Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof Wyrzykowski nie jest cały czas w Polsce i często bywało tak, że Jaroński komentował sam. To teraz będzie miał towarzystwo. Mirosławski był już przy kadrze biathlonowej podczas MŚ i zapewne ma niezłą wiedzę. Ale o tym się przekonamy.

 

Biatlonu ostatnimi czasy nie oglądam więc zapytam osoby będące w temacie: doszło już do tego długo wyczekiwanego debiutu Mirosławskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam wypadł? :)

 

Przyznam się, że sceptycznie podchodzę do jego przygody z Eurosportem. Umówmy się - nie jest to dobry komentator. Wciąż mam w pamięci jego groteskowy komentarz z meczu w którym Witsel połamał Wasilewskiego. Dla tych którzy tego nie słyszeli zapodaję linka:

 

 

O jego rzetelności dziennikarskiej, etyce pracy też mógłbym nieco więcej słowa poświęcić. Te jego ataki na Szpaka, Kołtonia, Gołotę i innych mu nieprzychylnych osóbek w programie "AS wywiad". Zadawanie dziwnych (czasem d.e.b.i.l.n.y.c.h.) pytań, wulgarność, uprzedmiotowianie kobiet, wyzywanie ich na wizji od "d.u.p.". To jest coś nie halo... c.h.a.m.s.t.w.o. trzeba tępić. Dziwię się, że tak obyty, kulturalny gość jak Wyrzykowski wkręcił Mirosławskiego do Eurosportu.

 

Odszedł alkoholik, przyszedł c.h.a.m.

Nie wiem jak wy ale ja tak to odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski nigdy nie będzie w oczach fanów p. Jaroński i Wyrzykowski nie wiadomo kim...Jest młody i nie ma takie obycia z takimi wydarzeniami bądźmy szczerzy.Że pluje na tą hołotę z TVP? Ja tez pluje bo to układ na układzie i zero talentu.W każdym razie wole Mirosławskiego niż takiego Szczęsnego czy tego co z Sobczyńskim biathlon komentuje.Weźcie oglądnijcie kilka innych relacji i wtedy pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski nigdy nie będzie w oczach fanów p. Jaroński i Wyrzykowski nie wiadomo kim...Jest młody i nie ma takie obycia z takimi wydarzeniami bądźmy szczerzy.Że pluje na tą hołotę z TVP? Ja tez pluje bo to układ na układzie i zero talentu.W każdym razie wole Mirosławskiego niż takiego Szczęsnego czy tego co z Sobczyńskim biathlon komentuje.Weźcie oglądnijcie kilka innych relacji i wtedy pogadamy.

 

Akurat Szczęsny jest najlepszym komentatorem podnoszenia ciężarów w Polsce... Mają Rudzińskiego, Laskowskiego, Szaranowicza. Wielcy komentatorzy, Szpakowski już tylko dobry w hokeju i wioślarstwie ale nie jest tak źle. Aha i Babiarz, mądry człowiek, najlepszy ekspert (Po Sylwestrze Sikorze) pływania w Polsce...

 

Lutosławski? Komentator fajny, ale strasznie głupi i zarozumiały człowiek. Wiem co mówię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam wypadł? :)

 

Przyznam się, że sceptycznie podchodzę do jego przygody z Eurosportem. Umówmy się - nie jest to dobry komentator. Wciąż mam w pamięci jego groteskowy komentarz z meczu w którym Witsel połamał Wasilewskiego. Dla tych którzy tego nie słyszeli zapodaję linka:

 

 

O jego rzetelności dziennikarskiej, etyce pracy też mógłbym nieco więcej słowa poświęcić. Te jego ataki na Szpaka, Kołtonia, Gołotę i innych mu nieprzychylnych osóbek w programie "AS wywiad". Zadawanie dziwnych (czasem d.e.b.i.l.n.y.c.h.) pytań, wulgarność, uprzedmiotowianie kobiet, wyzywanie ich na wizji od "d.u.p.". To jest coś nie halo... c.h.a.m.s.t.w.o. trzeba tępić. Dziwię się, że tak obyty, kulturalny gość jak Wyrzykowski wkręcił Mirosławskiego do Eurosportu.

 

Odszedł alkoholik, przyszedł c.h.a.m.

Nie wiem jak wy ale ja tak to odbieram.

 

To taki Stanowski telewizji. Z tym że ma chociaż odwagę być kontrowersyjny przed kamerami, a nie jak pan S jedzie po kimś w internecie a w telewizji słodzi tej samej osobie :D Oczywiście nie popieram takiego stylu.

 

Jak dla mnie to Mirosławski za dużo gada (jeśli chodzi o piłkę nożną). Ale cóż, taka jest w Polsce tendencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski nigdy nie będzie w oczach fanów p. Jaroński i Wyrzykowski nie wiadomo kim...Jest młody i nie ma takie obycia z takimi wydarzeniami bądźmy szczerzy.Że pluje na tą hołotę z TVP? Ja tez pluje bo to układ na układzie i zero talentu.W każdym razie wole Mirosławskiego niż takiego Szczęsnego czy tego co z Sobczyńskim biathlon komentuje.Weźcie oglądnijcie kilka innych relacji i wtedy pogadamy.

 

Akurat Szczęsny jest najlepszym komentatorem podnoszenia ciężarów w Polsce... Mają Rudzińskiego, Laskowskiego, Szaranowicza. Wielcy komentatorzy, Szpakowski już tylko dobry w hokeju i wioślarstwie ale nie jest tak źle. Aha i Babiarz, mądry człowiek, najlepszy ekspert (Po Sylwestrze Sikorze) pływania w Polsce...

 

Lutosławski? Komentator fajny, ale strasznie głupi i zarozumiały człowiek. Wiem co mówię...

Akurat tu miałem na myśli biathlon a Szczęsny chyba kiedyś go komentował.A że ma odwagę powiedzieć sama prawdę o leśnych dziadkach w TVP i ich wnukach..to tylko na jego korzyść. Oczywiście pomijam tych świeżych komentatorów.Pana Rudzińskie dobrze znam z Eurosportu i go lubię naprawdę rzeczowy gościu,Laskowski bardzo fajnie komentuje mecze i wole jego komentarz niż tych Szpaków czy innych "wnuczków". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne porównanie, Stanowski telewizji!

 

Stanowski pomimo swoich złych cech jakimi są niekonsekwencja, subiektywizm, kolesiostwo ma więcej oleju w głowie z czysto zawodowego punktu widzenia. Rzetelny nie jest, ale dziennikarzem jest o lata świetlne lepszym od Mirosławskiego.

 

Mirosławski to dziennikarz wyjęty z bulwarówek, tabloidów. On powinien mieć na wizji swój program pt. "Sportowe plotki" coś a'la Szulim w TVN-ie. Z tym typem dziennikarstwa on mi się kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam podsumowanie rundy jesiennej Bundesligi w ES2. Przez moment mi sie wydawalo, ze komentator jest pijany (podobnie jak Tomek Burnos podczas skrotow el. MŚ), bo mial cos jakby czkawke i przez chwile uzywal dziwnych slow do komentowania, ale na szczescie to chyba tylko bylo zludne wrazenie.

Kto w ogole komentuje to podsumowanie? Tomek Lach? Przepraszam, ale mam problem z zapamietaniem tych wszystkich komentatorow, szczegolnie w Eurosporcie, gdzie jest ich mnostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w ogole meczu o 3. miejsce, nawet z retransmisji. Tylko na francuskim Eurosporcie ...

Efekt bezmyślnej polityki Eurosportu gdzie do wersji międzynarodowej upycha się Bundesligę i nie myśli się później czy coś umknęło czy nie. Nie puszcza się później części transmisji albo w premierze pojawiają się o 3 w nocy. Co ciekawe te nocne premiery są komentowane wcześniej bo jest poucinany komentarz tak jak przy powtórkach. Pewnie live jest na Playerze.

 

Bundesliga fajnie i ok ale po zakończeniu meczów powinny być retransmisje tego co w ich trakcie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga fajnie i ok ale po zakończeniu meczów powinny być retransmisje tego co w ich trakcie się działo.

 

Taki trend powinien zagościć w TV na stałe. Mini highlights lub przynajmniej bramki pokazane w pełnej krasie po każdym meczu.

 

Ileż to razy było tak, że oglądacie jakiś mecz, a w międzyczasie musicie wyjść z pokoju, bo kolega was odwiedził, kurier przyniósł przesyłkę, ciocia z Ameryki odwiedziła siostrzeńca po latach nieobecność i przez to... jakiś gol was ominął. Chcecie go obejrzeć, ale powtórki realizator jak na złość nie pokazuje (a komentator wciąż o nim mówi: "jaka piękna bramka", "stadiony świata", "ci którzy tego nie widzieli niech żałują!" a was aż skręca - rozrywa z ciekawości).

 

Mecz się kończy. Realizator pokazuje statystyki meczowe. Komentator przypomina strzelca bramki, podaje końcowy wynik (np. 1-0 ) i żegna się z państwem. A wam pozostaje niedosyt, że 90 minut poszło na marne bo jednak wisienka na torcie was ominęła.

 

Co robicie? Płacicie full pakiet ale na skróty musicie poczekać np. 2 dni.

Pozostaje wam obejrzeć mecz w internecie w marnej jakości, pomimo że płacicie haracz 50-150 zeta.

 

Można byłoby tego uniknąć gdyby telewizje po każdym meczu przypominały choćby bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt AlF mądrze mówisz ,ale mam wrażenie,że koledze chodziło o to,że po transmisji Bundesligi powinny być emitowane w postaci retransmisji wydarzenia, które w tym czasie Bundesligi nadawał Eurosport 2 International.

Co do Alfa to pełna zgoda, co do postulatu kolegi o retransmisje , podejrzewam,że jest to trudne w wykonaniu,bo znając Eurosport 2 to po Bundeslidze ma kolejne transmisje . W teorii to proste,jednak w praktyce gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt AlF mądrze mówisz ,ale mam wrażenie,że koledze chodziło o to,że po transmisji Bundesligi powinny być emitowane w postaci retransmisji wydarzenia, które w tym czasie Bundesligi nadawał Eurosport 2 International.

Tak jest. O to mi właśnie chodziło.

 

Co do postulatu kolegi o retransmisje , podejrzewam,że jest to trudne w wykonaniu,bo znając Eurosport 2 to po Bundeslidze ma kolejne transmisje . W teorii to proste,jednak w praktyce gorzej.

Jak mają po Bundeslidze kolejne transmisje to oczywiście powinno mieć to miejsce w pierwszej możliwej chwili. Nasza wersja Eurosportu 2 nie jest przecież wersją międzynarodową z wciśniętą na siłę Bundesligą, ramówka często jest zbieżna z wersją międzynarodową ale są różnice i to dość często. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego niektóre transmisje są pomijane. Bo gdyby ramówka różniła się tylko w trakcie Bundesligi to jeszcze zrozumiałbym myślenie Francuzów. A tam to nie rozumiem logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne porównanie, Stanowski telewizji!

 

Stanowski pomimo swoich złych cech jakimi są niekonsekwencja, subiektywizm, kolesiostwo ma więcej oleju w głowie z czysto zawodowego punktu widzenia. Rzetelny nie jest, ale dziennikarzem jest o lata świetlne lepszym od Mirosławskiego.

 

Mirosławski to dziennikarz wyjęty z bulwarówek, tabloidów. On powinien mieć na wizji swój program pt. "Sportowe plotki" coś a'la Szulim w TVN-ie. Z tym typem dziennikarstwa on mi się kojarzy.

 

A pamiętasz [beep]ne konkursy z przeróbkami fotek Smudy i niemal codzienne artykuły jadące Franza przed Euro?

Stanowski ma jedną zaletę - umie bardzo fajnie pisać. Z tym że treść nie warto komentować.

 

A Mirosławski? Jako komentator nie jest wcale taki zły. Fakt, zagaduje mecz ale ma coś do przekazania. Moim zdaniem całkiem nieźle się go słucha, byle nie w nadmiarze. ;) Aczkolwiek w Sportklubie przegrywa rywalizację z Rabijem.

Niestety i u niego wyłazi brak obiektywizmu, czego najlepszym przykładem jest ocena gry de Suttera (ex-Anderlecht). Nieważne ile goli strzelił, jak zagrał, zawsze był przez niego krytykowany. W ogóle to odniosłem wrażenie, jakby nie przepadał za Fiołkami. No i nieustannie mówi Anderlecht BRUKSELA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...