Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barcelona pół roku temu wyświadczyła Realowi, Juventusowi i innym klubom żywo zainteresowanym usługami Andre Gomesa mega przysługę.

 

Kapitalny mecz PSG. Nie mogłem oderwać oczów od ekranu. Chyba nie było w tej drużynie piłkarza, który zagrałby poniżej oczekiwań. Dziś to nie był Park Książąt tylko Siedziba Królów (Pressingu). 

 

Oglądałem Borussię tylko w skrócie na FS1 | HD i z tego co zdążyłem się zorientować był to chyba najgorszy mecz Aubameyanga w tym sezonie i jeden z najgorszych w barwach BVB. Sporo niewykorzystanych sytuacji i jeszcze fatalnie wykonany rzut karny. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG  podsumowało  drewniane trasnfery oraz pomoc   Barcelony.  Lucho   bardzo  chciał Andre Gomesa  to zobaczył że nawet gola nie jest w stanie strzelić  gdy jest sam na sam. To jest piłkarz co najwyżej na druzyny  z miejsc  5-6 w Hiszpanii.

Ogólnie  to na rewanż  powinni wystawić  już  rezerwy.   Barca ma już  po zawodach.  Ich pomoc  nie istnieje  od czasu gdy przegrali  klasyk  1:2  .  Tam chyba z  nie wiem 90%  goli to tylko   MSN   reszta ZERO.

Rakitic  bez formy   Sergi Roberto  bez formy.  Transfery  Lucho   Dingie  Gomez   Paco. Gdyby zsumować  wydatek tych piłkarzy to zamiast tego drewna można by było  kupić  kogoś o klasie  Verattiego   Coutinho .

 

Po tym meczu w zasadzie dla Barcelony kończy się sezon   bo mentalnie to w nich uderzy a oni mają  przed sobą  wyjazdy na Vicente Calderon  Bernabeu   Madrigal   oraz derby z Espanylem liga jest już w zasadzie rostrzygnięta.

Ciekawe czy czasem teraz Arsenal  nie odprawi Bayernu

 

PSG pozamiatało  Barce  bez Thiago  Motty i  Thiago Silvy.

Każda taka klęska oznaczała  zmiane trenra i delikatne rewolucje w składzie. Śmiem twierdzić iż Lucho już może liczyć tyg do swojej odprawy . Z tego co wiem to Andre Gomes  i jego pozostanie w Barcelonie właśnie zależy  od samego  trenera.

 

Jeśli  PSG utrzyma taki poziom jaki z pierwszego meczu to czy oni czasem nie zajdą do 1/2?  

 

Ostatni  raz  Barca odpadła w 1/8  to 2006/07 z Liverpoolem.

 

Diego Simeone  odkąd objął Atletico  takiej klęski nie zaliczył.   A jest tam już  5 lat.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakracja co się wczoraj stało w Paryżu. Mimo, że kibicuje całym sercem Barcelonie już z 15 lat to mają trochę za swoje. Cały sezon nie da się grać bez drugiej linii. To tak jakby wyciąć wszystkich pomocników i grać z taką wyrwą 40 metrową w środku pola. Busquets bez formy, Rakitic bez formy, Gomes chyba nigdy formy nie miał, Iniesta ciągłe kontuzje i wiek to trudno, żeby forma była. Może gdyby był chociaż wynik 4-1 to jeszcze szansa byłaby a tak.... bez szans i smutne to jest, że tak szybko odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brednie. Barcelona w ogóle bez pomocników nagle? Może już będziecie wróżyć upadek klubu? Bo stracony sezon to widzę już jest przewidywany. Teraz się normalnie położą przed wszystkimi w lidze. 

Jak zespół złożony z marnych zawodników ma dobry mecz i ogrywa wielką drużynę to wszyscy pieją z zachwytu nad "umiejętnościami grajków" chociaż są g ówno warci. Kiedy za to przychodzi czas, że świetna ekipa złożona z piłkarzy wielkiej klasy przegrywa tak jak wczoraj Barcelona (z ekipą o klasie nieco niższej, ale przecież nie ogórami) to od razu taki Gomes czy Rakitic są słabi i do wymiany. 

To takie podejście jak typowego polskiego kibica. Sukcesy w piłce ręcznej to szczypiornistom kibicuje. Wygrane siatkarzy to siatkówka u niego króluje przecież. Teraz się robi kółko adoracji wokół polskich skoczków i ludzie wstają o 2 w nocy żeby to oglądać bo przecież wiadomo, wygrywają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG  podsumowało  drewniane trasnfery oraz pomoc   Barcelony.  Lucho   bardzo  chciał Andre Gomesa  to zobaczył że nawet gola nie jest w stanie strzelić  gdy jest sam na sam. To jest piłkarz co najwyżej na druzyny  z miejsc  5-6 w Hiszpanii.

Ogólnie  to na rewanż  powinni wystawić  już  rezerwy.   Barca ma już  po zawodach.  Ich pomoc  nie istnieje  od czasu gdy przegrali  klasyk  1:2  .  Tam chyba z  nie wiem 90%  goli to tylko   MSN   reszta ZERO.

Rakitic  bez formy   Sergi Roberto  bez formy.  Transfery  Lucho   Dingie  Gomez   Paco. Gdyby zsumować  wydatek tych piłkarzy to zamiast tego drewna można by było  kupić  kogoś o klasie  Verattiego   Coutinho .

 

Po tym meczu w zasadzie dla Barcelony kończy się sezon   bo mentalnie to w nich uderzy a oni mają  przed sobą  wyjazdy na Vicente Calderon  Bernabeu   Madrigal   oraz derby z Espanylem liga jest już w zasadzie rostrzygnięta.

Ciekawe czy czasem teraz Arsenal  nie odprawi Bayernu

 

PSG pozamiatało  Barce  bez Thiago  Motty i  Thiago Silvy.

Każda taka klęska oznaczała  zmiane trenra i delikatne rewolucje w składzie. Śmiem twierdzić iż Lucho już może liczyć tyg do swojej odprawy . Z tego co wiem to Andre Gomes  i jego pozostanie w Barcelonie właśnie zależy  od samego  trenera.

 

Jeśli  PSG utrzyma taki poziom jaki z pierwszego meczu to czy oni czasem nie zajdą do 1/2?  

 

Ostatni  raz  Barca odpadła w 1/8  to 2006/07 z Liverpoolem.

 

Diego Simeone  odkąd objął Atletico  takiej klęski nie zaliczył.   A jest tam już  5 lat.

W pełni się z Tobą zgadzam. W Barcelonie poszli na ilość, a nie jakość. Lucho też już nie ma specjalnie pomysłu na grę. Niestety akademia Barcy już od dawna nie wypuściła prawdziwego artysty, co najwyżej porządnych rzemieślników. Oczywiście nie można skreślać tej drużyny po jednej klęsce, ale już rewanż z Atletico w Pucharze Króla szczęśliwie zremisowali. Potrzebne są realne wzmocnienia w pomocy, bez tego postęp jest niemożliwy.

Z drugiej strony PSG zagrało GENIALNY mecz. Po prostu perfekcja w każdym calu. W końcu zagrali jak na topową drużynę Europy przystało. A że trafili na słabszy moment Barcy, to już nie ich wina :). Szkoda, że w tym wyjątkowym wydarzeniu dla Paryża udział Polaka na boisku był tylko jako sędziego(świetne zawody Marciniaka). Krychowiak to jedna z największych pomyłek transferowych, a w końcu kosztował 30 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, ja przynajmniej swoją opinię wyraziłem przed meczem, a nie po....

 

@the cable guy nic dodać nic ująć.

 

Poza tym jak @ALF pisze, mecz od którego oczu sie nie chciało odrywac! Wow,wow, wow! Rabiot zmiazdzyl wielkiego Busiego :D Matuidi, Meunier, Di Maria tez wielcy kozacy wczoraj. Barca 4 strzały w meczu. To było coś pięknego!! Nie spodziewałem sie tak mocnego PSG, w Ligue1 graja znacznie gorzej ale jak widać marka wielkiego rywala zawsze powoduje podwójna mobilizacje.

 

Super,że cos nowego sie w LM dzieje ;)

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak @ALF pisze, mecz od którego oczu sie nie chciało odrywac! Wow,wow, wow! 

Zazwyczaj nie lubię jednostronnych widowisk. Jednakże w tym przypadku akurat otrzymałem to za co kocham futbol. Otrzymałem efekt zaskoczenia. Podchodziłem do tego meczu z myślą, że Barcelona w najgorszym wypadku osiągnie dla siebie jakiś korzystny wynik (np. bramkowy remis, minimalna porażka) i będzie to kolejny nudny wieczór z LM, gdzie faworyt da złudną nadzieję gospodarzom na awans. Zamiast tego byliśmy świadkami sensacji. Nie sensacji dlatego, że PSG wygrało, ale dlatego jak wygrało, w jakim stylu to zrobiło. Zobaczyliśmy ogromną jakość piłkarską i drużynę, która nareszcie wygląda na miarę oczekiwań. Czyżby "efekt Zlatana" kolejny raz miał zadziałać?  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was. Jak komentatorzy podają wyniki innych spotkań Bundesligi to macie z tym problem. Jak NBC (inne stacje też tak robią np TRT) podaje wyniki innych spotkań EPL to też macie z tym problem. A na tym forum nie ma meczu LM żeby co chwile ktoś nie podawał wyniku, który przecież każdy może sobie sprawdzić na livescore czy w tv. Forum to ni livescore. Jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz samego wyniku.

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, ja przynajmniej swoją opinię wyraziłem przed meczem, a nie po....

 

 

Jak byś nie widział to pisałem po pierwszej połowie.Jak twoja opinia miała się do rzeczywistości tom każdy widział.Następnym razem radzę sie wstrzymać z z osądami bo to sport i każdy z każdym teoretycznie może wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal nieźle sobie poczynał, a potem stanął w miejscu... 5:1 - obraz sportowej nędzy angielskiej piłki. bo rozumiem, że Barcelonie raz się przytrafiło przegrać 0:4, a tutaj wynik nie jest wielką niespodzianką. Trochę mnie dziwi takie rotowanie bramkarzami w Arsenalu - Ospina jak wyjął co prawda strzał Martineza - klasa światowa, ale Cech pewnie i by mógł zrobić więcej. Dzisiaj w obu meczach bez niespodzianek - i nie ma co liczyć na jakieś remontady w rewanżach... :) Chyba Borussia - Benfica będzie najciekwszym rewanżem, z meczów już rozegranych.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...