Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem już kilkanaście dni temu, że dźwięk na Eurosporcie się rwie. Nie przeszkadza to aż tak bardzo bo rwanie jest tak krótkie, że nie przeszkadza to w zrozumieniu komentatorów ale fakt jest faktem.

Co do rwania dźwięku, to ciekawe czy w końcu zniknie z transmisji meczów Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, to Ja sobie Bundeslige juz odpuscilem - dla mnie ta liga jest troche taka zbyt - no wiecie - KAMIKAZE !! - tylko ofensywa, ofensywa, wszystko na pale do przodu - no i to ciagle jaranie sie "Polską" Borussia Dortmund.

 

No naprawdę szacun za te argumenty. Módl się żeby gdzieś pokazywali ligę włoską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkwatata, ja oglądam Bundes, a Borussi szczerze nie cierpię, bo od wielu lat kibicuję za Bayernem :mrgreen: da się? Da. :) Musisz rozróżniać kibiców od sezonowców, którzy coś oglądają bo grają tam Polacy i idzie im dobrze (śledzą F1, Bundesligę, Tenis.. tzn przepraszam "oglądają Kubicę, Polskie Trio z Dortmundu i Radwańską" :wink:), a jak dobra passa się kończy to o sporcie zapominają.

 

Co do poziomu, to faktycznie ta liga jest tak kamikaze, że w zeszłym roku zabrała.. Serie A jedno z miejsc uprawniających do gry w LM. Bayern w ostatnich latach był w finale LM 2010 i 2012, a Schalke w półfinale 2011.

 

Nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu, tym bardziej, że (chyba tutaj) wyczytałem że od tego sezonu wszystkie 5 spotkań kolejki ma być w HD, gdzie w ostatnich latach te o 15:30 były w upscalu.

 

Ktoś ma jakieś wieści czy zaszły zmiany wśród komentatorów i ekspertów? Czy znowu człowiek będzie przełączał na angielską ścieżkę w większości spotkań? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tennis jest jedną z najważniejszych dyscyplin sportowych transmitowanych na Eurosportach, zwłaszcza wtedy, gdy odbywa się tak ważny turniej, jak US Open. Dlatego zwykły mecz Ekstraklasy z pewnością nie jest ważniejszy od US Open, zwłaszcza dla kanału międzynarodowego, jakim jest Eurosport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być strategiczne partnerstwo eurosportu i onetu a wyszło wchłonięcie

 

strona onetu tragiczna, taka sama jak wcześniej, tylko z małym logo eurosportu

 

co myślicie o tej zmianie?

 

 

zauważyłem że zamiast meczu polskiej ligi leciała powtórka, dziwne posunięcie eurosportu, ale wiadomo u nas nie decydują, tylko w Paryżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, mam jedynie nadzieję że pracują nad nową stroną, na której będzie można coś poczytać

 

a ten facebook eurosportu jest dziwny, bo w każdym kraju piszą coś od siebie, a my widzimy tylko to co do polski, reszty nie - pierwszy raz spotkałem się z takim czymś, jedno konto na wszystkie kraje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co było dobre na Eurosporcie.pl zostało kompletnie zniszczone,co takiego np tabelka z wynikami "na żywo".Szata graficzna Eurosportu także była dla mnie o wiele czytelniejsza. Teraz to jest po prostu onet z logiem Eurosportu. Mam wrażenie,że pozbyto się konkurencji, przejmując od nich wiele jak materiały wideo. Nie widzę żadnych plusów dla Eurosportu z tej współpracy , tylko dla onetu,który wykorzystuje markę porządnego kanału sportowego, a opinię internautów są jednoznaczne. No i strona jest mało przejrzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...