Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieć Ligę Mistrzów po 20 latach, wylosować obrońcę trofeum i zagrać z Realem mecz bez udziału publiczności lol.gif 

W tym kraju nic się nie urodzi ani nie narodzi icon_mrgreen.gif 

Legia solidnie pracuje na miano najbardziej bekowego uczestnika w historii LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to muszę podziękować UEFA, że dowiedziałem się dziś co tak naprawdę znaczy słowo żyd znaczy wszystko co najgorsze, przez tyle lat żyłem w niewiedzy i używałem niewłaściwego znaczenia tego słowa. Także trzeba podziękować uefa i terrorystom z fare za uświadomienie mnie praw[beep]owego znaczenia tego słowa.

 

Nasz kara to pikuś, to za co został ukarany Celtic to jest jakiś absurd. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłużona i spodziewana kara. Nie dość, że piłkarsko dno to i kibicowsko tragedia. Mówi się, że mądry Polak po szkodzie, ale w tym przypadku przecież wcale nie. Pan Leśnodorski pewnie znowu stwierdzi, że kara nie jest zasłużona i będzie łączył się w bólu z kibicami  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to muszę podziękować UEFA, że dowiedziałem się dziś co tak naprawdę znaczy słowo żyd znaczy wszystko co najgorsze, przez tyle lat żyłem w niewiedzy i używałem niewłaściwego znaczenia tego słowa. Także trzeba podziękować uefa i terrorystom z fare za uświadomienie mnie praw[beep]owego znaczenia tego słowa.

 

Nasz kara to pikuś, to za co został ukarany Celtic to jest jakiś absurd. 

 

Akurat słowo "Jude" po niemiecku ma różne znaczenia - również bardzo negatywne.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie Niemcy interesują ? To oni mają kompleks z żydami nie my.

 

Dobra ale kolejna kpina, uefa zmieniały na stronie raport i znikły zarzuty o rasizmie co potwierdza Seweryn Dmowski. Absurdalność kary w tym momencie jest jeszcze większa.

 

To, że jak ktoś śpiewał coś po niemiecku, to słowo ma znaczenia również w tamtym języku.

 

Zakończono postępowanie dotyczące rasizmu, ale są nadal inne "grzeszki" Legii:

http://www.uefa.org/disciplinary/#post_344141

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj niżej, jest tam info o zamknięciu postępowania o rasizm, co potwierdza po kontakcie z UEFA Seweryn Dmowski. Kara jest za 5 zarzutów.

 

Słowo Jude w języku niemieckim znaczny dokładnie to samo co w Polskim, więc nie kompromituj się. 

 

 

Kara jest za niszczeni stadionu, race, blokowanie schodów i złą organizacje czyli chodzi o ochronę i zakłócenie porządku  Czyli jednym słowie absurd. Borussia za 1 i 2 zarzut dostała 15k euro kary. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, edytowałem swój wpis. A Legii to można dać karę choćby za liczne recydywy.

 

W języku polskim nie znajdziemy bardzo pogardliwych idiomów o Żydach (co najwyżej, że to skąpe szelmy), w niemieckim można byłoby dużo gorsze wynaleźć. Nie ma po co ciągnąć tego OT o Żydach.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, wiadomo punkt 1 i 2 nie do zdjęcie i to jest kara jak BVB

Złą  organizacja to bardzo łatwo można zdjąć bo na takiej Barcelonie nie ma kontroli przed wejściem na stadion (generalnie na większości stadionów to kontrola to fikcja), czyli jest to zagrożenie terrorystyczny czyli popada pod złą organizacje, to samo tyczy się schodów czyli zagrożenie przeciwpożarowego i zakazu tam stania.  Crowd disturbances czyli zakłócenie porządku tutaj nie wiadomo do końca o co chodzi, bo jest 7 rzeczy wymienionych w regulaminie.

Czyli tak naprawdę kara za  małe rzeczy za 2 najpoważniejsze nasze zarzuty także BVB została ukarana.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, wiadomo punkt 1 i 2 nie do zdjęcie i to jest kara jak BVB

Złą  organizacja to bardzo łatwo można zdjąć bo na takiej Barcelonie nie ma kontroli przed wejściem na stadion (generalnie na większości stadionów to kontrola to fikcja), czyli jest to zagrożenie terrorystyczny czyli popada pod złą organizacje, to samo tyczy się schodów czyli zagrożenie przeciwpożarowego i zakazu tam stania.  Crowd disturbances czyli zakłócenie porządku tutaj nie wiadomo do końca o co chodzi, bo jest 7 rzeczy wymienionych w regulaminie.

Czyli tak naprawdę kara za  małe rzeczy za 2 najpoważniejsze nasze zarzuty także BVB została ukarana.

 

Proste, nie trzeba było sobie robić syfu latami, bo wyprawy na Litwę czy innych to już mi się wspominać nie chce to UEFA nie miałaby takiego podejścia....a tak zapracowali na to sami i tyle....bronisz niemożliwego nikt poza zapalonymi kibicami Legii nie przyzna Ci racji, a Ci normalni kibice Legii pewnie w pełni z decyzją UEFA się zgadzają, tak jak i tutaj prawie wszyscy na forum. Kibice są sobie sami winni, na opinię "pracowali" lata....

 

A tak na serio to powinno się skończyć 5 letnim banem za te wszystkie wybryki i wtedy dopiero co poniektórym by się oświeciło w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego nie chodzę w tym kraju na mecze, bo nie będę się martwił, że jacyś idioci obiją mi ryja albo rozwalą samochód....jesteśmy jak 3ci świat pod tym kątem.

 

Byłem w Niemczech na BVB i Leverkusen i nie zauważyłem jakiegoś syfu, nikt nie startował do normalnych kibiców, nikt nie rozwalał samochodów. Z kolei jak w weekend jadę po pracy to omijam trasę ze stadionem, bo kiedyś idioci próbowali rozbijać auta po meczu i latali po całej drodze, że po prostu się bałem.....To jest żenada.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego nie chodzę w tym kraju na mecze, bo nie będę się martwił, że jacyś idioci obiją mi ryja albo rozwalą samochód....jesteśmy jak 3ci świat pod tym kątem.

 

Byłem w Niemczech na BVB i Leverkusen i nie zauważyłem jakiegoś syfu, nikt nie startował do normalnych kibiców, nikt nie rozwalał samochodów. Z kolei jak w weekend jadę po pracy to omijam trasę ze stadionem, bo kiedyś idioci próbowali rozbijać auta po meczu i latali po całej drodze, że po prostu się bałem.....To jest żenada.

Oczywiście, bo Bazylia nie odpaliła piro, bo Juve nie lało się w Zagrzebiu, bo Lyon nie naparzał się z Sevillą. Nie widziałeś także jak Feyenord biegał po Turcji dzisiaj. To tylko przykłady z meczów z tej kolejki w LM. No ale w telewizorni nie było pokazane. Szwajcaria, Włochy, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy to przecież kraje cywilizowane, a Polska to kraj trzeciego świata. :lol2: Poczytaj co robi także St.Pauli w Niemczech.

P.S.

Tez byłem ostatnio na meczu... Nikt nie rozwalał samochodów, a w Polsce mieszkam. Jutro natomiast śledź telewizor, może coś pokażą, bo gramy derby z Gieksą, a jak to często bywa na derbach zazwyczaj jest gorączkowa atmosfera, wiec jeśli coś się zdarzy, to będziesz miał znowu argument, że sama dzicz. I żeby była jasność, nie jestem chuliganem i nie popieram awantur na stadionach, niech się leją na ustawkach, z dala w lesie, ich sprawa, jak to lubią. Chciałem Ci tylko uzmysłowić, że awantury są wszędzie, tylko o nich nie słyszysz. Taka jest od zawsze piłka nożna, a kibicowanie nie jest dla pi... w rurkach.

 

AGAINST MODERN FOOTBALL.

 

Edit.

Oczywiście w tamtym krajach w większości UEFA inaczej patrzy na wszystko, dlatego stadionów im nie zamkną. Dlatego pisałem UEFA Mafia.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co będzie się działo za 3 tygodnie w 3. kolejce tych rozgrywek

LIGA MISTRZÓW (tradycyjnie o 20:45)

18 października 2016

Grupa E:

CSKA Moskwa - AS Monaco (Arena CSKA, Moskwa)

Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur (BayArena, Leverkusen)

Grupa F:

Sporting Lizbona - Borussia Dortmund (Stadion im. Jose Alvalade, Lizbona)

Real Madryt - Legia Warszawa (Santiago Bernabeu, Madryt)

Grupa G:

Leicester City - FC Kopenhaga (King Power Stadium, Leicester)

Club Brugge - FC Porto (Stadion im. Jana Breydela, Brugia)

Grupa H:

Dinamo Zagrzeb - FC Sevilla (Stadion Maksimir, Zagrzeb)

Olympique Lyon - Juventus Turyn (Parc Olympique Lyonnais, Decines-Charpieu k. Lyonu) HIT DNIA

19 października 2016

Grupa A:

Arsenal Londyn - Łudogorec Razgrad (Emirates Stadium, Londyn)

Paris Saint-Germain - FC Basel (Parc des Princes, Paryż)

Grupa B:

SSC Napoli - Besiktas Stambuł (Stadion San Paolo, Neapol)

Dynamo Kijów - Benfica Lizbona (Stadion Olimpijski, Kijów)

Grupa C:

Celtic Glasgow - Borussia Moenchengladbach (Celtic Park, Glasgow)

FC Barcelona - Manchester City (Camp Nou, Barcelona) HIT DNIA

Grupa D:

FK Rostów - Atletico Madryt (Olimp-2, Rostów)

Bayern Monachium - PSV Eindhoven (Allianz Arena, Monachium)

 

LIGA EUROPEJSKA (niebieski przedział - 19:00; czerwony przedział - 21:05; chyba, że godzina rozpoczęcia meczu stanowi inaczej)

20 października 2016

Grupa A:

Manchester United - Fenerbahce Stambuł (Old Trafford, Manchester)

Feyenoord Rotterdam - Zorja Ługańsk (De Kuip, Rotterdam)

Grupa B:

Olympiakos Pireus - FK Astana (Stadion Karaiskakis, Pireus)

Young Boys Berno - APOEL Nikozja (Stade de Suisse, Berno)

Grupa C:

Saint-Etienne - Gabala (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Etienne)

FSV Mainz 05 - Anderlecht Bruksela (Opel Arena, Moguncja) HIT DNIA

Grupa D:

Dundalk FC - Zenit Sankt Petersburg (Tallaght Stadium, Dublin)

AZ Alkmaar - Maccabi Tel-Awiw (AFAS Stadion, Alkmaar)

Grupa E:

AS Roma - Austria Wiedeń (Stadion Olimpijski, Rzym)

Viktoria Pilzno - Astra Giurgiu (Doosan Arena, Pilzno)

Grupa F:

KRC Genk - Athletic Bilbao (Luminus Arena, Genk)

Rapid Wiedeń - Sassuolo Calcio (Allianz Stadion, Wiedeń)

Grupa G:

Celta Vigo - Ajax Amsterdam (Balaidos, Vigo)

Standard Liege - Panathinaikos Ateny (Stadion im. Maurice'a Dufrasne'a, Liege)

Grupa H:

Szachtar Donieck - KAA Gandawa (Arena Lwów) - zamiast w Doniecku ze względów bezpieczeństwa spowodowane wojną w Donbasie

SC Braga - Konyaspor (Stadion Miejski, Braga)

Grupa I:

FK Krasnodar - Schalke 04 (Stadion Kubań, Krasnodar)

Red Bull Salzburg - OGF Nice (Red Bull Arena, Wals-Siezenheim k. Salzburga)

Grupa J:

Karabach Agdan - PAOK Saloniki (Stadion Republikański im. Tofika Bachramowa, Baku) - rozpocznie się o 17:00 z powodu różnicy czasowej

Slovan Liberec - ACF Fiorentina (Stadion nad Nysą, Liberec)

Grupa K:

Hapoel Beer Szewa - Sparta Praga (Stadion Turner, Beer Szewa)

Inter Mediolan - Southampton (San Siro, Mediolan) HIT DNIA

Grupa L:

Steaua Bukareszt - FC Zurych (Arena Narodowa, Bukareszt)

Osmanlispor - Villarreal (Stadion Osmanli, Ankara)

 

Jako HIT DNIA oznaczyłem mecze, które moim zdaniem będą najciekawsze (nie licząc Real - Legia, które będą najważniejsze oznaczając na czerwono), a w przypadku LE oddzielnie dla każdego przedziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha i jak tu skomentować takie tłumaczenie kary dla Legii? :crazy: Tak w ogóle to przecież nic nadzwyczajnego się na meczu z Borussią Dortmund nie działo. Zwykłe spotkanie LM z laniem 0-6 :D

Noo faktycznie nic, przecież tylko jakies bydlo w liczbie 200 zaatakowalo stewardow.. To w sumie nic. Na Real wpuścić 20 tys takich [beep]o i nich spala cały stadion tymi racami i niech "wy[beep]alaja" na zawsze z tego kraju banda idiotow..

 

Stanowcze Nie dla takiego "kibicowania". Stanowski ma w pelni racje. Nie byl to pierwszy raz, z Ajaxem też grali bez kibicow. Ze Sportingiem niech tez zagrają z tego im życzę bo nie wyciągają zadnych wniosków, tylko jeszcze pozwalają na to haha. No co za chore rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern   PSV .  PSV  umie grać  jak Atletico. Atletico wygrało ten mecz wyłącznie fatalną postawą sędziowania. Jeśli jednak Bayern straci pkty w tym meczu   to można w teorii powiedzieć iz zajmie 2 miejsce w grupie.A to oznacza że może trafić na topowe kluby. Bayern gra gorzej niż za PEPA   męczy się  .Czytam też komentarze kibiców bo nie zawsze moge oglądać o 15:30 lub 18:30 meczyk Bayernu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...