Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Losowanie Ligi Mistrzów nazwałbym sprawiedliwym- jest szansa na awans teoretycznie najsilniejszych obecnie klubów w Europie. Jeśli nie będzie niespodzianek w półfinale spodziewam się Realu, Bayernu(to akurat jest oczywiste, tym bardziej wobec plagi kontuzji w Borussi i nieobecności RvP), a także Barcelony i PSG, chociaż tu będzie prawdopodobnie bardziej zacięta walka. Oby nie awansowała Chelsea(czytaj Mourinho) :). Jeśli w Lidze Europejskiej nie wygra Juve, to znaczy że liga włoska jest słabiutka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję PSG. Chciałbym żeby wygrali tę edycję LM.

 

Jeśli w Lidze Europejskiej nie wygra Juve, to znaczy że liga włoska jest słabiutka :).

 

W ostatnich 15 latach różnych edycji Pucharu UEFA/Ligi Europejskiej rok w rok nie potrafiły wygrać:

- Borussia Dortmund

- Bayern Monachium (pamiętacie 0:4 z Zenitem?)

- FC Barcelona

- Liverpool FC

- Manchester United

- Manchester City

- Arsenal FC

- Chelsea FC (porażka z Vikingiem)

- Juventus FC

- AC Milan

- FC Internazionale

 

I wiele, wiele innych klubów... czy to oznacza, że ligi niemiecka, angielska, włoska, hiszpańska są słabiutkie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wcale mnie nie dziwi, że ludzie kibicują w dzisiejszym meczu Atletico. Kto przed sezonem myślał, że tak daleko zajdą? Mają szansę osiągnąć coś niesamowitego będąc ubogim krewnym Realu. To piękne, że w futbolu jeszcze można coś osiągnąć bez wielkiego nakładu pieniędzy.

 

Wydaje mi się, że za Realem są kibice tego klubu a wszyscy inni fani futbolu są za Atletico. Sam chcę, żeby to właśnie oni wygrali mimo tego, że wyeliminowali "moją" Chelsea w półfinale. Atletico zasłużyło na to. Wielki szacunek dla piłkarzy, dla Simeone już teraz. Nawet jak przegrają to będą dla mnie wygranymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś finał Ligi Mistrzów 2013/14. Na kogo stawiacie? Real Madryt, czy druga drużyna z Madrytu - Atletico? Ja osobiście liczę na wygraną Realu :)
A ja myślę (tak, tak czasem mi się udaje :lol2: ), że większość kibicujących za Atletico to ludzie nie lubiący Realu

a co to jest Real? Sorry, ale nie znam takiego klubu :mrgreen: (pewnie dlatego, bo jestem kibicem Blaugrany) :D

 

więc chyba nie muszę pisać komu będę dzisiaj kibicował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mój ulubiony klub to FC Barcelona, natomiast dzisiaj będę za Atletico, gdyż mają wielką szansę na wygranie pierwszy raz Champions League. Jednak gdyby to Chelsea grała w finale, to byłbym za Realem, który już 12 lat nie zdobył tego trofeum. Kiedyś bardzo lubiłem Real za czasów Beckhama, Figo czy Zidane'a. Również w półfinale kibicowałem Królewskim, bo chciałem, żeby ktoś w końcu powstrzymał Bayern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Również byłem mega zdziwiony, że aż 5 minut doliczone. Nie bylo przecież aż tylu przerw. Gdyby nie to, puchar zdobyłoby Atletico. Grali świetnie przez cały mecz, Real zaczął cisnąć dopiero później. Ta bramka Ramosa mocno podłamała graczy Atletico, a gol Bale'a ich po prostu dobił. Później już było widać jak odpuścili. Nie ma więc pierwszego zwycięstwa w LM Atletico, jest za to 10. triumf Realu Madryt. Ten mecz nie należał do najlepszych w wykonaniu Królewskich, ale mimo wszystko na pewno zasłużyli na to zwycięstwo w kontekście całego sezonu. A 17 bramek Christiano Ronaldo to absolutny rekord, naprawdę muszę przyznać znakomity wynik. No i wielki Iker Casillias, który pewnie długo nie wybaczyłby sobie fatalnego błędu z 36. minuty mógł ostatecznie odetchnąć z ulgą i unieść ten upragniony puchar, kolejny puchar jako kapitan. Sezon 2013/2014 Champions Legaue przechodzi więc do historii, a już 12 czerwca zaczynamy kolejne wielkie piłkarskie święto - Mundial w Brazylii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze by Real strzelił szybciej gdyby doliczył mniej minut. Ale po prostu nie powinno się tak robić. Moze następnym razem niech doliczą 10 minut?

Albo jeszcze lepiej, jak w jakiejś polskiej podrzędnej lidze grali dotąd aż pewna drużyna strzeliła i sędzia zakończył spotkanie, łącznie z tego co pamiętam ponad 110 minut bez dogrywki.

 

Tak po prostu się nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...