Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na bezrobociu trenerskim siedzi to ma czas. Na moje nieszczęście, bo już po meczu Borussi mam go dość na cały sezon.

Mecz Bayern - Borussia komentował duet Borek i Juskowiak. (tak, wiem, że chodziło o Dortmund, nie M'gladbach, ale mam nadzieję, że dostrzeżesz występowanie nie tylko jednej Borussi)

 

 

Co ty gadasz, Hajto jest zaje bisty komentator, mozna sie posmiac ;) a jego teksty w meczu o SP Niemiec rzadzily

Ale chyba nie wiedział, że po polsku Braunschweig to Brunszwik. Ale ogólnie o dziwo, dzisiaj oceniam Hajto dobrze. Nie jest już taki drażniący jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto jest zaje bisty komentator, mozna sie posmiac ;) a jego teksty w meczu o SP Niemiec rzadzily

Ale chyba nie wiedział, że po polsku Braunschweig to Brunszwik. Ale ogólnie o dziwo, dzisiaj oceniam Hajto dobrze. Nie jest już taki drażniący jak kiedyś.

 

A podczas dzisiejszej transmisji szczał czy zmienił wymowę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto jest spoko, lubię jego komentarz, ale denerwuje mnie mówienie, że ktoś nie poznał się na potencjale jakiegoś zawodnika bądź źle przygotował drużynę do sezonu. Rozumiem, że on Jagę przygotował bardzo dobrze, a na Pawłowskim poznał się wzorowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bezrobociu trenerskim siedzi to ma czas. Na moje nieszczęście, bo już po meczu Borussi mam go dość na cały sezon.

Mecz Bayern - Borussia komentował duet Borek i Juskowiak. (tak, wiem, że chodziło o Dortmund, nie M'gladbach, ale mam nadzieję, że dostrzeżesz występowanie nie tylko jednej Borussi)

 

 

Nie czepiaj się na siłę. Każdy kto chciał zrozumiał, że dyskutowaliśmy o dzisiejszym dniu. Jak wiesz o co mi chodziło, to o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Hajto wymiata!! Nie rozumiem waszych pretensji. Uwielbiam mecze z jego komentarzem. Oczywiscie kiedy widzialem jego zachowanie w TV w magazynach Ekstraklasy (wulgaryzmy sie sypaly, sedziow myslalem, ze zaraz pobije itd.) to nie chwalilem jego zachowania :D Wiemy jedno - jest charyzmatyczny i ma swoje zdanie - to jest bardzo wazne. Mam do niego sympatie, juz od czasow gdy jako piłkarz gral w Schalke 04 z Tomaszem Wałdochem (pamietam jego mecze w Bundeslidze i pucharach, m.in. z Wisła :D ) - bardzo dobrze wspominam tamte czasy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jest po prostu fantastyczna - w ciagu meczu kilka zmian prowadzenia, mnostwo bramek, bardzo zywiołowi (nie pseudo) kibice. Od kilku lat juz ogladam nawet wiecej Bundesligi w Eurosporcie 2 w weekendy niz pozostalych meczow na Canal+ Sport/Family czy Orange Sport. Oczywiscie wszystkich druzyn po rowni, nie jestem jakims wielkim fanem ktorejs z druzyn (chociaz interesuje mnie gra Azjatow w tej lidze), lubie obejrzec dobre mecze, bez zbednej kalkulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczylem w programie TV, ze mecz J-League byl transmitowany dzisiaj o 7:58 (z retransmisji) - swietnie po prostu ...

 

===

 

Posluchajcie tego:

Odpalam teraz MŚ na ES - na polskiej sciezce leci Gangnam Style w tle, a na angielskiej cisza - i na obydwu mowili normalnie panowie na stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...