Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał Eurosport News właściwie to nadaje, ale nie jest zbyt szeroko dostępny. Więcej operatorów w Azji i Australii, niż w Europie go oferuje. Co jest moim zdaniem BEZ SENSU. A patrząc na to jak Discovery ładuje kasę w to, to i kanał informacyjny pewnie byłby na dobrym poziomie. Kto wie, czy by nawet z czasem nie powstawały lokalne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem wteyd w sobotę dublowanie Bayernu o 15:30 na obu antenach to aż nie dowierzałem. 

Tyle meczów w Bundeslidze leci o tej samej porze, a oni zmarnowali antenę dublując ten sam mecz, [beep]izm z w czystej postaci! 

 

Co do zmian, to czy logo jest aż taką zmianą? Dla mnie to żadna zmiana. Oglądając mecz czy jakikolwiek sport mam gdzieś logo kanału, byle mi nie zasłaniało pół ekranu, ale no to oczywiste. 

 

Ponadto jak @wislok piszesz zmiany chyba na gorsze, te reklamy polskie są beznadziejne. W zagranicznych było czuć klimat, ceikawe postaci, np ta reklama Turkish Airlanes z Bryantem i Messim ciekawa gdzie takiej w Polsce na bank już nie ujrzymy, ale też i innych wiele. 

 

Ale najważniejsza jest zawartość kanału i oby pokazywali dużo sportu, dobrego sportu! ;)

Dla mnie Eurosport miał swój klimat, który bezpowrotnie został stracony.. Zawartość programowa zmienia się na minus przecież. Dublowanie meczu Bayernu, bajzel, gdzie będzie jak z Eurosportem 2 gdzie wielu transmisji lecących w internationalu nie zobaczymy, przekształcanie kanału różnorodnego w kanał stricte piłkarski.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Eurosport miał swój klimat, który bezpowrotnie został stracony.. Zawartość programowa zmienia się na minus przecież. Dublowanie meczu Bayernu, bajzel, gdzie będzie jak z Eurosportem 2 gdzie wielu transmisji lecących w internationalu nie zobaczymy, przekształcanie kanału różnorodnego w kanał stricte piłkarski.. 

Nie narzekaj, w Holandii jeszcze więcej piłki pokazują.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się tak nie podoba Eurosport to nie musisz go oglądać.... proste i po problemie. 

 

Każdy ma swoje gusta.

No to nie oglądam, bo a) nie mam czasu, B) nie ma tam za wiele ciekawego c) nie mam tego kanału. :) d) mam prawo wyrazić swoją opinię o tym kanale, bo oglądałem go w przeszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zmiany są niuniknione. Tylko bardzo często zmiany są na gorsze. Obecne logo jest bez wyrazu, jak setek innych kanałów.

 

Pewne kwestie, które są niezmienialne przynoszą renomę i kojarzą się z dobrą marką, np. czołówka kroniki sportowej w Pierwszym Programie Polskiego Radia, świetne jest to wejście "Oj, strzelaj, prędzej, strzela... jest!". Do tej pory tak samo było z logiem Europsportu, ale też z oprawą graficzną. Ostatnia srebrna stylizacja była bardzo dobra (na tle innych kanałów), ale nie najlepsza w historii Eurosportu.

 

Osobiście uważam, że najlepsze jingle były przed erą stylizacji srebrnej, czyli około 2009 roku np.

 

To jest świetna oprawa muzyczna, wręcz brakuje słów podziwu na tą przygrywkę, znakomita oprawa graficzna i klasyczne logo z niebieskimi gwiazdkami. Potrzebne by było tylko małe podrasowanie, zmniejszenie znaczka HD, i ogólnie zmniejszenie całości.

 

Najlepszy indent:

 

Ostatni, troche gorszy, ale też bardzo dobry, trochę bardziej stonowany:

https://www.youtube.com/watch?v=ogdq0j2qdkw

 

Kropka :).

Edytowane przez jacekmalina30
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...