Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, że w temacie tanich pakietów to n-ka jest najlepsza, porównywałem tylko z polsatowskim mini.

Podsumowując można powiedzieć, że zmiany w pakietach są korzystne tylko dla:

1. Podbijaczy

2. Aktualnych posiadaczy pakietu tematycznego - cena będzie niższa o 9 zł przy znikomym ubytku kanałów

3. Tych, co chcą najtańszym kosztem mieć opcje premium - też taniej o 9 zł

4. Tych, co chcą najtańszym kosztem mieć Cyfrę+ (i tu częściowo pokrywa się z pkt. 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie kanały w Pakietach C+ i CP

Pakiet mini -CP powitalny-C+

 

TVP1 TVP1

TVP2 TVP2

TVP Polonia TVP Polonia

Tvp Kultura Tvp Kultura

Tvn Tvn

Tvn siedem Tvn siedem

tv4 tv4

Polsat -----

Polsat2 -----

Polsat Zdrowie i uroda ------

Tvbiznes Tvbiznes

4fun.tv 4fun.tv

Viva pl Viva pl

Polonia1 Polonia1

Tele5 Tele5

Itv Itv

Mango tv Mango tv

Tv puls Tv puls

tvn gra tvn gra

- ----- tvp3

- --- minimini

podroze tv podroze tv

edusat edusat

---- trace tv

 

za pakiet za pakiet

9,90 18zł

 

nie wypisywałem kanałów typu f.tv,france 24 bbc i itp

bo sa one w ofercie obydwu platform

a nie sa to kanały Polskie

 

takze swtierdzam ze jednak Cp i tak ma lepsza oferte jesli chodzi o te tansze pakiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opcje premium 5 miesiecy 20% obnizki + oplata uzupelniajaca gratis (i po 30.06.2007 Canal+HD bedzie kosztowal 10zl miesiecznie)

 

Opcje nie premium Brak promocji tylko oplata uzupelniajaca gratis

 

Do tego jest promocja na Komfortowy i Prestiżowy 5 mies. 20%, wychodzi tyle co obecnie za Tematyczny.

Do Komfortowego można dokupić C+ albo HBo też z rabatem 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej byłoby gdyby obniżyli cenę Komfortu, a tak stworzyli pakiet jeszcze bardziej zubożony niż Tematyczny.

Ciekawe co teraz zrobią osoby które miały wykupiony jak dotąd Tematyczny + opcje Premium, teraz pozostanie im albo płacić 11 zł więcej i przejść na Komfort albo zrezygnować aż z kilkunastu kanałów.

 

P.S. Mimo wszystko widać ze Cyfra się nie poddaje i walczy z konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ze oferta C+ w postaci Powitalnego a takze oferta CP w postaci Mini ----------- TO POMYLKI ---------------

 

polsat co prawda daje tunerek za 99 na wlasnosc - ale to zlom, w dodatku obsluguje jakis peryferyjny Nagravision, i zeby odbierac FTA musi miec zaladowana oryginalna karte - jak ja zezre pies albo dzieciak wyciagnie w wrzuci do kibelka to tunerek mozna wystawic jako karmnik dla ptakow zima,

cyfra niby daje w Powitalnym mozliwosc zakupu samej karty - bez tunerka, ale zada 49 PLN za jakas aktywacje

 

wiec lepiej dac 99 za wypozycznie tunerka w HD i miec za 32 zeta jakas skromna, ale jednak sensowna oferte. W dodatku mozna zonglowac pakietami bez dodatkowych oplat.

N-ka poki co gora. Osobiscie mam Cp Mini i stwierdzam ze niewart nawet tych 10 PLN. Jakosc TVP 1 i 2, jest zenujaca - do emisji pobieraja sygnal z naziemnej TV, TVP-3 tylko wydanie warszawskie - szopka na calego. Jak sie chce przejsc na Familijny to mozna - ale wrocic na Mini sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby racja. Jeszcze by mi się w pełni podobała oferta Powitalna, gdyby Cyferka dała możliwość skorzystania choćby max z jednej opcji premium na miesiąc oraz dołączyła do oferty Powitalnej kanały takie jak: TVN24 oraz TVN Meteo (tak jak to mamy w Nce, w pakiecie bezpłatnym przy wyborze przynajmniej dwóch) No ale jednak również musimy pamiętać o dużo młodszych widzach, których obecność MiniMini w ofercie Powitalnej za pewne cieszy. Jest to dobry kanał i tutaj +, że jest w pakiecie powitalnym za 18 zł.

Za pewne jakieś nowe kanały w przyszłości wejdą w skład pakietu Podstawowego z czasem ale nie wiem jak to będzie z pakietem Powitalnym. Chyba przez długi czas nie zostanie skład kanałów w tym pakiecie odświeżony i nie wiem czy w ogóle będzie. Chyba pozostanie tak jak jest.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat co prawda daje tunerek za 99 na wlasnosc

 

Z tego co mi sie wydaje ta promocja skonczyla swoj zywot i teraz jest 199zl za dekoder z mini

 

PawelU1981 - ciekawa mysl za komfortowy tez nie zmienil ceny wiec moze planuja cos dolaczyc do komfortowego i do prestizowego w niedalekiej przyszlosci.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, oczywiście, że dołączą nowe kanały. Przecież nie zostanie tak jak jest. To logiczne. Nie na darmo nie zmieniali ceny Komfortu i Prestiżu. Będą będą nowe kanały. Ale mi wystarcza to co mam w Komfortowym. Super oferta programowa i zamiast dodawać jakieś superstacje to lepiej zaoszczędzić miejsca na tp. i zaczekać za czymś bardziej wartościowym. Nawet gdyby miało to lecieć z tp. CP to mi nie zależy na takim czymś jak Superstacja. Zwała.

A ten TVP tak się drogo ceni. Jeszcze trochę, a dołączy kanał do oferty C+ ale na pewno nie będzie się płacić dodatkowo. Ktoś puścił plotę. Cyferka się dogada, jeszcze trochę czasu jest. Mi tam nie zależy na TVP Sport gdy jest CANAL+ SPORT. Ale nie rozmawiajmy o tym w tym temacie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowa promocja pakietowa /mam na mysli podstawowy/ nie jest "porazką" w sumie ubywają tylko dwa kanały a kwota jest o 9 złotych niższa, wiec nie przesadzajmy z tą porażką, w skali roku to prawie przeszło 100 zł do przodu, nie to zebym był materialistą ale takie są fakty...Od maja zmieniam pakiet z tematycznego na podstawowy oczywiscie zostawiam opcje premium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pakietu Mini w Cyfrowym Polsacie rożni sie tylko, że jest w nim MiniMini Trace TV i TVP 3 (czyli nic ciekawego za wyjątkiem MiniMini). I za te kanały płacimy 8 złotych więcej, niż w CP. Poza tym w CP jest dodatkowo Polsat i to daje mu wyższośc nad pakietem powitalnym. Tak więc CP nadal pod względem cen jest górą. Jeszcze pakiet Podstawowy jest w miarę atrakcyjny, ale i tak bym dla niego nie zrezygnował z CP.

 

 

Dla mnie bardzo atrakcyjny w pakiecie powitalnym wydaje sie pakiet kanalow radiowych XtraMusic ... sam w sobie na zachodzie jest platny okolo 5 euro wiec ... co tu gadac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz B

Ja tez bede od maja placil 9zl mniej abonamentu za pakiet z canal+ i jestem zachwycony ta zmiana.

pytanie

Masz stopklatki na Eurosporcie czasami?

Bo ostatnio na moim ferdku 7018 cos mi sie zacina czasami obraz wlasnie na Eurosporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gary W dobie radia internetowego na co komu te całe XtraMusic? Może dla paru miłośników. Idę o zakład, że ze wszystkich abonentów 90% nie włącza wcale lub bardzo rzadko te radyjka. Oczywiście na tym forum moze byc inaczej, ale jak kiedyś wspominałem nie jest ono reprezentatywne :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...