Skocz do zawartości

Kanał "Dla Abonentów"


Szymon80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Takich wpadek można znaleźć wiele :lol2:

Kiedyś obserwowałem ten kanał dosyć często. W maju zapowiadali filmy w kwietniu w Kino Polska :lol2: Zobaczcie reklamę Samsunga HD. Wymieniają tam tylko 3 kanały HD (w ofercie jest 5). Kanały BBC to dalej nowość... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można powiedzieć, że w obecnej formie kanał "Dla Abonentów" to zapychacz miejsca - nie niesie dużej wartości informacyjnej, pokazuje mocno nieaktualne wiadomości (BBC jako nowość :mrgreen: ). Oczywiście, istnieje pewien sens jego istnienia, ale w innej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moim zdaniem kanał ,,Dla Abonentów" powinni zlikwidować, a w jego miejsce utworzyć kanał FTA ,,Dla Przyszłych Abonentów", zapoznający z ofertą CP oraz zachęcający do zakupu ,,Słonecznej Platformy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Albo zeby zrobili z niego kanal techniczny pod ta sama nazwa i np. jak komus zakoduja kanaly to wtedy karza wziasc na kanal 21 i po sprawie, ja tak mialem z relax mix. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kanał ,,Dla Abonentów" powinni zlikwidować, a w jego miejsce utworzyć kanał FTA ,,Dla Przyszłych Abonentów", zapoznający z ofertą CP oraz zachęcający do zakupu ,,Słonecznej Platformy".

 

 

Może nie zlikwidować tylko zmienić na jakąś sensowną nazwę i puścić FTA niech se ludziska z poza platformy CP popatrzą jakie mamy kanały. W takiej formie jak jest teraz ten kanał to jest to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W nowościach nie reklamują już wszystkich kanałów HBO tylko jeden - HBO HD. Nie spotkałem nigdzie loga HBO 2, w jego miejsce "wklejono" logo HBO HD, zarówno w "Nowościach" jak i reklamie pakietów Relax Mix i Super Film. Logo Disney XD nadal błędnie ustawione zamiast loga Jetix Play w pakiecie Relax Mix i Super Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem że teraz reklamują już wszystkie kanały HD i pozostałe, tegoroczne kanały, czyli TVP Sport i TVP 3 ale rzeczywiście też zauważyłem ten błąd w postaci obecności HBO HD w pakietach: Relax Mix + HBO oraz Super Film. Czemu nie, uważam że tak powinno być, skoro ktoś bierze i Relax Mix i HBO a szczególnie jeszcze Cinemax to powinien być HBO HD za darmo dodawany. Ale niestety tak nie jest - i dlatego też nie kupuję HBO HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd, albo i nie. Polsat HD też miał być nieprozumieniem, a teraz jest bardziej realny niż mogłoby sie wydawać.

Zbliżają się 10 urodziny CP więc mogą w różny sposób zaszaleć zwłaszcza, że nawet jakby dali wszystkim abonentom rok Super Filmu za darmo to by im się nie odbiło nawet na kasie bo by przyszło i kupiło ich następne milion abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele to zmienia, poprawili tylko błąd, który sami zrobili. Ale przecież nadal Disney XD jest wyświetlany jakby był dostępny od pakietu RelaxMix zamiast Jetix Play. Po prostu zaniedbują ten kanał, a jako największa pod względem liczby platforma cyfrowa w Polsce nie powinni tego tak zostawiać. Oprawa graficzna (według mnie) całkowicie powinna ulec zmianie, wraz z przekazywanymi treściami na tematy związane zarówno z telewizją jak i telefonią komórkową. Mam nadzieję, że zmieni się to wraz z nadejściem jesieni, wprowadzeniem nowych usług i nowych promocji. Ale podobno mamy kryzys i cały Cyfrowy Polsat będzie się bronił brakiem funduszy. Ale skoro miałyby ucierpieć na tym inne przedsięwzięcia to niech pozostanie jak jest (i tak też pewnie będzie). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kanał "Dla abonentów" został w ostatnim czasie nieco odświeżony. W dziale "Nowości" obecnie prezentowany jest tylko jeden kanał - Polsat Futbol. Natomiast prezentacja kanałów HD została przeniesiona do nowego działu "Kanały HD", w którym to nie zostały pokazane kanały w jakości HD Polsatu. Ponadto odświeżono filmiki do poszczególnych kanałów z pakietów Relax Mix i Super Film, m.in. do kanału Polsat Sport Extra. Dziwi mnie, że Polsat nie prezentuje swojego nowego kanału w jakości HD - Polsatu HD... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno i to nie jeden sie zastanawiał dlaczego ten kanał jest kodowany,przeciez można tez zrobic ramówke dla tych co nie mają cp a ulotka nic im nie daje pamiętam jak

Wizja TV kanał promo miała nie kodowany i pomigała też w ulotkach,i każdy w 2 sposobach zapoznawał się z ofertą,brak słów na cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kanał, o którym mowa miałby być odkodowany i miałby stanowić swego rodzaju kanał informacyjny o CP dla wszystkich, a nie tylko dla abonentów, należałoby również dołączyć więcej informacji o pakiecie podstawowym - familijnym oraz o pakietach Mini i Mini Max i nie skupiać się tylko na opcjach dodatkowych i pakiecie Relax Mix. Ale póki co, według mnie o tej platformie wie już wystarczająco dużo zainteresowanych, więc nie jest to konieczne. Ulotki i Internet powinny wystarczyć tym, którzy ewentualnie chcieliby stać się abonentami CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z perspektywy czasu podmiana reklamy kanału Jetix Play nowym kanałem Disney XD w pakiecie Relax Mix i wyżej, na kanale Dla Abonentów nie wydaje się być już owym "błędem technicznym". Według mnie już wówczas Cyfrowy Polsat zastanawiał się czym by tu podmienić kanał Jetix Play... na szczęście abonentów nie odważył się na krok przeniesienia Disney XD (dawnego Jetix) do droższego pakietu Relax Mix, bo raczej i tak nie mógł tego zrobić. Tak więc rozmowy w sprawie dołączenia kanału Nickelodeon w zamian za Jetix Play do pakietu Bajeczka/Relax Mix mogły trwać lub były po prostu rozważane przez CP już od sierpnia br.

 

Dodam jeszcze kilka istotnych wiadomości odnośnie zmian, które w ostatnim czasie zaszły na kanale Dla Abonentów. Najważniejsze jest chyba to, że zaprzestano emisji pasma reklamowego o telefonii komórkowej (z nieaktualną informacją) oraz pasma o dekoderze HD. Dodano natomiast do "Nowości" informację o kanale Polsat Film. Kanał Polsat Sport Extra i Disney XD są nadal błędnie reklamowane w paśmie Relax Mix, Relax Mix + HBO i Super Film.

 

Według mnie to już wkrótce możemy się doczekać całkowitej "reformy" na tym kanale. Błędnych informacji zebrało się już wystarczająco dużo i na dodatek znikło pasmo dotyczące telefonii komórkowej. Ponadto Cyfrowy Polsat wprowadził pakiet HD oraz Internet, o których nadal brak informacji na kanale Dla Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...