Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie. Możesz mieć startowy jak długo zachcesz. Poprostu wybierając których z nowych pakietów nie masz możliwosci powrotu na Startowy.

Jak będziesz chciał powitalny wystarczy że dasz znać w maju

 

Dla ludzi ktorych interesuja glownie kanaly premium to jest to bardzo dobra informacja.

9 zl abo mniej.

Chodzi glownie o to by bylo wiecej abonentow z opcja Canal+ ,bo wystarczy tylko dolozyc (w stosunku do teraz) 20 zl i macie Canal+ lub HBO za relatywnie niska cene.

Plus dochodza do tego jeszcze promocje:)

Bardzo dobry ruch

 

To właśnie, racja @hanys. Zamiast 76 zł. można mieć Canal+ za 67 zł. :)

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pakietu Mini w Cyfrowym Polsacie rożni sie tylko, że jest w nim MiniMini Trace TV i TVP 3 (czyli nic ciekawego za wyjątkiem MiniMini). I za te kanały płacimy 8 złotych więcej, niż w CP. Poza tym w CP jest dodatkowo Polsat i to daje mu wyższośc nad pakietem powitalnym. Tak więc CP nadal pod względem cen jest górą. Jeszcze pakiet Podstawowy jest w miarę atrakcyjny, ale i tak bym dla niego nie zrezygnował z CP.

 

Jest jeszcze 40 tematycznych stacji radiowych. Dlatego jest to lepsza oferta od mini. Przynajmniej dla mnie.

W sumie to pakiet mini biorą ludzie, którym zależy na dobrym odbiorze kanałów naziemnych, lub do drugiego pokoju. Nie są to raczej maniacy TV Sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet podstawowy bardzo dobre posunięcie ze strony cyfry, obecnie korzystam z tematycznego wiec napewno w maju zmienie na podstawowy, te dwa kanały mozna jakoś przezyć. Kuchnie TV nie mam nawet na liscie kanałów ale za to jest róznica w cenie prawie o 10 zł wiec, jak dla mnie moze byc :) zawsze to minimalizacja kosztów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze 40 tematycznych stacji radiowych. Dlatego jest to lepsza oferta od mini. Przynajmniej dla mnie.

W sumie to pakiet mini biorą ludzie, którym zależy na dobrym odbiorze kanałów naziemnych, lub do drugiego pokoju. Nie są to raczej maniacy TV Sat.

 

 

To jest twoje zdanie i nie wnikam w twoje zainteresowania. Lecz jak dla mnie ten pakiet nie jest atrakcyjny, bo nigdy nie słucham radia. Po co mam płacić dodatkowe 8 złotych, skoro moge mieć JAK DLA MNIE lepszą ofertę za 9,90 i w dodatku dostęp do kanału Polsat, który jest jednak podstawą.

 

PS: Zresztą ten pakiet też nie jest dla zaawansowanych użytkowinków, raczej osób które też chca miec telewizje naziemną w idealnym odbiorze plus dodatkowo 3 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie troche dziwi że wylatuje startowy.Gdy go wprowadzano miał spełnic taka sama funkcje jaką dzisiaj do spełnienia ma Powitalny.Tyle ze cena urosla do 29 zł od chwili wprowadzenia.Mógłby zostac pod zmienioną nazwą a więcej pakietów to wiekszy wybór tym bardziej że wylecą kanały tematyczne TVN i Planete.

 

P.S. Skoro na stronie jest info ze dla obowiązujących abo zmiany wchodza z dniem 1 maja to prawdopodobnie trzeba sie będzie zadeklarować do któregoś z dwóch pakietów i nie bedzie mozliwości pozostania przy startowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do skończenia się Twojej umowy nie musisz deklarować zmian. Podpisałeś umowę i nie mogą Ci nic zmienić bez Twojej wiedzy...

 

Hmm umowe to ja podpisałem kilka lat temu na pakiet Premium.

Ja myślę że poprostu przyślą kopertę zwrotną i trzeba bedzie wybrać ale oczywiście moge sie mylić i nie miałbym nic przeciwko aby pozostało tak jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do skończenia się Twojej umowy nie musisz deklarować zmian. Podpisałeś umowę i nie mogą Ci nic zmienić bez Twojej wiedzy...
Bez Twojej zgody nie ale na pewno będzie wybór albo jeden z nowych pakietów albo zerwanie umowy z winy operatora/zmiana reguł których nie akceptujesz/tak jak to miało miejsce dotychczas przecież nikt nie ma pakietu białego ,błekitnego itp.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ogolnie te nowe pakiety sa dla nowych abonentow bo nie wiem czy starym bedzie sie oplacalo przejsc ze startowego na ten pseudopakiecik i placic za niego 18zl. Za to warto pomyslec na zmiana prestizu na podstawowy z opcjami premium. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy tez pamietac ze Cyfra na pewno zrobila tanszy pakiet tylko temu zeby sie pochwalic w mediach i przyciagnac wiare do sklepow gdzie sprzedawcy majac juz odpowiednie techniki (o to sie juz zatroszcza przedstawiciele regionalni) zasugeruja skutecznie jednak wiekszy pakiet. Juz nie wspomne o tym ze swego czasu cyfra rozliczala APS z procentowej sprzedazy startowego.....

 

Krzychu

 

Ps. Piotr na pewno nie bo aktywne umowy zostaja bez zmian chyba ze ktos chce zmienic na nowe pakiety to od maja...

 

Ps. Ogladnijcie sobie profesjonalizm (a raczej filozoficzne wywody) specy od komentowania w Canal+ http://www.smog.pl/wideo/8308/najnowsze_pomylki_telewizyjne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cwaniaki nie dadza sie zrobic w jajo, ale nas owszem 8) A glownie to nowych abo co sie nabiora na pakiet za 18zl. Ktos tu napisal, ze MINI CP jest lepszy i sie z tym zgadzam.Za 10zl to rozumiem miec marne kanaly, ale za 18 to co proponuje C+ to zadna rewelka :shock::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty sie tak martwisz o nowych abo?

Jak PC wprowadzil pakiet za 9 zl i mu przybylo z mety 300 tys abo to jakos nikt nie protestowal ze tam nie ma co ogladac.

Ja mysle ze w tym pakiecie za 18 zl jest jeden duzy plus.

A mianowicie ze mozna do niego dobrac jakas opcje dodatkowa czyli jesli komus zalezy tylko na AXN ,czy Cinemax-ie to jest to super oferta.

NP.pakiet z AXN za 23 zl albo z Cinamaxami za 33 zl

Ile trzeba zaplacic na PC zeby moc ogladac Cinemaxa?

NO!

Wiec przestancie marudzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja tylko chce zauwazyc, ze znam wiele osob ktore chca kupic sobie jakis pakiet glownie dla kanalow TVP i TVN, wtedy wybor jest prosty, wiec Cyfra wcale takiej rewolucji nie wprowadzila :lol:

 

 

Na stronie C+ juz sa wprowadzone nowe pakiety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...