Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Carlo Ancelotti = Mister Champions League

 

Włoch niemal do dziś był cały czas nieco krytykowany, bo Bayern dotychczas grał tak sobie, ale jak przyszło co do czego to efekty sami widzimy.

 

 

Napoli może odrobić w rewanżu spokojnie. U siebie są silni, więc jak Milik wróci do formy to będzie ciekawy rewanż.

Jeśli piłkarzom Napoli udałoby się zremisować to z miejsca byliby dla mnie faworytem rewanżu. Jeśli przegraliby jedną bramką to wynik dwumeczu uważałbym za otwarty. Przegrali dwoma i to Real jest w tej chwili znacznie bliżej awansu. Gdyby dziś włosi przegrali trzema bramkami to byłoby po ptokach, a tak jeszcze jakieś światełko w tunelu się tli. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casemiro co za bramę wsadził to nie mam pytań. Barcelona niestety powinna się uczyć od dzisiejszego Bayernu i Realu.

Tyle że    weź  spójrz  jaką oni mają  pomoc.   Modric   Kroos  Casemiro   oraz ich rezerwy   James  Francisco   i Kovacic. Każdy z nich może posłać  taki strzał  jak Robben i  nikt tego nie wyjmie chyba że trafi w słupek lub poprzeczke.

Vidal  Thiago   czy Javi  i  Xabi Alonso.  Do tego dodaj pomoc PSG   Veratti  Matuidi.             Każdy z tych pomocników  których wymieliłem jest  kreatywny  i umie posyłać  piłki .   Można jeszcze dodać   Carvajala i Marcelo  jako wrzutki  na Benzenme  czy Cra i Bala. 

 

W Barcelonie  jest tylko Messi  bo się  musi cofać  do rozgrywania a robi to najlepiej ze wszystkich  robi to jak Xavi.    Spójrz na pomoc Barcelony.    Rakitic  drewno    Gomez  drewno.   Rafinia   bardzo często nie wie jak grać.   Dennis Suarez  nie ten kaliber piłkarza. Kupili go bo kosztował całe  3  mln  euro.   Turan  jako jedyny by się nadawała ale co z tego skoro nie gra. No i o to jest cała pomoc Barcelony.  Sergi Roberto został cofnięty do obrony a to jest pomocnik.

O to lista transferów  Luisa Enrique.   Jemu tylko  wypalił  projekt  Luisa Suareza . A Mathieu to kwestia szczęścia   gole z Celta oraz klasyk to jedyne co wniósł.

 

Zobacz Atletico. Za 2  tyg tam przyjedzie  Barca  . Będzie już  grać  Oblak.  Strata pktów w zasadzie zamyka sprawe mistrzostwa. Jeśli Barca  natomiast wygra zrobie :woot: .A oni narobią szumu w LM także.

W pełni się z Tobą zgadzam. W Barcelonie poszli na ilość, a nie jakość. Lucho też już nie ma specjalnie pomysłu na grę. Niestety akademia Barcy już od dawna nie wypuściła prawdziwego artysty, co najwyżej porządnych rzemieślników. Oczywiście nie można skreślać tej drużyny po jednej klęsce, ale już rewanż z Atletico w Pucharze Króla szczęśliwie zremisowali. Potrzebne są realne wzmocnienia w pomocy, bez tego postęp jest niemożliwy.

Z drugiej strony PSG zagrało GENIALNY mecz. Po prostu perfekcja w każdym calu. W końcu zagrali jak na topową drużynę Europy przystało. A że trafili na słabszy moment Barcy, to już nie ich wina :). Szkoda, że w tym wyjątkowym wydarzeniu dla Paryża udział Polaka na boisku był tylko jako sędziego(świetne zawody Marciniaka). Krychowiak to jedna z największych pomyłek transferowych, a w końcu kosztował 30 mln.

Zarząd   obecny to jest  dramat. Ich dyrektor sportowy.  Zobacz  Seville.   Mają Monchiego.  Zobacz ich transfery.  Nie trzeba mieć nazwiska a zobacz co grają.  W jakich trenerów inwestuja.

Jeśli chodzi o puchar króla to w pewnym sensie odbiło im się to w PSG.   Atleti nieistniało w pierwszej połowie w pierwszym meczu a Barca mogła mieć 3-0 w pierwszej połowie.   Gol na 2-1  Griezmana był nieprawidłowy.  Jednak to co zagrali na Camp Nou to jest podsumowanie taktyki  Lucho.   To żałosne granie do bramkarza. No i ten Rakitic   tylko w bok lub w tył.

 

No wiesz Krychowiak był  najlepszym zawodnikiem PSG  no nie gadajsz przyznasz  :D  

Tyle było sensacji ze Napoli może sprawić niespodzianke a wiadomo jak to się skończyło, taki Real chce oglądać 3-1 to najniższy wymiar kary.

Była  nieudolna  Roma na Bernabeu  teraz przyjechało  nieudolne  Napoli.   Gol na 1:0   szczęśliwy     bo babol Navasa którego fani już pakują walizki . Obraz nędzy  Serie A.   We Włoszech już  Balem  1  kontratak na 1:0   i Napoli będzie musiało strzelić im 4  gole.  

 

Rewanże to formalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie się nie tli..Real szybko strzeli gola na 0:1 i po wszystkim..dziś dali się zaskoczyć i tyle..nie ma co się łudzić Napoli jest 2 klasy gorsze od Realu.

Taa lepiej powiedzieć, ze babol Navasa niz kunszt Lorenzo, ktory uderzył kapitalnie!!

 

Skąd wiesz, ze to Real strzeli na 1-0? A cojak Napoli strzeli?

 

Przywołując tutaj Rome na Bernabeu widzę nie pamiętacie juz ile sytuacji Roma miała i nieudolność w ich wykorzystaniu Salaha sprawiła, że koniec końców odpadli.

 

Napoli wczoraj pod względem gry w piłkę nie ustepowalo az tak. Diawara pokazał kapitalna grę w środku pola. Zielu tez kilka momentów miał, ale liczyłem na ciut więcej.

 

Czyli idąc waszym tokiem rozumowania to jezeli Real lepszy dwie klasy od Napoli to PSG pięć klas lepsze od Barcy. Oj slaba taliga hiszpańska się cos robi haha :P

 

Po co wy w ogóle tak generalizujecie? Fo głupie. Ale widzę, ze kazdy powód by wbić szpilke w kluby z Włoch to od razu dla Was szansa na zaistnienie na forum...

 

Dzisiaj dużo ciekawego w LE. Faza pucharowa tych rozgrywek zawsze jest niezwykle ciekawa. ;)

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wbijanie szpilki włoskim klubom? Nawet @Alf nie wierzy w awans Napoli po pierwszym meczu. Strzelili pierwsi gola, idealny początek, jednak potem Real nie pozostawił złudzeń - a tak ciekawa i wyrównana byłaby LM bez Realu i Barcelony :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niektórzy na tym forum wie[beep]i finał z udziałem Napoli, a tu lanie w Madrycie. Tylko dzięki nieskuteczności Realu skończyło się na 3-1. Dziwne, że nikt tu nie napisał o błędzie Navasa przy bramce Insinge, dla mnie ten bramkarz gra coraz gorzej, nic dziwnego że Blancos chcą kupić De Geę lub Courtoisa. Real spokojnie awansuje, bo to najlepiej grająca z kontry drużyna w Europie, a Napoli będzie musiało zaatakować. Poza tym to różnica klas, a Zieliński po raz kolejny zawiódł w poważnym meczu http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,goraca-atmosfera-w-napoli-prezydent-oskarza-pilkarzy-i-trenera,artykul,758497,1,832.html

Bayern udowodnił po raz kolejny, że jest absolutnie topowym klubem Europy(niezależnie od opinii niektórych osób na tym forum). Lewy klasa sama w sobie, świetny Thiago(jak on przydałby się w Barcelonie) i niezawodny Lahm. Trudno mi pogodzić się z myślą, że ten genialny prawy obrońca kończy już karierę. Wielka szkoda. Oby w końcu w Arsenalu doszło do dobrej zmiany i odejścia Wengera. Ten klub zasługuje na jakiekolwiek sukcesy.

To już jednak historia, ja najbardziej czekam na mecz Legii. Mimo wielu problemów(nieobecność Jędrzejczyka, kontuzje Moulina czy Rzeźniczaka) będę trzymał kciuki, choć Wojskowi faworytem nie są. Może jednak genialnie zagrają Odjidja, Rado i Necid :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szkoda Napoli, fajnie zaczęli mecz i co mi się rzuciło w oczy to fakt, że nie panikowali przy wyprowadzaniu piłki. Mają świetnie wyszkolonych technicznie zawodników, bardzo fajnie operowali piłką. Na Real to nie wystarczyło. Być może zabrakło takiego ogrania w Europie, pewnie w niektórych przypadkach umiejętności. No i o ile ich pomoc i atak wygląda interesująco, o tyle o ich obronie tego napisać nie mogę. W lecie Koulibaly'ego starała się londyńska Chelsea, spore kwoty tam padały, na całe szczęście nie udało się wyrwać Senegalczyka bo jest strasznie przereklamowany. 

No cóż, Real już raczej ma pewny awans, aczkolwiek to jest piłka nożna, więc liczę w głębi serca na Napoli i Zielka. 

Co do meczu Bayernu, zawsze w pierwszej kolejności oglądam mecze angielskich drużyn w europejskich pucharach a wczoraj odpuściłem i wybrałem Real-Napoli. Nic innego po drużynie Wengera się nie spodziewałem, z resztą słusznie. Z Francuzem na ławce nic nie ugrają, bezjajeczna drużyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @mrozio11. Napoli właśnie gra taka piłkę techniczną i bez paniki. We Włoszech mówią o tym "Sarri-taka" ;)

Diawara fajny grajek, w Bologni juz gral dobrze, tutaj przy lepszych kolegach, sie rozwija i razsm z Zielinskim przebojem wchodzą do zespołu.

 

Arsenal potrzebuje faktycznie juz zmian. Moze nie na ławce trenerskiej bo Wengera bardzo szanuje i cenie, ale trzeba kadrę przebudować. Do środka pola koniecznie nowych. Man.Utd tez swego czasu mial dramat w tej formacji. Tak jak teraz Arsenal. Ale w MU juz sa Pogba, Herrera itp a w Arsenalu? Nadal slaby i wiecznie kontuzjowany Ramsey, średni Xhaka, słaby Elneny....

 

@Arkon, ręce precz od De Gei! @mrozio11 też nie zgadza sie na Curtouis więc sobie takie komentarze daruj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoli w przeszłości wygrywało już na swoim terenie z Manchesterem City, Arsenalem, Chelsea i Juventusem różnicą dwóch bramek więc choćby z tego powodu szans w rewanżu jeszcze bym tej drużynie nie odbierał. 

 

Z tą różnicą kilku klas bym nie przesadzał, bo rewanż w Neapolu może wyglądać zupełnie inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz całkowitą rację. Ja także czekam na rewanż w Neapolu a po cichu wczoraj liczyłem na pojawienie się Milika i idealnie trafiłem. :)

Co do Bayernu, to już nie odpadnie bo patrząc na grę Arsenalu po bramce Lewego, da się zauważyć że stracili kontrolę nad meczem i z 1:1 zrobiło się 5:1.

Edytowane przez Artis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest różnica klas bo 3-1 to najmniejszy wymiar kary, spokojnie mogło by być pięć, sześć.

Gdybanie. 

 

Gdyby Mertens wykorzystał jedną dogodną sytuację, albo gdyby Napoli przy stanie 0:1 dostało rzut wolny (z 18-19 metra) po faulu na Belgu (bo powinno) to Insigne równie dobrze mógłby podwyższyć wynik. 

 

Mecz w Neapolu powinien wyglądać zupełnie inaczej. Do dziś pamiętam mnóstwo meczów włoskich klubów na Bernabeu, gdzie grały słabo, były zagubione, a potem u siebie to one przejmowały kontrolę nad spotkaniem, a często również nad dwumeczem. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potraficie czytać ze zrozumieniem to po co w ogóle zaczynacie sie wypowiadać na forum dyskusyjnym? Gdzie on ci pisze o potędze ligi włoskiej? Napoli wcale nie wyglądało źle, po bramce na 1-1 coś w nich pękło ale już bez przesady. Przede wszystkim zadecydowało doświadczenie na arenie międzynarodowej, które to Real ma nieporównywalnie większe. W rewanżu Napoli może powalczyć, na swoim stadionie będą z pewnością mocniejsi, strzelą jedną bramke i już Realowi zrobi sie gorąco. To jest piłka nożna. 

 

Skład Legii na Ajax: Malarz, Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek, Jodłowiec, Kopczyński, Radović, Odjidja-Ofoe, Kazaiszwili, Necid

Edytowane przez Mr. Orbita
Post częściowo odnosi się do wypowiedzi, która poleciała do kosza z powodu obraźliwego słownictwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potraficie czytać ze zrozumieniem to po co w ogóle zaczynacie sie wypowiadać na forum dyskusyjnym? Gdzie on ci pisze o potędze ligi włoskiej?

jw. 

 

Nigdzie nie napisałem o żadnej potędze. Wiadomo, że Real to silniejsza, bogatsza i bardziej doświadczona ekipa, ale patrzę na tę konfrontację szerzej. Nie przez pryzmat tego co stało się na Bernabeu tylko przez pryzmat dwumeczu (czyli także rewanżu). Gol strzelony na wyjeździe jest sporym kapitałem dla Napoli jednakże to Real będzie podchodzić do tego starcia w bardziej uprzywilejowanej pozycji. Każda bramka strzelona przez "Królewskich" na wyjeździe będzie gwoździem do trumny Napoli. Jednakże jeśli to Napoli lepiej rozpocznie mecz wówczas może zdarzyć się wszystko. Póki co oceniam szanse Realu na 70-80%, a Napoli na 20-30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że był gol dla Ajax, bramkowy nie widział, bo nie mógł.

Edit...

Był na bank.

Zresztą Borbalan gwizda jakieś śmieszne faule, ale czego można było się spodziewać. Hiszpanie są najsłabsi w te klocki.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia miała szczęście, że nie straciła gola, z drugiej strony Necid powinien się lepiej zachować jak miał swoją okazją. Czech na razie mnie nie przekonuje, rusza się jeszcze wolniej od Prijovicia - mam nadzieję, że się z czasem rozkręci i świeżość jeszcze przez nim. 

Na Canal+ pokazali powtórki, z których jednoznacznie wynikało, że piłka przekroczyła linię bramkową całym obwodem... :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...