Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co żałować. Już na perskich kanałach z 13E więcej pokazują. Jeden z najgorzej pokazywanych programów(This week) w Eurosporcie. Niby 35 min. magazynu, a co najważniejsze wycięte i w dodatku reklamy w trakcie. Takie skróty jak w piłce nożnej pokazują same bramki.... Jedynie czasem coś ciekawego w Vintage było, ale tam też parodia czasowa walk.

 

Ten kto narzekał na Puchar Azji w Eurosporcie 2 ze względu na AO powinien spojrzeć na program przyszłotygodniowy. 3 kolejki praktycznie nie ma na żywo, ćwierćfinałów także. Dopiero chyba półfinały będą wszystkie na żywo. Jako osoba, która tenisa ogląda wyrywkowo mogę być rozczarowany częstotliwością pokazywania tenisa w ESP. Ponad 20 godzin dziennie z AO to jednak chyba za dużo. Jak ktoś nie wierzy proszę sprawdzić: http://tv.eurosport.pl/tvschedule.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto narzekał na Puchar Azji w Eurosporcie 2 ze względu na AO powinien spojrzeć na program przyszłotygodniowy. 3 kolejki praktycznie nie ma na żywo, ćwierćfinałów także. Dopiero chyba półfinały będą wszystkie na żywo. Jako osoba, która tenisa ogląda wyrywkowo mogę być rozczarowany częstotliwością pokazywania tenisa w ESP. Ponad 20 godzin dziennie z AO to jednak chyba za dużo. Jak ktoś nie wierzy proszę sprawdzić: http://tv.eurosport.pl/tvschedule.shtml

Przed rozpoczęciem Pucharu Azji zobligowałem się do jego oglądania, ale po zapoznaniu się z godzinami poszczególnych meczów już mi przeszło. Nie wiem na co liczyłem. Chyba na cud, bo transmisja z Australii to z reguły nieprzespana noc / wczesne wstawanie

 

10.00 rano jeszcze spoko, ale 6.00, 8.00 rano? Horror. Mundial w Korei i Japonii od razu mi się przypomina...

 

Mój organizm od kilku dobrych miesięcy nie jest przyzwyczajony do wstawania przed godziną 12.00 więc oglądalności Eurosportowi 2 nie nabiję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha @Project_ALF mam dokładnie to samo! Jakoś poziom azjatyckiej piłki az tak mnie nie fascynuje by zmusić się do wstawania o 8:00. Póki co z tego turnieju obejrzałem dwa mecze, mezc otwarcia Australia - Oman i nastawiłem budzik na 7:50 by obejrzeć Palestyna - Japonia i do teraz żałuję, że zmusiłem się do wstania wcześniej. Bo mecz Japonii niczym nie zachwycił. Typowe ogrywanie ogórków, w dodatku bez polotu, bez fantazji, to nie dla mnie.

 

Dobrze, że wieczorami jest Coppa Italia i Copa del Rey na innych antenach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pilka azjatycka jaram bardzo, niestety chodze na Uniwersytet no i musze sobie nagrywac, ale ogladalnosc im nabijam :)

Za to niezla siara z tym, ze nie bedzie 3. kolejki praktycznie i cwiercfinalow, tylko pare meczow z retransmisji ... Wszyscy beda wymiotowac tenisem i reklamami mu towarzyszacymi - lubie tenis, ale wole grac - Wielki Szlem wszystko fajnie ,ale i tak w poczatkowych fazach nie ma zbyt wiele ciekawych meczy (taka prawda), mogliby chociaz Puchar Azji puszczac LIVE - w koncu maja dwa kanaly! I dwa zapchali tenisem - to bez sensu.

Dobrze, ze jest jeszcze internet i moge sobie obejrzec wszystkie mecze Pucharu Azji, ktorych nie obejrze pomimo iz mam legalna TV - przepraszam, co poczne.

Azja wschodnia to moja broszka, wiec meczow Chin, Japonii i obu Korei nie moge przeoczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o takich osobach mówię gość z klasą. Widać że to nietuzinkowa osobowość, a jednocześnie robi swoje i nie bryluje tak jak nasze pseudo-gwiazdki.

 

PS. A z wyglądu przypomina mi samego Roberta De Niro za czasów jego młodości, mogę polecić wszystkim znakomitą komedię sensacyjną z jego udziałem "Zdążyć przed północą" (1988) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terlecki ma tak irytujący sposób komentowania, że aż mi szkoda głownego komentatora. Można wiele mówić o współkomentatorach, ale Terlecki jest z nich wszystkich najgorszy.

Mówię Terlecki - Myślę: chaos, mały zasób słów, ciężkostrawny komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oglądałem ten wywiad z Widomskim.

Planów nie zdradził, jednak przypomniał że mają jeszcze półtora roku.

Są właściwie dwie opcje. Pierwsza to odsprzedaż praw TVP. Mogą z nich spróbować wydoić jakąś przeogromną sumę.

Druga opcja to stworzenie polskiego eurosportu, coś na wzór eurosportu niemieckiego czy brytyjskiego, z własnym studiem, reporterami, reklamy. Oczywiście ten Eurosport jako kanał otwarty i wręcz zmusić KRRiT do wejścia, być może wersji HD, do NTC.

 

Ta druga opcja wydaje mi się korzystniejsza. Bardzo lubię Eurosport, za to co pokazują i za fachowych komentatorów. Polska jest największym rynkiem eurosportu i zasługujemy na cos ekstra.

 

A, no i bym zapomniał. Sytuacja by się całkowicie zmieniła w przypadku kupna TVN przez Discovery. Wtedy najlepsze zawody FIS w TVN i cała reszta w Eurosporcie?

Na razie to bardzo daleko idące dywagacje, ale kto wie. Trzeba czekać na decyzję w sprawie kupna TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie byłoby dla nich dobrym rozwiązaniem wejście jako Eurosport do DVB-T. Moim zdaniem to trochę strzał w kolano oddawać za reklamy materiał na którym i tak dobrze zarabiają będąc płatnym kanałem. Ewentualnie DMAX w DVB-T i w nim między głupimi programami Discovery co jakiś czas mogą puszczać jakiś sport. Wtedy dalej zarabialiby kasę od abonentów a DVB-T byłoby dodatkowym źródłem przychodu.

 

PS.

Mam podobną ścieżkę naukową do Widomskiego, tylko trochę inna kolejność i póki co krócej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiesz do ilu krajów jest nadawany Eurosport?

Studio to dodatkowy duży koszt, musi być nadawane najlepiej po angielsku bo nikt symultaniczne nie przetłumaczy na ten portugalski czy inny dziwny język.

 

Emirates - no jednak trochę jest różnica dostając za reklamy które ogłada 300 tys. a inaczej co ogłada 4, 5, 6 mln ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że oglądalność by pozostała na tym samym poziomie co teraz?

Wiesz, Eurosport to nie tylko skoki! Są to też inne dyscypliny zimowe FIS, czyli biegi, narciarstwo alpejskie i inne, mają prawa do biathlonu i wielu innych dyscyplin.

Kolarstwo, około 300 dni wyścigowych każdego roku na żywo, sporty motorowe i wiele wiele innych.

Ale nie ma co się podniecać. Trzeba poczekać na sprzedaż TVN i jesli nie TVN to wepchać kanał do naziemnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...