Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon jak nie masz pojęcia o Napoli to po co siw wypowiadasz? Zieliński jest kapitalnym graczem. Stylem poruszania mi Ander Herrera od razu sie przypomina. Takie samw ruchy. Ale Zielu do przodu więcej gra, zmysl i technika kapitalna. W Serie A mnóstwo dobrych meczów. 70mln nie jest wart ale kto jest wart obecnie takiej kasy jak za nich siw mówi?

 

Szkoda strasznie Napoli z wczoraj... Tak pięknie grali 1 połowę. Real bezradny totalnie. W dodatku tw trybuny, Wow atmosfera niesamowita. Oni tak juz kilka godz przed meczem byli!

 

Niestety błąd Hamsika poniekąd doprowadził do tego [beep]nego rzutu różnego po ktorym Ramos zdobyl gola...

 

Alw o co mam największy zarzut do Napoli to druga połowa. Przy 1-2 odpuscili i juz nic niw grali eh. A przecież mogli dokrecic śrubę i po zmianach atakować dalej. Awans nie byl wcale tak daleko.

 

No ale niestety Real awansowal.

 

Brakowało Zielińskiego od początku meczu. Allan nie rozgrywa tak akjci jak Zielu.

 

Szkoda.

 

 

Dzis PSG spokojnie awansuje. Nie wiem na jakiej podstawie twierdzi sie ze Barcelona to odrobi? Haha.. Przecież w tym sezonie graja piach. Era Guardioli juz minela, haloo! Teraz średni Luis Enrique prowadzi ich.

 

Ciekawszy jest mecz Dortmund z Benfica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy powinni jednak zejść na ziemię i oglądać mniej ogórków :). Napoli nie miało wczoraj żadnych szans i udowodniło, że jest europejskim średniakiem. Może zagra w finale, ale Pucharu Włoch :). Po to są mecze w LM.  Real grał na pół gwizdka, bo więcej sił angażować nie musiał. Zieliński i w klubie, i w kadrze udowadnia jak radzi sobie w trudnych meczach :).

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoli przy 1:2 musiało wbić Realowi 4 bramki. To było jednak niemożliwe. Feralny początek 2 połowy załatwił kwestię awansu. Później już grali na dogranie meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ronaldo trafił do bramki, a nie w słupek, to już w pierwszej połowie byłoby po zawodach... Nie wiem gdzie ta kapitalna połowa Napoli - w skrótach tego nie widziałem. Real przyjechał zagrać spokojny mecz. Zrobiło się im nieciekawie po stracie gola, to w drugiej połowie się wzięli do roboty. Po straconych golach z Napoli zeszło powietrze.

Dzisiaj obejrzę od początku mecz Borussia - Benfica - bo tu zapowiadają się większe emocje. Nie wierzę, że Barcelona odrobi straty z pierwszego meczu.

@robsonUnitedxD, chyba od oglądania meczów typu Napoli-Pescara się coś Tobie poprzestawiało w głowie. Niech Zieliński zagra chociaż jeden udany mecz w reprezentacji, albo z jakimś poważnym rywalem, bo dzisiaj tylko wszyscy się podniecają, a jak przychodzi ważny mecz, to Zieliński siedzi na ławie, albo gra piach. I ja bym za niego nawet 30 milionów nie dał. 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon@ Nie wiem na jakiej podstawie mówisz ze Chelsea nie nadaje się do LM? Przecież oprócz sezonu gdzie odpadli w fazie grupowej zawsze najlepiej sobie radzili z angielskich drużyn (oprócz United) więc nie wiem skąd tak myślisz bo Conte w Juve sobie nue radził z tymi rozgrywkami? Było minęło, teraz różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę mają za wąską kadrę- na grę na jednym froncie jak najbardziej, ale co trzy dni nie do końca. Jeśli dokonają mądrych transferów- środkowy obrońca, pomocnik i skrzydłowy obok Hazarda i nikogo nie stracą z kluczowych graczy, mogą zajść daleko. Ale te warunki muszą być spełnione. Druga sprawa, może istotniejsza, to gra z trudnymi rywalami- ligę wygrywa się równą formą, ale puchary to inna para kaloszy. Życzę im jak najlepiej, bo Premier League zasłużyła na dobre występy w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ronaldo trafił do bramki, a nie w słupek, to już w pierwszej połowie byłoby po zawodach... Nie wiem gdzie ta kapitalna połowa Napoli - w skrótach tego nie widziałem. Real przyjechał zagrać spokojny mecz. Zrobiło się im nieciekawie po stracie gola, to w drugiej połowie się wzięli do roboty. Po straconych golach z Napoli zeszło powietrze.

Jakbyś oglądał mecze zamiast skróty to byś wiedział, że do 55 minuty grał właściwie tylko jeden zespół. 

 

Przypominam też, że Napoli przegrało z prawdopodobnie najlepszą drużyną na świecie. 

Ja już dawno pisałem, że Napoli to europejski średniak

To jak po występie w Paryżu nazwiesz Barcelonę? 

Królewscy wyszli na totalnym luzie, dopiero w drugiej połowie włączyli drugi bieg, bo wyższego nie musieli. To była różnica kilku klas.

Włączyli drugi bieg? Przecież dwie kluczowe bramki zdobyli po rzutach rożnych.

 

Jestem pewien, że gdyby nie genialny w powietrzu Ramos i jego beznadziejne krycie to Real miałby nerwówę do 90 minuty.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...