Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gary W dobie radia internetowego na co komu te całe XtraMusic? Może dla paru miłośników. Idę o zakład, że ze wszystkich abonentów 90% nie włącza wcale lub bardzo rzadko te radyjka. Oczywiście na tym forum moze byc inaczej, ale jak kiedyś wspominałem nie jest ono reprezentatywne :wink::D
A co kolega @Jovik robił jakieś badania sondażowe na określonej reprezentatywnej grupie abonentów w tej sprawie aby na podstawie ich tak wypowiadać się czy na podstawie własnych doświadczeń co nie musi się pokrywać z wyłożoną teorią.Bo ja akurat bardzo często właśnie korzystam nie tylko z Xtra music/bardzo dobry podkład różnorodnych stylów w zależności od nastroju/ i jak z radijek i basta. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam kanały radiowe nie interesują :x jak chcę coś posłuchać to mam od tego internet
Tak tylko nie wszyscy muszą mieć internet to po pierwsze a po drugie nie sądż po sobie bo jak ty nie korzystasz to nie znaczy że to jest niepotrzebne i inni nie korzystają.Ja np.oprócz Xtra Music lubię posłuchać Antyradia czy Tok FM bo nie mam u siebie do nich dostętu i przecież nie patrzy się tyklo przez 24 godz na TV a to jest taką fajną odskocznią to po drugie.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam kanały radiowe nie interesują :x jak chcę coś posłuchać to mam od tego internet
Tak tylko nie wszyscy muszą mieć internet to po pierwsze a po drugie nie sądż po sobie bo jak ty nie korzystasz to nie znaczy że to jest niepotrzebne i inni nie korzystają.

 

Niby gdzie ja napisałem, że kanały radiowe są niepotrzebne ?? Napisałem tylko, że mnie nie interesują i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże XtraMusic to troszkę co innego.......

 

To fakt, ale czy przy takim wyborze stacji internetowych lepszego.....wątpię :roll:

 

@Marek Znam całe mnóstwo abonentów C+ i nikt tych radyjek nie słucha, ba nawet o nich nie wspomina. Oj coś mi się wydaje, że to kolega sądzi innych podług siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami słucham XtraMusic. Oferta jest bardzo bogata, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Szczerze? To ja tej zenujacej puszki nie znosze juz pomijam fakt ze jest w kiepskiej jakosci to na dodatek jeszcze uboga playlista :P Juz wole posluchac sobie cos z mojej plytoteki nie przechwalajac sie ale jest chyba bogatsza od tego bzdetu. Moze nie bogatsza ale mam za to to co lubie :wink: Kiedys jak jeszcze byl pakiet Multimusic to przetrawilem poniewaz podobala mi sie polska muzyka ale ten Xtramusic to koszmar :twisted:

PS: ircios A co to jest twoim zdaniem jesli nie pakiet "radiowy" w Cyfrze+ :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o radio. Z radia jak już słucham to przeważnie paczki RMF w tym RMF FM i RMF MAXXX. Jak na moje ucho jakość tej paczki jest super. Bardzo miło się słucha. Taki cyfrowy dźwięk, bardzo miły :D XtraMusic to również jak u mnie bardzo ładna jakość.

Ale radio to rzadko słucham raczej..

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wpływ oferty XtraMusic na pozyskiwanie abonentów ma się tak jak pięść do nosa :D Jak pisałem wcześniej jest to bajerek dla wąskiej grupy zainteresowanych. To, że userzy forum sie do nich zaliczają to mnie nie dziwi :wink: Wróćmy do dyskusji o nowych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Według Mnie ten krok Cyfra zrobiła w dobrą stronę (nie mówię tu o pakiecie powitalnym). Trochę tańszy dostęp do oferty premium. Choć wy[beep]e z niego kanałów, a w szczególności Kuchnia tv jest dziwne, bo to kanał który dopiero raczkuje i chyba powinien zwiększać zasięg, a nie ograniczać go. Tym bardziej, że jest to kanał tworzony przez C+. A powitalny? To chyba takie niechciane dziecko, które musi być bo konkurencja ma tanie pakiety, a za dużo do niego dać nie można, bo zbyt wielu klientów brało by go zamiast pakietów wyższych. Ogólnie liczyłem na coś więcej, ale tak jak napisałem, według Mnie to krok (no może mały kroczek) w dobrą stronę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitalny jest dobrym krokiem aby wyrwać abonentów z kablówek gdzie np. u mnie w Multimediach aby mieć pakiet z TVN-mi,TVP,TV4,Plusem i podobnie /a na tych tylko zależy/ trzeba wydać dobrze ponad 40 zł a dochodzi przecież jeszcze kupa kanałów free o radiowych nie wspomne no i duża potencjalne grupa jak wynika z forum/nazwy ze znych względów nie wymienię/,którzy będą sobie podbijać uprawnienia na orginalnych kartach a więc teoretycznie chętnych na ten tak pogardzany przez niektórych forowiczów może być nawet duża liczba.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, że to krok naprzód. Powitalny także, bo jeżeli ktoś chce oglądać podstawowe kanały to ma obniżkę ze Startowego o 11zł, czyli ponad 130 w skali roku. Ale najlepiej udało im się wprowadzenie Podstawowego. Po pierwsze ma niewiele mniej od Tematycznego, a jest znacznie tańszy. I po drugie obniżają się koszty tych, kttórzy stawiają głównie na HBO i Canal+, bo podłączają sobie je już przy 38zł . Wzrósl też prestiż Komfortowego, bo posiada dodatkowo naprawdę markowe programy (szczególnie dla dzieci, ale i NG i Animal Planet, no i KuchniaTV). Podoba mi się takie rozstrzelenie oferty - jest bardziej przystępne i klarowne, no i jest taniej . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...