Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, all999 napisał:
59 minut temu, szunaj napisał:
Jeśli masz dekoder tv od UPC to "Start" nie będzie Ci chodził. Ta opcja jest tylko dla tych co mają sam internet wykupiony.

Ja mam dekoder, w takim razie co mi wykrył Play Box? Mam 22 kanały cyfrowe z kablówki.

A masz multirom z UPC? Jak nie masz to dają jakąś tv analogową. Nie wiem jak u Ciebie ale córka we Wrocławiu miała w drugim pokoju to kanałów było coraz mniej i jakość słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz multirom z UPC? Jak nie masz to dają jakąś tv analogową. Nie wiem jak u Ciebie ale córka we Wrocławiu miała w drugim pokoju to kanałów było coraz mniej i jakość słaba.
Nie mam multiroom i na bank są cyfrowe, dekoduje je moduł DVB.
I wyglądają porównywalnie do dekodera Horizon.




5e6a5872aca4f3a3bf1531757bd4258e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szyzag123 napisał:

@kingofsouth 

 

I co Ty na to?

Nic , miało mi to zaimponować?  ;)

Info co podałeś jest dla innych potencjalnych testerów Play Boxa. 

Ja juz jestem związany umową. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 14:55, kingofsouth napisał:

Tak , ja używam kabla jestem zwollennikem tego typu rozwiązania.

Jedynie Mi Box S mam na wifi

Play Now BOX TV jest na Androidzie jak Mi Box S.

W sklepie Google Play zainstalujesz :

  • Spotify
  • Tidal
  • Netflix
  • Amazon
  • Ipla
  • Eurosport Player
  • Canal+
  • WP Pilot

I inne aplikacje.

Ciekawi mnie czy działa CP GO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP GO nie ma aplikacji na ATV.

Musisz zainstalować przez adb/pendrive wersje komórkową i obsługiwać myszką.

Lub pilotem przez rozszerzenie w Kodi (podobnie jak NC+ GO)

W Kodi można sobie w prosty sposób zmixować kanały: CP GO/NC+ GO/Ipla/Player/Wp Pilot/Dowolne inne w jedną liste.

 

11111.jpg

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem w środę przez telefon z Panią konsultant i Pani przez telefon wyraźnie powiedziała : jeśli ktoś ma ofertę z regulaminem, w której jest opcja "Sprawdź i kup" to nie ma tutaj znaczenia, czy aktywujesz Amazon lub odpalisz Eleven 4K czy nie. Masz prawo odstąpić. Tym bardziej, że możesz aktywować Amazona i z niego po czasie zrezygnować (np. na drugi dzień), a dalej prawo do odstąpienia będzie... ;)

 

Dzisiaj była inna osoba w salonie i chciałem zrobić odstąpienie. Facet powiedział, że będzie musiała być osoba, z którą zawierałem umowę (muszę czekać do poniedziałku). Upewniłem się po tym na 100% i jest taka możliwość. :)

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało przyjazna ta polityka Play, prawdopodobnie będę musiał wymienić boxa lub oddać na gwarancję a w przypadku gdy zamawiałem go telefonicznie lub przez internet to do punktu go zanieść nie mogę. Trzeba im wysyłać. Słabe trochę.

Edytowane przez rtl7fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być takiego czegoś. W Plusie np. jak telefon zamówiłeś przez sklep internetowy i oddajesz na gwarancję to go normalnie do salonu zanosisz. Jak w CP dekoder Ci się popsuje, a zamówiłeś go przez sklep internetowy to też. A w Play musisz wysyłać i jeszcze tak zabezpieczyć, aby po drodze nie został uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o numer z Plusa to nie mam,  mam ofertę Play Mix, mam zarejestrowany numer na TV Box, gdzie w Play 24 tego nie widać, a rachunki normalnie będą przychodzić na e-mail. Pisałem na chacie to oni odpisali mi, że muszę wtedy do nich pisać, żeby wyłączyć np. jakiś pakiet.

Edytowane przez Jakub471
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...