Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam pytanie tylko proszę nie smiejcie się, chciałbym kupic z drugiej ręki tego box-sa od Play, podobno są dwie wersje tego sprzętu,

pytanie, który jest najlepszy. I jeszcze jedno w sumie podstawowe, czy ten sprzęt normalnie działa jak  przystawki do strimu,

czy musi być opłacany abonament Play bo nie są mi potrzebne programy TV z usługi Play tylko chcę go uzywać do typowych

aplikacji z Androida. I jeszcze jedno pytanko, jak działa z TV naziemną, dobrze odpiera, wyszukuje wszystkie mux-y, można nagrywać programy na dysk.

Z góry dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner DVB-T2 jest protezą w Play Boxie. Niby odbiera, ale więcej z tym problemów. O nagrywaniu i ustawianiu własnej kolejności kanałów zapomnij. Podstawowa lista kanałów od Playa nie daje możliwości, aby ręcznie wrzucić wszystkie kanały z telewizji naziemnej. Do tej pory box "nie widzi" MUXów testowych i zagranicznych. Zapomnij, że dodasz Wydarzenia24 lub TV Regionalną do listy głównej.

Oczywiście ten box odbiera wszystkie muxy, ale należy bawić się aplikacjami HDTV i Live Channels (wchodzenie głębiej w ustawienia - wielokrotne klikanie na pilocie). I aplikacje do telewizji naziemnej działają średnio. Częsty problem braku głosu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, więc pojawi się Play Box 3 z poprawionym tunerem DVB- T2 jak klienci zaczną się skarżyć i reklamować usługę...

2 minuty temu, Arkon napisał:

Czy na tym boxie dobrze działa Canal+ online, bo ponoć Viaplay jak na swoje możliwości śmiga nieźle? Rozumiem, że HBO GO i Nettflixem nie ma żadnych problemów?

Działa bardzo dobrze.

Jedyny " problem " to wieczny HDR.

Wyłączyłem go zewnętrzną aplikacją.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał:

Czy na tym boxie dobrze działa Canal+ online, bo ponoć Viaplay jak na swoje możliwości śmiga nieźle? Rozumiem, że HBO GO i Nettflixem nie ma żadnych problemów?

Nie ma problemów z żadną aplikacja.

Jest to co powinno być.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arkon napisał:

Rozumiem, że macie boxa 2?

@lakimanO co chodzi z HDR, w czym to przeszkadza?

Kolory nie były " żywe" .

Brak kanałów linearnych w dekoderze gdzie byłby przydatny.

Fajna funkcja: głębia kolorów.

Dla mnie obraz i płynność ruchu w telewizji i aplikacjach sportowych jest w porządku.

 

Ogladam Apple+ TV, logowałem się do NFX i jakość obrazu bez włączonego HDR jest nadal  bardzo dobra.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 ile zostało Tobie do końca umowy?

Ja się rozglądam za dobrą promocją na Viaplay.

Jak podpiszę umowę z UPC to może coś uda się w tej sprawie  wynegocjować. 

Ewentualnie zostaje jeszcze Play i negocjacje z tą firmą w ramach właśnie aneksu.

Umowę mam do czerwca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do Ciebie. Na promocje w Play nie narzekałem 😉

Ciekawe jak się rozwinie współpraca Play- UPC...

2 minuty temu, tyrla napisał:

A to będzie jakiś aneks, czy po zakończeniu umowy trzeba dekoder zwrócić ?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z playnow od czasu do czasu. Oglądam głownie MTV80s. Oglądam głównie na TV lub laptopie. Od jakiegoś czasu zauważyłem, następujący problem. Zarówno na laptopie jak i na przesyłaniu go poprzez chromcast na tv obraz jest jak gdyby niewyświetlany w całości. Jest nienaturlanie rozciągnięty do 3/4. Brakuje 1/4 obrazu od dołu, tak że nie widać belki z wykonawcą. Kiedyś pomagało kilkukrotne powiększanie na cały ekran i zmniejszanie aż w końcu "zatrybiło" tak jak powinno. Teraz już nawet to nie pomaga. Tez tak macie czy tylko ja tak mam? Czy technicy w play cos popsuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5ba867f9a18a25a0med.jpg30ca56fad72a4503med.jpg

Pierwsze zdjęcie to TV drugie to z laptopa. Na TV próbowałem już wszystkiego, różne formaty wyświetlania (rozmiarów), na laptopie też nic nie pomaga. Po prostu widać 3/4 całości tego co na apce w telefonie :( nie mam już pomysłu co zrobić :(. I ten problem występuje jedynie na tym kanale, wszystkie inne wyświetlają się prawidłowo. :(

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...