Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się, że wyścigi będą na otwartej antenie. Chyba, że jakiś na start - w celach promocyjnych. 

 

Raczej obstawiam, że wyścigi rozgrywane w Polsce będą w Eurosporcie, a reszta w Eurosport Player. 

 

Z resztą zobaczcie jak pokazują Ligę MIstrzów EHF i Ligę Europejską. Mecze polskich drużyn w Eurosporcie, reszta na Eurosport Player. I to pomimo wolnych anten. Za czasów CANAL+/Eleven zawsze oprócz meczów polskich drużyn jakieś mecze z ekipami z zagranicy były. Puchar Niemiec też w tv nie zachwyca. W tym tygodniu dwa spotkania, w tym jedno od 30 minuty. Druga antena wolna.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vojthas napisał:

Wyścigi Formuły E były na żywo, nie tylko ostatni...

Miałem na myśli o kanale Metro tam jedynym wyścigiem tego sezonu który na żywo poszedł to Eprix Berlina reszta to retransmisję lub skróty w porze nocnej zawyżone od 12 lat.

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mają byc w ramówce TVN? Discovery ma kilka kanałów. Myślę,że mogą wrzucić w ostatniej chwili do Metro. Skargi się pisze po zaistnialym naruszeniu, a nie przed. 

Tymczasem w Eurosport player oraz player łyżwiarstwo figurowe jest pokazywane z polskim komentarzem. Nie rozumiem dlaczego nie ma żadnych relacji TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o Polsacie Sport. Jednak podczas Skate Canada słyszę byłą zawodniczkę - Aleksandrę Kauc, więc też nie piszmy, że w Eurosporcie nie ma komentatorów. Pisząc nie ma żadnych relacji miałem na myśli- w kanałach Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem, że chodzi o figurowe, bo akurat wczoraj oglądałem short track :) Oczywiście, Aleksandra Kauc-Żelichowska plus państwo Tascherowie do dużo lepszy zestaw komentatorów niż Szutenberg (ostatnio w duecie z Tascherem, na szczęście), a zwłaszcza Agnieszka Iwańska, którą osoby naprawdę znające się na figurówkach, a nie tacy laicy jak ja, jadą na Twitterze już trzeci sezon, tak jak trzeci sezon Polsat ma figurowe, a Polsat jedyne co robi, to w ramówkach wymyśla kolejne ramówkowe fikołki typu "taniec dowolny mężczyzn" albo "program dowolny par" (w kontekście tańca dowolnego). Dla uczciwości należy dodać, że nomenklatura w ramówkach Eurosportu i w Playerze też nie ma nic wspólnego z fachową terminologią.

Edytowane przez Vojthas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Treść e-mail do nadawcy Metro.

Dobry wieczór mam pytanie czy państwo będę pokazywać na swojej antenie Zimowe igrzyska olimpijskie 2022 w Pekinie.
Drugie pytanie czy do Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet będzie pokazywanie studio z Eurosportu?

Ciekawe czy Biegi narciarskie w trakcie Zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie będę pokazywane na TVN lub Metro.

Wysłałem do Metro pytanie w sprawie transmisji Zimowych igrzysk olimpijskich i studia przy transmisji biegów narciarskich?

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 19:01, kamil2505 napisał:

Nie wydaje mi się, że wyścigi będą na otwartej antenie. Chyba, że jakiś na start - w celach promocyjnych.

Na konferencji wyraźnie zapowiedziano, że lokalne zawody czyli w naszym przypadku, te rozgrywane w Polsce, będą transmitowane w kanałach FTA grupy Discovery.

Oczywiście, mając na uwadze okres transmitowania SGP przez nowego nadawce - 10 lat, może się to po jakimś czasie zmienić, tym bardziej że rynek jest dynamiczny.

 

Cytat

No i proszę - mam odpowiedź na moje niepokoje sprzed tygodnia, że w przyszłym sezonie Discovery może pokazać na kanale otwartym tylko GP Czech, a cztery polskie rundy wyłącznie w kanale zamkniętym, płatnym. Otóż słyszę, że na sto procent Amerykanie pokażą turnieje w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu i Gorzowie w ogólnodostępnym przekazie. Zatem rozsądek zwyciężył! Brawo! Chodzi wszak przecież o reklamę żużla, a nie tylko o trzaskanie "kapuchy", że tak to określę.

https://sport.interia.pl/zuzel/news-czarnecki-punkt-widzenia-garsc-fake-newsow-o-grand-prix-2022,nId,5610928

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wprowadzili dodatkowy stream na Playerze - transmisja ze studiem Eurosportu, ale bez reklam. Prowadzący kilkakrotnie zapraszał na przerwę, kontynuując rozmowę na Playerze. Do tej pory do wyboru był albo przekaz z kanału ES1 z reklamami, albo "surówka" organizatora, bez reklam, ale i bez studia oraz bez komentarza. Na streamie ze studiem bez reklam też były do wyboru ścieżki dźwiękowe, ja się na Kodi naciąłem bo mi wskoczyła ścieżka bez komentarza, dopiero po jakimś czasie przełączyłem na właściwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, neo_patryk napisał:

Dzisiejsza transmisja skoków narciarski była opóźniona w Eurosporcie 1 o kilka sekund w stosunku do transmisji w TVN. Co ciekawe takich sytuacji nie było, gdy transmisje były w TVP1.

Zawsze Eurosport miał kilka sekund spóźnienia, ale i tak wolałem transmisję na nim :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...