Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie te dodatkowe kanały to bardziej chyba ciekawostka. Mało prawdopodobne by jednocześnie 3 polskich zawodników startowało w Paryżu. Czyli wystarczą E1 i E2. Ja to bym chętniej rzucił okiem nie na gotowy przekaz ale streaming z poszczególnych kamer na zawodach. Zaraz by się pojawiły jakieś wpadki typu ktoś się potknął, ktoś dłubał w nosie, ktoś inny poklepał kogoś po tyłku. I taki pakiet, serwis mógłby mieć wzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Eurosport ma prawa transmisyjne do Wimbledonu w takich krajach:

Belgia

Bułgaria

Czechy

Finlandia

Węgry

Islandia

Holandia

Norwegia

Rumunia

Słowacja

Szwecja

W Polsce prawa ma Polsat, moim zdaniem Eurosport mógłby dogadać się w sprawie sublicencji na transmisje z Wimbledonu, tylko mecze w TV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Danielek125 napisał(a):

 

W Polsce prawa ma Polsat, moim zdaniem Eurosport mógłby dogadać się w sprawie sublicencji na transmisje z Wimbledonu, tylko mecze w TV 

Po co?

Wimbledon ostatnio jest pokazywany i na Polsatach Sport i kanałach Premium, więc nawet abonenci C+ mają dostęp do turnieju.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Wimbledon ostatnio jest pokazywany i na Polsatach Sport i kanałach Premium, więc nawet abonenci C+ mają dostęp do turnieju.  

Niecałego, niektóre ciekawe spotkania na reszcie sportowych anten Polsatu w przeszłości były (szczególnie w dalszych fazach turnieju).

 

Ale nie o tym, od dzisiaj już jest promocja serwisu Max, jak pokazują inny kort?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Le Mans 24H, prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzeń w Eurosporcie w roku. Dodatkowi komentatorzy. Transmisja 24 godziny. I co roku to samo. Łączą się z jakimś gościem, ekspertem. Dźwięk jak z garnka, zanikający. Ciekawa rozmowa i nagle musza przerwać bo reklamy. Rozmawiają z gościem, ekspertem i nagle pojawia się na głównej antenie wywiad z jakimś kierowcą. I dźwięk tego kierowcy zagłusza głos eksperta z telefonu. Jakby tego było mało "starzy" komentatorzy Eurosportu w ogóle nie zwracają uwagi na komunikaty z Team Radio. Gadają sobie w najlepsze a tam ktoś przekazuje ciekawe informacje ot choćby o deszczu. I później komentatorzy zaskoczeni że gdzieś na torze pada. I pewnie można by wymieniać takich baboli jeszcze więcej. Serio gdzieś tam w Eurosporcie, TVN, WBD nie zależy na jakości przekazu? Czy polski Eurosport na ten jeden dzień w roku, 24 godziny, nie może zrobić swojego przekazu? Gdzie głownie będzie pokazywany zespół Kubicy i Inter Europol? I jeszcze chcą żeby za to płacić podwójnie. Raz za E1, E2 w platformie a drugi raz za pakiet w streamingu.  I później zdziwienie że piractwo kwitnie bo ludzie nie chcą płacić za półprodukt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie u nich trzyma tylko Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, które już dzisiaj wiemy, że stracą. 

Chociaż patrząc jak kiepsko wygląda to realizacyjnie - z masą reklam, to aż tęskni się za jakością w pokazywaniu tych rozgrywek przez CANAL+.

 

SGP mogłoby wzmocnić te kanały. Ale to i tak wrzucają do internetu. 

 

Ogólnie w Eurosporcie trudno znaleźć coś ciekawego. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawalili reklam podczas Le Mans. Obudziłem się po 3 w nocy, chciałem rzucić okiem co tam ciekawego. Włączam tv reklamy. Później nie dość że pokazują onboard jakiegoś samochodu GT3 to jeszcze komentator wygłaszał jakiś monolog. Minęło 10, kilkanaście minut i kolejny bloczek reklamowy. Teraz włączyłem, chwilę pooglądałem i znowu bloczek reklamowy. Czy oni liczą że Polacy rzucą się po MAX-a i pakiet sportowy żeby oglądać bez reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...