Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie na mecz Radwańskiej wejdą o 13.00, o ile skończy się mecz Federera. Swoją drogą ta skakanka z meczem Szwajcara zbędna, swoją drogą nie każdy ma oba kanały Eurosportu w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej sobie dać spokój z tradycyjną TV. Są fani Radwańskiej, którzy chcą zobaczyć swoją zawodniczkę w akcji bez względu na to jaki wynik osiągnie. To nazywa się bycie kibicem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jakie myślenie 0-1. To jak nie pokazują jakiegoś meczu Manchesteru United to znaczy,że on nic nie znaczy? Fani Agnieszki Radwańskiej mają prawo być rozczarowani,że płacąc za Eurosport nie mogą obejrzeć meczu najlepszej polskiej tenisistki, zwłaszcza,że jest o dogodnej dla nas porze. Inni mogą nie podzielać tej opinii. Gdyby nie można było obejrzeć meczu Federera też było by sporo głosów krytycznych. Dwa kanały w pewnych chwilach okazują się niewystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się,że generalnie podczas tego AO Eurosport nie korzysta z polskiego okienka. Bo meczów pierwszej rundy Fręch i Linette nie było, weszli tylko na końcówkę meczu Linette w II rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się ogląda ten przejazd mężczyzn na ESP2 dwaj panowie komentują i jakby oglądali inne zawody. Jeden mówi, że słabo wygląda przejazd drugi mówi, że bardzo dobry przejazd i tak w koło Macieju. Ja rozumiem, że można pomylić się przy jednym zawodniku ale to jest non stop. Najpierw jeden mówi jedno później drugi odwrotnie ja nie wiem czy jeden się nie zna a drugi się zna ? Jeden się dziwi , że na jednym odcinku traci 0.8sekundy a ten drugi mówi mu, że tak to wygląda. Mam wrażenie, że jeden to się nie zna na tym i komentuje sam dla siebie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się ogląda ten przejazd mężczyzn na ESP2 dwaj panowie komentują i jakby oglądali inne zawody. Jeden mówi, że słabo wygląda przejazd drugi mówi, że bardzo dobry przejazd i tak w koło Macieju. Ja rozumiem, że można pomylić się przy jednym zawodniku ale to jest non stop.

Komentator główny: Witold Domański, gość to Maciej Bydliński - wieloletni reprezentant Polski w narciarstwie alpejskim. Bydlińskiego nie podejrzewam więc, że się na narciarstwie nie zna. Też zauważyłem, że panowie często nie byli jednomyślni w ocenie przejazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...