Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A na tej stronie: http://www.cyfra.tv/cyfra.plus.pakiety_programowe.html w wykazie kanałów pakietu Powitalnego pisze, że jest w nim kanał ZigZap/HYPER??? To jak wkońcu jest? Jest ten kanał w Powitalnym?? Wejdźcie w ten link i sami zobaczcie. W wykazie kanałów pakietu Powitalnego jest kanał ZigZap/HYPER.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Szczerze mowiac od Hyper'a bardziej podoba mi sie program TVN Turbo pt. "Nocny Gracz". Szkoda, ze TVN narazie nie chce stworzyc calego kanalu utrzymanego w tym wlasnie stylu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A na tej stronie: http://www.cyfra.tv/cyfra.plus.pakiety_programowe.html w wykazie kanałów pakietu Powitalnego pisze, że jest w nim kanał ZigZap/HYPER??? To jak wkońcu jest? Jest ten kanał w Powitalnym?? Wejdźcie w ten link i sami zobaczcie. W wykazie kanałów pakietu Powitalnego jest kanał ZigZap/HYPER.

Pozdrawiam :wink:

Widocznie jakaś pomyłka, kanał znajduje się w Pakiecie Startowym który obowiązuje tylko obecnych abonentów. Dla nowych abonentów a także dla dotychczasowych (od maja) ZiigZap/Hyper można znaleźć w Pakiecie Podstawowym za 38 zeta. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla ludzi którzy i tak zamówili by montaż to jest dobra oferta. Przecież nie każdy potrafi i chce sam sobie zainstalować antenę tak jak np. nie każdy potrafi naprawić samochód, zaprojektować dom, naprawić telewizor czy nawet ugotować obiad 8)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy pełną jasność :D W sumie ciekawy układ. Czy poza Warszawą można spotkać podobne lokalne układy? Ja dotychczas sie z tym nie spotkałem.

Właśnie, mi tu też pachnie zakusami monopolistycznymi. Warszawa :roll: - a co w takim razie dla "prowincji". Gdyby była, dla "terenu" inna promocja, to rozumiem. A tak, to jak tak można poróżniać społeczeństwo na lepszych i tych gorszych - widać, że można. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa to też jeden z największych lokalnych rynków dla C+. Innymi słowy mieszka tam z okolicami 2 mln ludzi i występuje największe "stężenie" zamożnych klientów, a na takich C+ zależy najbardziej. Więc niech się Bogdan tak nie dziwi. Promocje w Germanosie to jednak nie to samo co "warszawska" oferta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle bogdan poglady na nie

Ja raczej szukam "sprawiedliwości", której nie znajduję i napewno jej nie znajdę - a może odrobinka dobrych ludzkich obyczjów, w co bardzo mocno wierzę.

wie co jest 5.

- fajny podtekst - ale "wal" - śmiało....

największe "stężenie" zamożnych klientów

Szkoda, że takich nie znajduję na chodnikach we Wrocławiu - acha przecież jeżdżą samochodami - teraz to rozumie. Tylko, czy rzeczywiście mają czas na taki wynalazek jak telewizja w zaciszu domowym. 8)

 

Inna sprawa - co najmniej dziwne - że warszawskie promocje są lepsze od innych miast, przecież też niemałych - w tej konkretnej sprawie i nawet obarczonej stronką "C+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...