Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy to, że nie skaczą tak bardzo z kortu na kort. Przynajmniej na Eurosporcie 2 bo dziś na tym kanale oglądam Australian Open.

 

Zauważyłem źle zmontowaną zapowiedź piątkowego meczu Bundesligi. Edward Durda został podłożony za późno i nie wyrabia się z tekstem do końca zapowiedzi w konsekwencji czego zapowiedź jest urwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek999 knały Eurosport i Eutrosport2 mają ustalone harmonogram meczów,które będą pokazywać w danym dniu.Jedynie w przypadku jakieś dłuższej przerwy np. medycznej pokazują jakiś inny mecz aż do momentu powrotu do gry w meczu,który transmitowali. Harmonogram może ulec zmianie gdy mecz skończy się bardzo szybko np w wyniku kontuzji.Wtedy nadają jakiś inny mecz,aż do mementu rozpoczęcia meczu ,który mieli transmitować jako następny. Ale nigdy nie było tak,zeby skakali z kwiatka na kwiatek i de fakto żeby człwoeik nic nie wiedział ani z jednego meczu ani z drugiego. Polsat powinien się uczyć od Eurosportu jak pokazywać turniej wielkoszlemowy,bo Wimbledon na antenach Polsatu to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj skakali. Nawet komentatorzy byli źli, że skaczą z kortu na kort. Często było tak, że jeśli centrala w Paryżu zdecydowała, że mecz jest nudny to zmieniali kort a później wracali tylko na piłkę meczową. Pamiętam, że problem nudy dotknął kiedyś mecz Agnieszki Radwańskiej i Witold Domański nie szczędził wtedy ostrych słów w kierunku centrali. Teraz jest dużo lepiej. Cieszy też fakt, że Eurosport 2 po zakończonej transmisji puszczał z odtworzenia mecze z Eurosportu a Eurosport z Eurosportu 2. W poprzednich latach nie było to standardem. Oby nie zepsuli czegoś w następnych dniach. Na razie jest w miarę ok.

 

Kontrowersyjna zapowiedź środowego WRC dziś rano była emitowana po angielsku. Teraz jest już ponownie po polsku bez stwierdzenia, że będzie na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersyjna zapowiedź środowego WRC dziś rano była emitowana po angielsku. Teraz jest już ponownie po polsku bez stwierdzenia, że będzie na żywo.

Ja to widzę tak: W informacji zaraz po podpisaniu umowy był zapis o dwóch godzinnych relacjach live i pod tym kątem nagrywana była zapowiedź. O dziwo kierowcy i cała rzesza osób związanych ze światem WRC okrzyknęła że Eurosport przyniesie straty(!) a nie zyski, w porównaniu z NOS (wcześniejszy organizator i promotor z którym były podpisywane osobne umowy każdej stacji TV chcącej emitować relację na żywo czy chociaż udostępnienie materiału do montażu relacji). Sama seria IRC wiele zyskała na stacji, mistrzostwa stały się bardziej rozpoznawalne i bardziej medialne aniżeli WRC w ostatnio chudych latach! Dziwne to to, ale pewnie zaważyło na tym że jednak relacji live nie będzie... Mi się wydaje że FIA poszukała na szybko pewniaka jakim był Eurosport, podpisała umowę na sam rajd Monte Carlo, a potem zobaczymy. Mnie to rozbolało, bo taki niemiecki Sport 1 będzie miał relację na żywo (czyli Eurosport nie ma wyłączności). Strasznie dziwna polityka i to stwierdzenie że Eurosport przyniesie straty. Przecież trafia do 54 krajów, a wyłączności mieć nie musi, jak ktoś chce to niech łoży kasę i robi relację na USA - bo tam chyba ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W relacji z Australian Open na Eurosporcie 2 trwa mecz Dołgopołowa. Para komentatorska nie ma ustalonej jednolitej wymowy: pani mówi Dołgopolow a pan Dołgopołow. Mogliby w przerwie reklamowej (których nie brakuje) ustalić wspólną wersję skoro wspólnie komentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszało ci się on komentuje, sporty zimowe ogólnie (skoki, biegi, łyżwiarstwo szybkie), a w lecie wioślarstwo i kajakarstwo, i chyba wszystko, przynajmniej ja to wiem, o innych sportach w jego wykonaniu nie widziałem, ani nie słyszałem.

 

a i od sumo nie stronił, nie raz słyszałem jak to komentował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal jestem za zwiększeniem ilości sportów motorowych na antenie Eurosportu. W szczególności właśnie rajdów. I zacytuję coś z facebooka:

krótka analiza programu tv na dziś :

tenis 910min

snooker 412min

golf 100min

inne 9min

rajdy 9min

jak wyraźnie widać ...powinno być więcej tenisa....

 

Rajdów było aż 30 minut :) Żadna ze stacji telewizyjnych nie potrafi się pokusić o relacje. Co prawda pierwsze miejsce jest obstawione z góry dla Loeba, ale reszta jak w kalejdoskopie.

 

EDIT:

Zapomniałem dodać że chodzi mi głównie o relacje live i ewentualne podsumowania dnia, czy całego rajdu. Dużo wymagam? Dało się z IRCem? Dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lukas Lacko (Słowacja) - Rafael Nadal (Hiszpania) [2]

2. Dokończenie meczu Galina Woskobojewa (Kazachstan) - Agnieszka Radwańska (Polska) [8] pod warunkiem, że Lacko i Nadal wcześniej skończą swoje spotkanie.

http://www.eurosport.pl/tenis/australia ... tory.shtml

 

Ktoś kto to pisał chyba mało się na tenisie zna. Prawdopodobieństwo, że mecz mężczyzn skończy się wcześniej niż mecz Radwańskiej jest mniejsze niż wygrana w lotto ;)

 

EDIT: Teraz dopiero zauważyłem, że Isia zaczyna przynajmniej 1,5 godziny później od Rafy. A więc jednak szansa jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Rudziński jest mistrzem komentarza. Moi rodzice średnio zainteresowani sportem siedzieli w fotelach jak wryci w trakcie 2. serii skoków. Cieszy fakt, że Marek Rudziński jest w Zakopanem i komentuje wprost ze skoczni.

 

Niezrozumiała dla mnie decyzja Eurosportu 2. Pokazywali mecz Sereny Williams, który zakończył się ok. 10:10. O 10:00 rozpoczął się slalom gigant kobiet. Mogli od 10:10 już rozpocząć relację na żywo. A oni zamiast tego przenieśli się na mecz tenisowy Murray - Llodra, pokazali ze trzy gemy i zakończyli tę transmisję bo pojawiła się na głównym Eurosporcie. Co to za różnica czy pokażą trzy gemy w tę czy w tę w obliczu za[beep]a całej transmisji z narciarstwa, który przez to leci z odtworzenia. Rozumiem, że Francuzi faworyzują swoich ale to jest Eurosport 2 NORTH EAST a nie Eurosport 2 FRANCJA.

 

I jeszcze do Australian Open. Zaczęli skakać po kortach ale i tak mniej niż kiedyś. Ja widziałbym taką relację tak, że decydują się na pierwszy mecz i transmitują go do końca. Później przenoszą się na następny, który najbardziej zbliża się ku końcowi i znów do końca go pokazują, i następny, i następny. I tak na obydwu kanałach. A teraz obserwujemy szachy w których jak tylko coś się ciekawszego dzieje to jest zabierane z Eurosportu 2 do Eurosportu, jakieś roszady, dziwactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Eurosportach super jest to, ze mozna sobie przelaczyc komentarz na obcojezyczny. Czesto korzystam z tego gdy slysze B. Chruscickiego w sportach zimowych czy T. Klosa na Bundeslidze. :) Bardzo brakuje mi tej opcji w C+, gdzie kazdy mecz z antykomentatorem G. Milko jest dla mnie koszmarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...