Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałem się spytać,czy już definitywnie na wesji eurosport 2 internacional nie ma już polskiej wersji językowej?Teraz właśnie leci piłka ręczna live.W tamtym roku,gdy na eurosport 2 NE leciała bundesliga ,to na drugiej wersji eurosportu 2(międzynarodowej) ,gdy był przekaz na żywo to nieraz był polski komentarz.

P.S:Czy w końcu zrozumiecie o co mi chodziło w porzednich postach.

Z poważaniem PL677.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że wkurzają trzaski i zaniki dźwięku, to wkurza także zero emocjo podczas strzelonego gola. Zamiast powiedzieć "Gooooooooooooollllllllll", to mówią "No i bramka" albo coś innego. Zero emocji.

I bardzo dobrze że sie nie drą tak jak np. Ryczel na nSporcie. Inna sprawa że tych "ekspertów" od Bundesligi mam już kompletnie dość. Nie ma to jak angielska wersja językowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że wkurzają trzaski i zaniki dźwięku, to wkurza także zero emocjo podczas strzelonego gola. Zamiast powiedzieć "Gooooooooooooollllllllll", to mówią "No i bramka" albo coś innego. Zero emocji.

A mnie wkurza jak Pan Janisz przy każdym dośrodkowaniu krzyczy "będzie bramka?!" po czym piłka przelatuje obrońców i nic z akcji nie wynikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie tego tematu w dziale sport, z powodu napisania go w błędnym miejscu. Tu jest jego poprawne miejsce.

 

Witam. Mam do was prośbę. Eurosport dawno pokazywał wielkie imprezy, podczas braku telewizji sportowych(prócz Wizji Sport i Extreme Sports). Mianowicie dwie: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej we Francji oraz EURO ponad 10 lat temu w Holandii i Belgii. Chodzi mi o komentatorów tych imprez. Wiem tylko, że Borek komentował obie imprezy razem z finałami obydwóch rozgrywek. A w drugim wcześniej wymienione osoba jako ekspertów zaprosiła piłkarzy reprezentacji Polski: Hajtę, Świerczewskiego oraz Ziobera. Chyba jeszcze byli tam inni piłkarze, ale już tego to nie wiem. Tak więc proszę o podanie ekipy komentatorskiej francuskiej stacji. Liczę, że ktoś to pamięta. Za podanie duże piwo( w gifie oczywiście:P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że wkurzają trzaski i zaniki dźwięku, to wkurza także zero emocjo podczas strzelonego gola. Zamiast powiedzieć "Gooooooooooooollllllllll", to mówią "No i bramka" albo coś innego. Zero emocji.

A mnie wkurza jak Pan Janisz przy każdym dośrodkowaniu krzyczy "będzie bramka?!" po czym piłka przelatuje obrońców i nic z akcji nie wynikło.

 

Podobnie jak pan Tomasz Lach... jego ciągłe powtarzanie "nooooooooo iiiiiii? iiiiii cooooooooo? mamy bramkeeeee?" O słynnym "eeeeeee" "yyyyyyyyy" Tomka Kłosa nie wspomnę. Janisz i Borek trzymają poziom, choć Lacha też czasem miło posłuchać. Lepsi oni niż niektórzy eksperci od ligi rosyjskiej czy ukraińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto komentuje snookera w Eurosporcie? Jest tam dwóch facetów, którzy z tego co mówią, to znają się na tym sporcie tak, jakby sami w niego grali. Jeden z nich, z głosu przypomina mi pewnego komentatora pracującego też w TVP. Akurat teraz w tym kanale jest Shanghai Masters, dlatego też zwróciłem na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci się przewinęło to powinieneś wiedzieć kogo ono dotyczyło. A tak w ogóle to takie nazwisko nosił m.in. polski sztangista. ;-)

Przewinęło mi się, ale nie załapałem o kogo chodzi, bo fonię mi zakłóca skutecznie malec który nie baczy na to że ktoś ogląda telewizję. Nie znam wszystkich we wszechświecie, dlatego się pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...