Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że transmisje były w SD

a Boguś jesst najlepszy

Bodzio jest 2 w rankingu The Best komentatorów Eurosportu :D .Na pierwszym miejscu są niepokonani Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński.Ciekawe,jakie śmieszne komentarze będą mówić w tym sezonie biathlonu. I ciekawe,czy będzie ,,Rach ciach ciach".:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ich rozumiem. Eurosport ma większą dostępność niż Eurosport 2. Poza tym na Eurosporcie na żywo był emitowany biathlon i dopiero jak się skończył to rozpoczęła się transmisja na Eurosporcie. Nie chcieli by początek kwalifikacji przepadł dlatego dali go w Eurosporcie 2. Gdyby kwalifikacje skoków lub biathlon był emitowany tylko w Eurosporcie 2 to nie obejrzałbym ich bo nie mam tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo wstrzymywałem się by o tym napisać ale za dużo już razy ta sytuacja miała miejsce. Przedstawię ją na dzisiejszym przykładzie. O 9:45 początek zawodów w kombinacji norweskiej, o 10:30 saneczkarstwo. Wiadomo, że skoki w kombinacji trwają ok. godziny więc 10:30 z góry była skazana na niepowodzenie i wiadomo, że wszystkich saneczkarek zobaczyć się nie uda. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że mimo braku miejsca na reklamy to napchali ich między jedną transmisją a drugą aż 4 minuty! Gdzie sens? Jak już przenieśli się na tor saneczkowy to pokazywali choinki i góry... a przecież w tym czasie na torze była zawodniczka i można było pokazywać jej przejazd. Żeby wkurzyć mnie do końca to w trakcie zjazdów dali reklamy, które trwały tyle ile przejazd jednej zawodniczki w efekcie czego nie było go można obejrzeć. Odniosłem wrażenie, że nawet Grzegorz Pajda się wkurzył za tę lipę jaką odstawili. Niestety wciskanie reklam tam gdzie nie ma na to miejsca to częsta praktyka Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo wstrzymywałem się by o tym napisać ale za dużo już razy ta sytuacja miała miejsce. Przedstawię ją na dzisiejszym przykładzie. O 9:45 początek zawodów w kombinacji norweskiej, o 10:30 saneczkarstwo. Wiadomo, że skoki w kombinacji trwają ok. godziny więc 10:30 z góry była skazana na niepowodzenie i wiadomo, że wszystkich saneczkarek zobaczyć się nie uda. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że mimo braku miejsca na reklamy to napchali ich między jedną transmisją a drugą aż 4 minuty! Gdzie sens? Jak już przenieśli się na tor saneczkowy to pokazywali choinki i góry... a przecież w tym czasie na torze była zawodniczka i można było pokazywać jej przejazd. Żeby wkurzyć mnie do końca to w trakcie zjazdów dali reklamy, które trwały tyle ile przejazd jednej zawodniczki w efekcie czego nie było go można obejrzeć. Odniosłem wrażenie, że nawet Grzegorz Pajda się wkurzył za tę lipę jaką odstawili. Niestety wciskanie reklam tam gdzie nie ma na to miejsca to częsta praktyka Eurosportu.

 

 

 

stacja komercyjna. Więc nie rozumiem wywodów o reklamach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport trochę przekombinowywuje. Np dając kawałek konkursu skokjów w Eurosporcie, a kawałek w Eurosporcie 2, który jest wszędzie w wyższych pakietach.

 

W n nie jest w wyższym pakiecie (czyli nie wszędzie), tylko razem z Eurosportem International.

 

Nic na to nie poradzimy, nie sądzę, aby ludzie odpowiedzialni za taki stan rzeczy, czytali we Francji forum satkuriera, że o tym, iż nie znają języka polskiego nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy tylko u mnie eurosport2 w wersji international (ten nie z bundesliga) nie działa czy został tam jakoś zakodowany i nie można go odbierać jak się ma wersje z bundesligą?? bo jakoś u mnie nie działa ten ESP.

I jeśli on nadaje to ktoś by mógł mi podać parametry takie żeby działały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam pytanie, które już w tym wątku padało, ale przez pewien czas było ok natomiast dziś koło godziny 20 nastąpiło rozsynchronizowanie dźwięku na EuroSport HD z tp. 11278 V (tp Cyfra plus, odbiór TNK HD). Dźwięk wyprzedza obraz o 2-3 sekundy natomiast w wersji SD synchronizacja jest ok. Brak synchronizacji na kanale HD występuje i na angielskiej jaki i na polskiej ścieżce dźwiękowej, czy to wina EuroSport czy tunera? Do tego dźwięk w polskiej ścieżce jest płaski chyba nawet mono, czy to prawidłowe? Do tej pory oglądałem tylko wersję SD dlatego dziwne zjawiska w wersji HD są dla mnie nowością. Przy takiej różnicy dźwięk/obraz nie da się oglądać snookera bo słychać jak bila wpada zanim na obrazie zawodnik w ogóle uderzy.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...