Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Legia jako taka nie jest słaba, ma mocniejszy skład niż przed rokiem. Na razie jednak, są trochę daleko od optymalnej formy.

Miałem napisać coś innego ale napiszę tak, pisałem też o tym wcześniej Porto cierpi z nowym trener, Olympiakos odpadł wiele zmian, euro, krótkie wakacje, nowy system i trener to wszystko odcisnęło piętno. Zagłębie kreowane na mistrza już przez niektórych nie potrafiło sobie poradzić z jakimiś ogórkami z Danii będąc w dobrej dyspozycji. Co by nie mówić to Legia odprawiła 3 kluby w 3 rundach w kiepskiej formie i stylu ale jednak odprawiła i to się liczy bo to jest najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtic może odpaść, istnieje szansa że UEFA ich ukara za incydent podczas meczu z Hapoelem. Kibice Celticu wystawili flagi Palestyny. Niby jakiś przepis zabrania demonstracji politycznych podczas meczów. Flagi miały być przed i po meczu. Ciekawe co zrobią. 5-2 w pierwszym meczu dla Celticu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz jest tak słaby, że tego nie da się oglądać. Cała parodia polega na tym, że to chyba najsłabsza Legia od kilku lat a może awansować.....ale na grę Legii patrzeć się nie da...do czasów Ljuboji lata świetlne, a nawet do Legii z meczu z Celtikiem.....a jak awansują to naprawdę pokazuje, że liczy się tylko szczęście...natomiast jak spier taką szansę to powinniśmy się wycofać z CL :P

 

 

A jak awansują to się już serio boję jakiego 10-0 z City.... :D

Zawsze się znajdzie jakiś  Janusz  i powie  nie ważne jak ważny awans :D   .  No ale zgodzić się trzeba   Legia gra o 2 poziomy gorzej niż w  wtedy z Celtikiem.   Teraz gdybyśmy ich spotkali to Celtic by Legie zjadł.  Legia jest  tragicznie  wolna . Piłki do nikogo.  Brak organizacji w każdej formacji. Takiego losowanie mieć już  nie będą.  Jednak z taką grą to oni nie wiem czy nawet w grudniu zakończą na 3 miejscu by grać w fazie playoff Ligi Europejskiej.  Nie ważne do jakiej grupy trafią  to dostaną po 2  ekipy z czołowych lig. Tak jest było i będzie.  Ile razy Celtic wymęczał awans to na Barce trafiał i było tak :

 

Celtic+coach+Neil+Lennon+reacting+to+Cha

 

Pomijam ile razy Arsenal  odpadał w 1/8   chociaż raz mogli przejść nawet  sam Bayern   . Najbardziej jednak zapamiętam fail Pellegriniego z City że 1 gola zabrakło by strzelić i mieli by awans z pierwszego miejsca w grupie.

Celtic może odpaść, istnieje szansa że UEFA ich ukara za incydent podczas meczu z Hapoelem. Kibice Celticu wystawili flagi Palestyny. Niby jakiś przepis zabrania demonstracji politycznych podczas meczów. Flagi miały być przed i po meczu. Ciekawe co zrobią. 5-2 w pierwszym meczu dla Celticu.

Albo skończy się  kara  finansową. A nawet jeśli walkower to i tak Celtic drugi raz ich ogra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie jakiś  Janusz  i powie  nie ważne jak ważny awans :D   .  No ale zgodzić się trzeba   Legia gra o 2 poziomy gorzej niż w  wtedy z Celtikiem.   Teraz gdybyśmy ich spotkali to Celtic by Legie zjadł.  Legia jest  tragicznie  wolna . Piłki do nikogo.  Brak organizacji w każdej formacji. Takiego losowanie mieć już  nie będą.  Jednak z taką grą to oni nie wiem czy nawet w grudniu zakończą na 3 miejscu by grać w fazie playoff Ligi Europejskiej.  Nie ważne do jakiej grupy trafią  to dostaną po 2  ekipy z czołowych lig. Tak jest było i będzie.  Ile razy Celtic wymęczał awans to na Barce trafiał i było tak :

 

Ty nim jesteś bo nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z tych głupot które piszesz. Zawsze liczy się wynik a styl to sprawa drugorzędna. Wygrany jest zawsze wygranym a przegrany nawet w bajecznym stylu będzie przegrany to raz.  A 2 czego ty oczekujesz od ludzi którzy mieli 14 dni przerwy ? Że będą dobrzy fizycznie i będą grać na nie wiadomo jakich obrotach ? To jest śmieszne wręcz. Pogba odpoczywał miesiąc czasu i to było widać dobitnie dziś, że prezentuje się dobrze fizycznie taki Jodłowiec 12 dni miał przerwy między Euro a 1 meczem.  Liga skończyła się 15 czerwca , część piłkarzy pojechała na Euro a 1 mecz nowego sezonu był 12 lipca. I jak oni mają być dobrzy fizycznie ? Tak się nie da, to nie są roboty.  Pazdan czy Błaszczykowski na Euro nie przypadkowo należeli do najlepszych bo większość wiosny z różnych względów odpoczywali.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że Liga Angielska to liga fizyczna :D        . Obecnie Celtic by zjadł Legie.   Nie komentuj mi polaków i grze fizycznej bo w naszej lidze  to nikt poza Legia nie gra co 3-4 dni. Rozumiem jakby to był piłkarz 35 letnie. Ale każdy trenere czołowego klubu cieszy się gdy może grać nie raz na tydzień a 2 razy w tyg  bo ma rytm meczowy.  

 

Mówisz że zawsze się liczy wynik.  Owszem . Jednak czemu się mówi o Legi że gra tragicznie i że UEFA nie chce takich klubów . Bo oni chcą kasy i medialnych piłkarzy . A medialni piłkarzy kupy  nie grają.

Zawodnik może się przygotowywać fizycznie we własnym zakresie później grać sparingu wewnątrz klubowe. Owszem nie da się symulować meczy.

Zresztą  nie tylko ja tak mówię  post @TV maniac podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawodnik może się przygotowywać fizycznie we własnym zakresie później grać sparingu wewnątrz klubowe. Owszem nie da się symulować meczy.

Zresztą  nie tylko ja tak mówię  post @TV maniac podobnie.

Gorszej bzdury to ja dawno nie słyszałem.  Widać, że nigdy nie grałeś. 

 

Kolejną bzdurę piszesz o UEFA bo nie chodzi o takie kluby jak Legia bo poziom sportowy jest bez znaczenia, medialność nie polega na umiejętnościach. Chodzi o kluby z dużym zapleczem, które mają kibiców i dzień meczowy to nie tylko 2h meczu  a kilka godzin przed i po. Legia do tego pasuje w przeciwieństwie do takich Petrzałek, Zlinów itd choć poziom sportowy jest na niskim poziomie względem klubów LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - tak jak pisalem od zawsze - liga wloska to dno - AS Roma  0-3  FC Porto (w tym Roma 2 czerwone kartki), w dwumeczu 1:4 i Liga Europy - jak zwykle :rofl:Porto przemeblowane na maxa (juz sezon temu bylo niesamowicie slabe), pilkarze nieznani.

 

Wlosi znow tylko z dwoma zespolami w LM, ktore mieli zapewnione automatycznie. Chca grac w LM ale sa zbyt ciency - w kolko to samo. To juz naprawde jest zenujace. Dzieki tym durnym zmianom za 2 sezony beda miec 4 zespoly automatycznie - to jest patologia.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia przełamła złą passę i po 21 latach znów zagra w LM.Mam nadzieję że w obecych rozgrywkach wygra ta sama drużyna,która wygrała wtedy gdy Legia grała...

 

Niby jest ten ogromny sukces ale wszyscy zdajemy sobie sprawę,że taką Legię to wstyd w Europie pokazać.Przegrają 6 spotkań i wrócą do domu.Trener już dziś jest do zwolnienia.Jak wylosują np Barcelonę i pojadą tam w pierwszej kolejce,gdzie wszystkie kluby chcą się jak najlepiej pokazać to dostaną 4:0 po 45 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam skrot Roma vs Porto - Wlosi to jest totalna recydywa. 2 czerwone kartki -> 2 okropne ataki na zlamanie nogi rywalowi.

Powinni dac jakas kare klubowi, bo oni sa niebezpieczni dla otoczenia - dac jakis nadzor albo kuratora, jak sie naucza grac w pilke znowu to ich dopuscic do gry dopiero.

 

Rzym po raz kolejny plonie :lol2:

 

Od sezonu 2012/13 (od tego momentu 3. zespol Serie A gra w eliminacjach) Wlochy mialy 3ech reprezentanow w fazie grupowej LM tylko 1 raz (sezon 2013/14 - AC Milan)! Odpadaja w eliminacjach na potege (kiedy 4ty zespol Serie A gral w eliminacjach tez odpadal).

Wlochy sezon w sezon maja ledwie po 2 druzyny w LM a za 2 sezony beda miec 4 dzieki zmianom - fk logic?

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam skrot Roma vs Porto - Wlosi to jest totalna recydywa. 2 czerwone kartki -> 2 okropne ataki na zlamanie nogi rywalowi.

Powinni dac jakas kare klubowi, bo oni sa niebezpieczni dla otoczenia - dac jakis nadzor albo kuratora, jak sie naucza grac w pilke znowu to ich dopuscic do gry dopiero.

 

Rzym po raz kolejny plonie :lol2:

 

Od sezonu 2012/13 (od tego momentu 3. zespol Serie A gra w eliminacjach) Wlochy mialy 3ech reprezentanow w fazie grupowej LM tylko 1 raz (sezon 2013/14 - AC Milan)! Odpadaja w eliminacjach na potege (kiedy 4ty zespol Serie A gral w eliminacjach tez odpadal).

Wlochy sezon w sezon maja ledwie po 2 druzyny w LM a za 2 sezony beda miec 4 dzieki zmianom - fk logic?

Będa mieć   Juve i Napoli   w LM.  Juve zajdzie dalej ale Napoli  to wyjdzie  grupy tylko .

Włosi tak samo idą na dno jak Anglicy.  Chociaż tutaj to nie wiem kto jest gorszy pzyznam.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Niemcy nie będą mieć kompletu drużyn w europejskich pucharów, bo klub ze stolicy dostał wciry od Duńczyków i kolesia z Polski, który był za słaby na włoskiego spadkowicza Carpi  :rofl:

 

 

 



A co zrobiła Roma? Dwie czerwone kartki i 0:3 ze słabym jak flaki w poprzednim sezonie FC Porto. Znowu mamy tylko dwa włoskie zespoły w LM. 

Trzy* czerwone kartki

 

W poprzednim sezonie <--- słowa kluczowe. 

 

IMO chyba każdy wolałby zagrać z Young Boys niż z FC Porto. Niestety nie wszystkim jest to dane... chociaż nie rozumiem dlaczego:

 

 
AS Roma to klub, który w zeszłym sezonie awansował do 1/8 finału LM
Borussia MG to klub, który w zeszłym sezonie zajął czwarte miejsce w fazie grupowej LM. 
 
AS Roma to klub, który w sezonie 2014/2015 awansował do 1/8 finału LE. 
Borussia MG to klub, który w sezonie 2014/15 awansował do 1/16 finału LE. 
 
 
AS Roma nierozstawiona
Borussia MG rozstawiona
 
 
Tyle właśnie znaczy ten wasz pseudo ranking UEFA^^
 
Faworyzuje przeciętniactwo.
Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że Roma nie awansowała. Emerson za swój faul powinien dostać 10 meczów pauzy w europejskich rozgrywkach plus karę miesięcznych zarobków wpłaconą na konto jakiejś fundacji charytatywnej wymierzoną przez własnego pracodawcę (chociaż to byłby cud patrząc na to, że ten ma pretensje do Marciniaka). To nie było przypadkowe wejście i coś takiego może zakończyć karierę przeciwnikowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz liczyć? Pokazałeś wyniki z ostatnich dwóch lat. Pokaż z pięciu i wtedy możemy porównać.

Kłopot w tym, że nie ma za bardzo co pokazywać. 

roma swoja gra pokazala ze nie zaslugiwala na gre w lidze mistrzow

Jasne, że zasługiwała. Po prostu włoskie kluby nie potrafią przygotować TOP formy na terminy sierpniowe. 

 

Kapitalnie to obrazuje przykład sprzed 2 lat kiedy Napoli przegrało eliminacje z Atheltikiem Bilbao, po czym pół roku później ten sam Athletic musiał uznać wyższość... Torino. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 - właśnie ją ukazałem. 

 

To ja pokażę jeszcze 3 sezony Romy w europejskich pucharach, ok?

2013/14 - brak 

2012/13 - brak

2011/12 - odpadnięcie w el. do LE ze Slovanem Bratysława

 

Borussia Mönchengladbach w sezonie 2012/13 również awansowała do 1/16 LE.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pokażę jeszcze 3 sezony Romy w europejskich pucharach, ok?

2013/14 - brak 

2012/13 - brak

2011/12 - odpadnięcie w el. do LE ze Slovanem Bratysława

To ja pokażę jeszcze 3 sezony Borussii MG w europejskich pucharach, ok?

2013/14 - brak 

2012/13 - 1/16 finału LE

2011/12 - brak

 

Czyli nic co dotyczyłoby Ligi Mistrzów. Jak zwykle puchar śmiechu decyduje o tym kto ma grać w elitarnej Lidze Mistrzów. Parodia. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...