Skocz do zawartości

Kanał "Dla Abonentów"


Szymon80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Podczas reklamy pakietu RelaxMix, wśród kanałów na planszy widnieje logo kanału DisneyXD (ma on już także oddzielny blok reklamowy), a ma on zastąpić przecież Jetix http://www.dvbnews.pl/news/1818/jetix_zmienia_nazwe_na_disney_xd, a Jetix jest przecież w pakiecie Familijnym. A wg. CP zastąpi on JetixPlay (RealxMix)- tak wynika z reklamy, bo w reklamie pakietu RelaxMix brak loga JetixPlay. Mam nadzieję że zrozumieliście. Dał bym screeny ale nie mam konta na żadnym serwerze z obrazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak informują to tak będzie.Zanosi się na kolejny chwyt Polsatu w stylu kup wyższy pakiet bo jest nowy kanał.Kanałów z bajkami nie oglądam i jest mi to obojętne.Jednak pakiety by lepiej wyglądały gdyby za te 5.20 były trzy kanały.Robią miejsce w familijnym na Polsat dla Dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie tak: Disney XD rusza na jesień (19 wrzesień) Polsat Dla Dzieci też rusza na jesień więc Disney XD przeniosą do pakietu Bajeczka (być mozę też dla tego że zastąpi Jetix Play któy moze zniknie) a Polsat Dla Dzieci zastąpi go w familijnym. Niektórzy piszą że to nie pasuje że w niższym jest DChannel a DisneyXD w wyższym a przecież podobnie jest z Jetix (w niższym) Jetix Play (w wyższym) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zrobił zamieszanie przecież Jetix jest w familijnym a Jetix Play w Relax Mix/Bajeczka. Moim zdaniem może być tak :

Jetix zmieni się w Disney XD do Pakietu Bajeczka / Relax Mix

Jetix Play zmieni się w Playhouse Disney i bedzie w Familijnym.

Ale ja nic nie słyszałem o zmianie Jetix Play na Playhouse Disney , tak tylko pomyślałem że tak też może się stać , poczekamy do 19 września to się dowiemy co bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wymagaj od nich takiego wysiłku! :lol2: Nie potrafią usunąć informacji o lidze portugalskiej czy Pucharze Włoch na PS Extra, a co dopiero mieliby dodać reklamę TVP Sport. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...