Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeden z Eurosportów nie jest zakodowany. Właśnie leci na nim mecz live Ghana Anglia w U 20 world cup grupa D komentarz angielski. Chyba że jest to jakieś normalne zjawisko...

 

Częstotliwość to 11240 V ident esp int'l oczywiście Hot Bird

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Eurosporty z Hot Birda są zakodowane. Odkodowany jest tylko dźwięk na ESP int'l.

 

Problemy z komentarzem w trakcie środowych meczów turnieju WTA w Tokio sprawiły, że kilkakrotnie zamiast polskiego komentarza, słuchaliśmy angielski. Nawet przez 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oni mają ciągle z tymi pomyłkami z wersją językową? Dzisiaj na początku transmisji z Tokio można było słuchać jednocześnie komentarz Lecha Sidora i uroczej anglojęzycznej pani. Dziwne też jest, że komentatorzy zmieniają się w połowie meczów tenisowych. W turniej wielkoszlemowych, gdzie skaczą z kortu na kort to jeszcze rozumiem, ale w tokijskim turnieju są cały czas na jednym korcie. Jeden mecz się zaczyna, drugi kończy. Lech Sidor aż się chyba tak bardzo nie zmęczył jak skomentował pół meczu Szarapowa - Benesova, że nie mógł dokończyć komentowania meczu Azarenko - Li. Dziwi mnie to. Marek Rudziński przez 13 godzin komentował lekką atletykę a Ci wygodni komentatorzy tenisa po 3 godzinach do domku. Nie rozumiem też polityki Eurosportu jeśli chodzi o transmisje turnieju z Tokio, ale nie tylko. Eurosport zaczyna nadawanie o 8:30, mecze tenisowe w Tokio dużo wcześniej. To dlaczego transmisja w Eurosporcie zaczyna się dopiero o 9:00 i mecze transmitowane są od połowy? Niech zaczynają od 8:30. I tak wtedy meczu nie będzie w całości więc po co zwlekać jeszcze 30 minut? Nie rozumiem tego. Szczególnie, że wcześniej nie ma transmisji tylko leci jakiś magazyn. Czyżby Korzeniowski miał jakieś wpływy w Paryżu? Na to wygląda. Chyba, że Francuzom powoli zaczyna odejmować rozum, tak jak to już dawno odjęło tym na Woronicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli migało to już co najmniej od dwóch godzin nie miga. Zaobserwowałem inny problem. O 15:25 trzykrotnie zanikł obraz za kilkadziesiąt sekund. Nie było również logo co wskazuje, że problem leżał po stronie Eurosportu a nie przekazu na żywo z Linzu. Około 15:35 pojawił się na kilka sekund zielony obraz z ciapkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa właśnie mecz Radwańskiej z Cornet i są problemu z dźwiękiem. O ile ten z kortu jest ok, to głos komentatora jest "szarpany", coś przerywa, w dodatku przed chwilą włączył im się jakiś jingiel muzyczny w trakcie gry... No i Isia gra tak, że aż krew się leje z piłeczki :D Ale to już nie wina Eurosportu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie wszystkie platformy korzystają z nowej wersji. Eurosport 2 International nadal można oglądać w CP, ale trzeba go samemu wyszukać. W C+ podobno nie jest dostępny, ponieważ został usunięty system kodowania. W N też nie jest dostępny, ponieważ tam nie można wyszukiwać i dodawać nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dziwi? Wersja międzynarodowa (International) ESP2 z Bundesligą jest także w wersji angielskiej - jest ona dostępna przy każdej wersji ESP2 z ligą niemiecką.

 

A że nie było polskiego komenta podczas meczu... No cóż... Czasem też tak bywa, nieprzewidywalne niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego na Eurosport 2 HD do wyboru jest tylko alternatywnie duńska ścieżka dźwiękowa. Bundesligę praktycznie cały czas oglądam z duńskim bo tam mniej zagłuszają swoją paplaniną to co dzieje się na stadionie. Wczoraj angielski komentarz był naprawdę bardzo dobry. Dlaczego więc nie dodadzą angielskiego komentarza do wyboru na Eurosport 2 HD (bo na wersji SD zdaje się że jest angielski komentarz). Jak zwykle Nka musi po swojemu (bo Eurosport 2 HD leci z ich transpondera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja międzynarodowa (International) ESP2 z Bundesligą jest także w wersji angielskiej.

Jest wersja International i wersja z Bundesligą. Nie ma wersji International z Bundesligą. To tak dla porządku i jasności.

 

Zastanawia mnie polityka Eurosportu 2. W Polsce dostępna jest oficjalnie wersja z Bundesligą. Marek Rudziński i Janusz Rozum po godzinie transmisji maratonu w Nowym Jorku w Eurosporcie zapraszali na ciąg dalszy transmisji w Eurosporcie 2. Tyle tylko, że w Eurosporcie 2 była w tym czasie Bundesliga a ciąg dalszy z maratonu był tylko w wersji International i to po polsku. Dla kogo oni to po polsku komentowali skoro wersji International w Polsce oficjalnie nie ma? Tylko abonenci Cyfrowego Polsatu mogą ją oglądać i to chyba tylko przypadkowo bo komuś się nie chciało zdjąć identyfikatorów kodowania systemu Nagra. Po polsku w wersji International był też finał turnieju ATP w Sankt Petersburgu, którego w wersji z Bundesligą nie było i nie będzie. W Polsce funkcjonują oficjalnie dwie wersje Eurosportu 2? Jeśli nie to dla kogo oni komentują to po polsku? Chyba, że dla Eurosport Playera, nie wiem jaka wersja jest tam dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi obecność angielskiego komentarza na meczu Bundesligi bo chyba do żadnego anglojęzycznego kraju wersja Eurosportu 2 z Bundesligą nie jest oferowana.
Dla mnie to nic dziwnego, ponieważ Eurosporty to kanały międzynarodowe, więc obecność języka międzynarodowego, czyli angielskiego jest naturalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie to dla kogo oni komentują to po polsku? Chyba, że dla Eurosport Playera, nie wiem jaka wersja jest tam dostępna.

Być może właśnie dla playera a być może też na potrzeby późniejszej powtórki w Eurosport. W każdym razie dziwne że zapraszali do Eurosportu 2, skoro wiedzieli że w tym czasie leci tam Bundesliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...