Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz po tym gdy Eurosport uruchomił swoje nowe wersje zacząłem seryjnie minusować posty wszystkich zwolenników tych innowacji. Potem miałem z tego powodu trochę wyrzutów sumienia do czasu losowania Ligi Mistrzów gdy jakiś (jak to ujął kiedyś Igor Błachut) [beep] bez szkoły - z excela mieniący się realizatorem wjechał mi reklamami w sam początek losowania przez co przegapiłem dwie wylosowane pary... 

 

Koszmar. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez minusowalem wszystkich zwolennikow zmian w Eurosporcie - wiecej reklam, wiecej jakichs badziewnych zapowiedzi, zapowiedzi, spoty i wszystkie napisy po polsku (sorry, ale raz, ze to EUROSPORT a dwa, ze mamy XXI wiek i kazdy powinien mowic plynnie po angielsku, nie po to jest ten jezyk w szkolach) - to byly takie inny kanaly od reszty, nie dla plebsu ktory w szkole nic nie robil ...

 

A teraz z tego zrobila sie taka kicha, ze sie tego ogladac nie da, tyle w temacie. O tyle dobrze dla nich, ze maja jeszcze jakies prawa ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On to tylko pokazuje jak cienko obstawia zakłady, bo za każdym razem narzeka, że mu mecze nie wpadły, więc nawet uwagi na niego nie zwracaj ;)

Co do lokalnego okna to będzie tego coraz więcej, prawa są coraz drozsze, to łatwiej kupić na dane kraje niż cały świat. Chociaż nie zawsze jest to zmiana na +.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem średnio nastawiony do sytuacji związanej z lokalnymi wersjami Eurosportów. Z jednej strony dzięki polskim reklamom Eurosport więcej zarabia, co może wykorzystać do przedłużenia obecnych prawa, oraz zakupu kolejnych. Dodatkowo wprowadzenie wersji lokalnych zdejmuje z Eurosportu pewne ograniczenia, które nie pozwoliły na przedłużenie praw do Moto GP, oraz WTA. Z drugiej jednak strony Eurosport bardziej zwraca uwagę na wyniki oglądalności, przez co Eurosporty z kanałów nastawionych na różnorodność, oraz mało popularne w Polsce dyscypliny sportowe, mogą zmienić się w kolejne zwykłe kanały sportowe z lokalnymi ligami, oraz piłkarskimi pucharami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na birate Eurosportu 2 z satelity, zaciekawiło mnie jakie birate ma UPC, i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że birate to "szybkość transmisji" czyli 6900 ? Jest to wartość stała, i na każdym muxie jest taka sama.

61c8f6f486fdfe58.jpg

Jest to wartość stała dla całego MUXa czy transpondera, ale dla pojedynczego kanału już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, czyli nie sprawdzę birate Eurosportu 2 na TV.

Jeżeli posiadaż dekoder który odczytują ta wartość to możesz ją dostać, ale jest to wartość w tym momencie. Są też serwisy w internecie które monitorują tą wartość na bierząco i podają np. wartość średnią dla takiego kanału (np. tu:http://www.digitalbitrate.com/)

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co liczyliście? Powiedzcie mi, kiedy Cyfrowy Polsat wziął się za jakieś sprawy techniczne i im naprawdę wyszło? Nigdy. To będzie najtrafniejsza odpowiedź. Ta platforma powinna oczywiście mieć abonentów, oferować programy, ale od rozpowszechniania kanałów być daleko. Niech rozprowadzają tylko własne. Tabliczka dla CP typu: łapy precz od dystrybucji obcych kanałów przez własne transpondery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - Ja juz od bardzo dawna wiem, ze jak CP sie za cos wezmie to juz nie ma sensu tego ogladac. Wszystko czego nadawaniem zajmuje sie CP to totalna porazka i patologia - wszystko co widze na kanalach nadawanych z ich TP to reklamy i bitrate kanalow HD na poziomie 6000 kbps (czyli SD) ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...