o nowym sofcie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Wiatm. Zmieniałem ostatnio położenie telewizora w pokoju i z tym wiązała się też zmiana kabli do satelity. Mam dwa konwertery na Astrę i HB na zezie i dwa kable podłączone przez diseq do dekodera (Echostar 717 Cyfrowy Polsat). Przed zmianą działało wszystko bez problemów, a teraz jest taki efekt. Jak podłączę kabel na HB do dekodera to jest super, jak ten sam kabel podłączę przez diseq też jest super. Po dokręceniu kabla od Astry do diseqa, kanały z Astry działają, a na kanałach z HB bardzo spada sygnał, tak że np.: TVP1, TVP2 da się oglądać, a np.: TVN, TVN Turbo już nie. Co może być tego powodem. Nadmienię, że próbowałem zmieniać kable miejscami w konweretrach i przy disequ i nic. Dziwne co mogło się stać, bo zmienione są tylko kable na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak chodzi Ci o Nick Germany, to jest to niemieckojęzyczny kanał. Astra 1M (19.2°E), 11973 MHz V, 27500 MS/s.

...Jeśli chcesz odbierać ten kanał w polskiej wersji językowej musisz zakupić jakąś kablówkę albo n-kę. Na dzień dzisiejszy nie ma innej opcji.

Można się nauczyć niemieckiego. Na jedno wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...