Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety. Karne wykonywali naprawdę dobrze do tego momentu. Wszyscy. Ale jak zobaczyłem Juanfana, z tym jego krótkim rozbiegiem, to niestety był już pogrzebany. Jak ktoś tak się ustawia blisko piłki to ma co najwyżej 50 procent szans powodzenia. To były typowe karne na jeden błąd. Atletico przejechało się, bo myślało że wygrali z PSV, więc już są mistrzami karnych, znów wygrają. Złudne też jest myślenie że się ma lepszego bramkarza. Finał 2003, gdzie tam Didzie do Buffona. A to Dida jednak obronił więcej. Tu też właściwie Oblak był bezradny jak dziecko, nic nie pomógł. Atletico bardziej niż do Juventusu to dołączyło do Holandii - 3 finały, zero wygranych.

 

W ogóle Atletico ma jakiegoś nieprawdopodobnego pecha. Jeden finał przegrany w meczu dodatkowym, w drugim stracony gol w ostatniej doliczonej minucie. Trzeci przegrany w rzutach karnych. Wychodzi na to, że dopiero wygrają następny. Ale pewnie też nie. Real ma jakiś gen zwycięstwa. 5 z rzędu wygrany finał. Takiej passy ma żadna drużyna.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zidane dokonał czegoś absolutnie niesamowitego. Czegoś czego się po nim zupełnie nie spodziewałem. Finału nie oglądałem, ale czytałem przed chwilą to i owo, ogarnąłem szybki highlights, no i jestem. Może ta droga do finału jak i styl Realu nie był jakiś imponujący IMO szacunek się należy. 

 

Teraz zachodzi pytanie czy Zizou pójdzie za ciosem tak jak Mourinho czy Guardiola? Czy skończy jak Di Matteo? Ja wciąż będę się upierał, że to drugie. Tym bardziej, że dziś miał furę szczęścia. Niesłusznie uznany gol Ramosa ze spalonego, niewykorzystany rzut karny Griezmanna, wreszcie zwycięstwo w rzutach karnych... 

 

Choć chciałbym się mylić, bo jak już kiedyś wspominałem darzę Francuza dużą kibicowską sympatią i dobrze mu życzę.

 

A dziś biję się w piersi.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym biciem się w piersi nie przesadzaj. Ja nie widzę w tym zespole żadnej rzeczy, którą można by określić,że jest charakterystyczna dla zespołu prowadzonego przez Francuza, jakieś jego kreski, wizji. Atletico wyeliminowało Barcelonę jak i Bayern, nie jestem przekonany,że Real by wyeliminował jakąkolwiek z tych ekip. Szczęście w sporcie jest potrzebne, ono było w tej edycji przy Realu- także w tym finale.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał na temat loterii w studiu C+?

Na TVP oglądałem więc nie.

 

Atletico brakło też jednak troche doświadczenia w moim odczuciu. Gdyby tam byli piłkarze z Barcy czy Bayernu finał by sie pewnie inaczej potoczył.

No i w sumie Man City zajął trzecie miejsce w tej edycji, a klub który pokonał Guardiole poraz pierwszy nie wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mecz słaby, ale z reguły tak bywa w finałach. Ramos kartka żółta, bez przesady z tą czerwoną... Ale i tak najlepsze na TT gify z Oblakiem. Szkoda mi było Juan Frana, bo pięknie wyłączył pana ładnego, który po raz kolejny udowodnił, że jest wielki ale w meczach ogórków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze prognozy, na początku września pewnie się to zmieni.

 

Co do finału, to mecz nie porwał, Dogrywka w wykonaniu Altetico to było oczekiwanie na karne. Akcja w okopach, byle bramki nie stracić. Dwie zmiany, nowi zawodnicy, dużo energii a właściwie ''goście'' nie wykorzystali tego. Tam problemem jest brak napastnika,  Griezmann, Torres i kto? Doczytałem że jeszcze Vietto ale jego nie było i jakiś Nunez ale to kompletny no-name. Za dużo grają na minimum wygranej, stad potem problem by przeszturmować Real.

Czas Simeone tam się chyba skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze prognozy, na początku września pewnie się to zmieni.

 

Co do finału, to mecz nie porwał, Dogrywka w wykonaniu Altetico to było oczekiwanie na karne. Akcja w okopach, byle bramki nie stracić. Dwie zmiany, nowi zawodnicy, dużo energii a właściwie ''goście'' nie wykorzystali tego. Tam problemem jest brak napastnika,  Griezmann, Torres i kto? Doczytałem że jeszcze Vietto ale jego nie było i jakiś Nunez ale to kompletny no-name. Za dużo grają na minimum wygranej, stad potem problem by przeszturmować Real.

Czas Simeone tam się chyba skończył.

Ciekawe jaki byłby scenariusz  gdyby   Griezzman strzelił karnego.    Nie rozumiem  czemu Juanfran był delegowany do karnego.  W takim sładzie nie mógł wybrac gorszego?   To może Oblak by strzelał lepiej   bo bronił  tragicznie.

 

Vietto to jest  transfer  fail    w sumie strzelil gola na 1:1 po blędzie Arbeloi ale to był raptem początek sezonu w lidze  wtedy Benzema strzelil  z głowki na 0:1 i wyrównał właśnie Vietto. To nie jest pilkarz  na taki mocny klub.

 

 

Teraz będą grać  Superpuchar Europy z nową Sevilla           nową  bo dyrektor sportowy Monchi  opuszcza klub i nie wiadomo ilu zawodników odejdzie /przyjdzie.   A potem klubowe mistrzostwa świata.

Barca za to rozegra tylko  Super Puchar Hiszpanii   i Europejska pre temporade w której nie sądze by wystąpili głowni kadrowicze.

 

Teraz Liga mistrzów z nowym podziałem na koszyki . Ekipy z pierszego koszyka tym razem będą mieć dużo łatwiejszych przeciwników. UEFA chce odstrzelić smieciowe/słabe ekipy które po awansach w kfalifikacjach będą kończyć na 4 miejscu lub jakoś się tam dopęłzają do 3 miejsca i udział w LE.

Medal należy się też...Benitezowi.Zidane nie zmienił nic,grał składem Beniteza.Newet ten cały Casemiro to pomysł Hiszpana.Francuz dzisiaj miał fart,zawalił zmiany ale udało się.

Porównaj drabinke obu klubów.   Kto orał by się tam dostać a kto miał kluby które chciały grać tak jak YAYA Toure z City bo tak można posumować jak się niektórych ekipą na wyjeździe na Bernabeu chciało grać.

 

69f5891fef19f56381e9879563b47e03-554.jpg

 

To Bale   był najbardziej aktywny i najbardziej wyróżniającym się pilkarzem.  CR tylko walił na sile w bramkarzy.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Losowanie dla Legii całkiem niezłe, W poprzednim sezonie na tym samym etapie Lech wyeliminował innego mistrza Bośni - FK Sarajevo (2:0 i 1:0). Natomiast Zrinjski odpadł  rok temu z eliminacji LE z rywalem z Armenii. :)

W Lidze Europejskiej Cracovia zagra z rywalem z Macedonii - Sknedija Tetovo, a Zagłębie ze Slavią Sofia. Pierwsze mecze już 30 czerwca. :)
 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie dla Legii całkiem niezłe, W poprzednim sezonie na tym samym etapie Lech wyeliminował innego mistrza Bośni - FK Sarajevo (2:0 i 1:0). Natomiast Zrinjski odpadł  rok temu z eliminacji LE z rywalem z Armenii. :)

 

W Lidze Europejskiej Cracovia zagra z rywalem z Macedonii - Sknedija Tetovo, a Zagłębie ze Slavią Sofia. Pierwsze mecze już 30 czerwca. :)

 

Partizan, IFK Geteborg czyli 2 kluby za burtą ale wydaje mi się, że Cracovia ma szansę na awans do 3 rundy, ale na pewno będą to męczarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawa do trans meczu Cracovii w Lidze Europy ma TVP. To 30 czerwca. Jaką porę wybrano? 21.Czyli dokładnie tę samą co ewentualny 1/4finał POL

https://twitter.com/MateuszMiga/status/746004776136097793

 

Serwis Loala pokaze wybrane mecze 1 rundy kwalifikacji LM i LE (wybrane mecze).Uwielbiam ogladac walke o LM w kwalifikacjach szczegolnie w 2 i 3 rundzie. Ilez mozna ogladac mecze tych samych zespolow w LM. Taka odskocznia od wielkich firm pilkarskich jest swietna,zwlaszcza jak najsliniejsze ligi europejskie jeszcze nie graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...