Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to koniec sezonu F2. http://sport.spam.org/2010/09/zak ... formuly-2/

 

Pani Kowalska nie zachwycała, ale czy wiele można było oczekiwać? Zawsze to plus dla Eurosportu, że pokazują starty zawodniczki z Polski. Oczywiście nie specjalnie dla nas, ale i tak się to liczy. Nawet Gaca można przeboleć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty masz rację, może ja. W sumie to tylko moje domysły. A okienka w Eurosporcie są od paru ładnych lat. Więc na błąd systemu raczej bym nie stawiał. Podejrzewam, że istnieją stosowne umowy regulujące te bardzo istotną kwestie i chyba dostawcę zabezpieczeń nie stać by było na sprzedawanie dziurawego systemu. I jeszcze jedna kwestia. Dlaczego akurat Eurosport ma z tym "problemy", a producenci innych kanałów korzystający z tego samego systemu kodowania ich nie posiadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wersję @jargla. Mało prawdopodobne żeby taka telewizja jak Eurosport miała problemy z kodowaniem. Zresztą też pamiętam takie przerwy w kodowaniu, które pojawiają się od kilku lat. Jeszcze jak byłem abonentem Cyfrowego Polsatu zdarzało się, że miałem dostęp do Eurosportu w czasach kiedy go nie było oficjalnie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkodowane Eurosporty 1 i 2 to raczej problemy natury servisowo - remontowej a nie tzw. lużna promocja . Zauważcie ,że jest to FTA w godz. najczęściej dopołudniowych , potem zakodowane . Jest to 4 -ry kanały / 2 x SD + 2 x HD/ w kilkunastu wersjach językowych i zawsze beda tam jakieś problemy .. Zastanawia tylko duża częstotliwość tych odkodowań .... Już niedługo zapewne znikna dla niepłacących za nie .... Niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie leży prawda to my maluczcy chyba nigdy się nie dowiemy. @papier twój tok rozumowania jest logiczny. Tylko nasuwa się po raz kolejny to samo pytanie. Dlaczego dotyczy to tylko Eurosportu i dlaczego przez tyle lat nie mogą się z tym uporać? Akurat ilość kanałów i kilkunastu wersji językowych nie powinno wpływać na bezawaryjność systemu, czy też jak to napisałeś " problemy natury servisowo - remontowej". Przecież inne stacje stosują dokładnie tą samą metodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport i Eurosport 2 są nadawane dla 3 różnych platform Cyfra +, Cyfrowy Polsat i N, więc kodowane w trzech różnych systemach kodowania i to stwarza problemy, ulega awarii po prostu system kodowania i trzeba czasami dość dużo czasu aby go naprawić, dlatego przerwy w kodowaniu Eurosportu są raz krótsze raz dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport i Eurosport 2 są nadawane dla 3 różnych platform Cyfra +, Cyfrowy Polsat i N, więc kodowane w trzech różnych systemach kodowania i to stwarza problemy, ulega awarii po prostu system kodowania i trzeba czasami dość dużo czasu aby go naprawić, dlatego przerwy w kodowaniu Eurosportu są raz krótsze raz dłuższe.

Kodowanie jest w 9 systemach dla wszystkich platform, które pobierają sygnał z Hot Bird'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pstrykajac przed chwila po kanałach zauważyłem pewną ciekawostkę. Otóż na moim Hot Bird 13 E wszystkie eurosporty zakodowane jedna nastapiła taka oto zmiana. Na kanale identyfikowanym jako ESP ECH jest obraz nie ma głosu (poprzednio w tym miejscu nie było obrazu był głos). Natomiast na kanale identyfikowanym jako ESP Russian również jest obraz nie głosu (tu nigdy nie było ani głosu ani obrazu). Gdyby były problemy z kodowaniem rozumiem ze podobnie sytuacje były by na wszystkich eurosportach a jest tak tylko na tych dwóch. Prosze o wyjaśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo zdenerwowałem się, gdy w czasie skrótów meczów komentator podawał wyniki innych meczów, których skróty mam zamiar obejrzeć na necie. Może byłoby to normalne, gdyby nie podawał wyniku meczu, którego skrót miał być akurat na Eurosporcie. Przez to, oglądając na tym kanale skrót meczu Irlandia - Rosja, byłem pewny, że wygra Rosja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...