Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przecież pakiet PODSTAWOWY to jest dokładnie to samo co TEMATYCZNY :D ale kosztuje 9 zł mniej 8)

 

To już jest lepsza oferta dla tych co chą mieć np C+, przedtem musieli płacić 47 + 29 a teraz 38 + 29 :)

 

Konkurencja zmusiła do obniżki ceny pakietu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet za 18 zł/mies nie ma co konkurować z moją kablówką,w której za 15 zł/mies. jest:

 

Polsat Sport

Polsat Sport EXTRA

Eurosport

Discovery

Cartoon Network/TCM

MTV Germany,CNN

TVN Turbo,TVN Style,TVN Meteo,TVN 24,i oczywiście Polsat bardzo dobrej jakości.Także mi się nie opłaca brać tego Pakietu Powitalnego.

 

A CP i N-ka nie muszą obniżać cen,bo mają je na prawdę niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Powitalny to hańba dla C+. Po odliczeniu kanałów FTA oraz kanałów dostępnych naziemnie zostają:

 

1.Minimini

2.TraceTv

3.TVN7

+stacje radiowe, w tym pakiet XtraMusic.

 

 

To jest żenada.

 

Właśnie. Raczej niemądry ten, kto będzie płacił za trzy kanały (dosyć cienkie) 18 PLN przez cały rok. Faktycznie Mini CP wygląda tu już lepiej. Mały plus dla C+ za obniżkę dostępu do Premium o 9 PLN, zawsze to coś. Reszta to medialne bicie piany dla niezorientowanych i pic na wodę fotomontarz :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo,droga C+jako pierwsza platforma w Polsce obniżyła ceny pakietu ciekawe czy CP i N-ka zrobią to samo.

Po obniżeniu ceny C+ stała się bardzie konkurencyjna szkoda że tak póżno.

 

Nie obnizyla tylko stworzyla nowy z mniejsza iloscia kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Powitalny to hańba dla C+. Po odliczeniu kanałów FTA oraz kanałów dostępnych naziemnie zostają:

 

1.Minimini

2.TraceTv

3.TVN7

+stacje radiowe, w tym pakiet XtraMusic.

 

To jest żenada.

...., ale sobie wymyślili. :roll: Rzeczywiście tylko sobie. Wielkim [beep]em będzie ten abonent, który to weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle powyższych "promocji" mam radę dla amatorów Powitalnego. Ludzie, jak szanujecie kasę kupcie sobie normalny tuner FTA, zróbcie zeza na Astrę i dajcie sobie spokój ze wszystkimi Powitalnymi, czy Mini. Te pakiety to dojenie [beep]ów najczystszej próby :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Powitalny jest lepszy od mini CP, bo oprócz polsatu i kanałów dostępnych w powitalnym mini nic więcej nie prezentuje. Zapomnieliście o tvp3 w powitalnym :wink:

I ktoś napisał chyba w tym temacie że polsat to podstawa :lol::lol::lol: dobry kawał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Powitalny jest lepszy od mini CP, bo oprócz polsatu i kanałów dostępnych w powitalnym mini nic więcej nie prezentuje. Zapomnieliście o tvp3 w powitalnym :wink:

I ktoś napisał chyba w tym temacie że polsat to podstawa :lol::lol::lol: dobry kawał :lol:

 

A się ubawiłem jak twój post czytałem :lol:

Tylko zapomniałeś napisać że ten cały powitalny jest 2x droższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Powitalny to hańba dla C+. Po odliczeniu kanałów FTA oraz kanałów dostępnych naziemnie zostają:

 

1.Minimini

2.TraceTv

3.TVN7

+stacje radiowe, w tym pakiet XtraMusic.

 

 

To jest żenada.

 

Patrząc na to w ten sposób, to po odliczeniu takich kanałów z pakietu mini, to nic nie zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Powitalny to hańba dla C+. Po odliczeniu kanałów FTA oraz kanałów dostępnych naziemnie zostają:

 

1.Minimini

2.TraceTv

3.TVN7

+stacje radiowe, w tym pakiet XtraMusic.

 

To jest żenada.

...., ale sobie wymyślili. :roll: Rzeczywiście tylko sobie. Wielkim [beep]em będzie ten abonent, który to weźmie.

 

....ale tak samo mozna poiedzieć, ze wielkimi [beep]ami są ci co poła[beep]i sie na pakiet mini a jest ich bardzo wielu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się ubawiłem jak twój post czytałem :lol:

Tylko zapomniałeś napisać że ten cały powitalny jest 2x droższy...

 

Zawsze mi mówili, że jestem komiczny :P

Jak zapomniałem to teraz to zrobię, cena owszem jest trochę droższa ale i oferta ciut bogatsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Powitalny to hańba dla C+. Po odliczeniu kanałów FTA oraz kanałów dostępnych naziemnie zostają:

 

1.Minimini

2.TraceTv

3.TVN7

+stacje radiowe, w tym pakiet XtraMusic.

 

To jest żenada.

...., ale sobie wymyślili. :roll: Rzeczywiście tylko sobie. Wielkim [beep]em będzie ten abonent, który to weźmie.

 

....ale tak samo mozna poiedzieć, ze wielkimi [beep]ami są ci co poła[beep]i sie na pakiet mini a jest ich bardzo wielu.......

 

Znaczy jest wielu [beep]ów. Smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba lepiej dopłacić 2zł i wziąść jakieś 2 pakiety w N po 10zł i będzie się miało zdecydowanie lepszą oferte niż w tej ofercie Powitalnej.

W/g mnie ten pakiet powitalny to juz totalne nieporozumienie, może i byłby jeszcze jako taki jakby można było do niego wziąść jakieś premium, a tak to kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tego że jakość techniczna TVP1 i TVP2 w Cyfrze jest znacznie wyższa niż w Polsacie. A dodatkowo jak ktoś ma małe dzieci to wie, że Minimini jest warte tych parę złotych. Mnie brak tu tylko TVN24 i niechby kosztował nawet 20-25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tego że jakość techniczna TVP1 i TVP2 w Cyfrze jest znacznie wyższa niż w Polsacie. A dodatkowo jak ktoś ma małe dzieci to wie, że Minimini jest warte tych parę złotych. Mnie brak tu tylko TVN24 i niechby kosztował nawet 20-25zł.

A w N możesz mieć za 20zł, aż 5 kanałów dla dzieci, do tego te twoje kochane TVN 24, Meteo, a także wiele innych kanałów (np. MTV, VH1, MTV2 czy Discovery T&L, albo Cinemax jak wybierzesz odpowiedni pakiet za 10zł), a jakość TVP jest wysoka.

Więc ten powitalny to jest czyste nieporozumienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem największym entuzjastą n-ki, ale muszę obiektywnie stwierdzić, że ich dwa pakiety (trzeci darmowy) za 20 PLN biją na głowę Mini i Powitalny, gdzie właściwie płacimy za FTA, co jest szczytem [beep]twa w żywe oczy. I nie piszcie proszę, że tam jest Mini Mini i TVP 3, bo to jest żenujące :roll: Dla najbardziej oszczędnych najlepsza jest n-ka za 20 PLN (99 PLN n-box), ewentualnie tuner FTA (najprostszy już kupimy około 100 - 150 PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy o ile zlikwidowanie startowego to troche glupi pomysl (bo w sumie za niewielkie pieniadze byl TVN Turbo) Ale obnizka tematycznego na podstawowy to jeden calikiem mila zmiana takie moje zdanie. A i jak pisalem wczesniej ten powitalny to tylko zeby w mediach zainstaniec z niska cena abonamentu i zeby ladnie wygladalo na dyndakach za szyba w salonach. Zrozumcie ze tymi kategoriami mysli Cyfra i przynosi jej to w sumie niezla kase wiec pomysl jest dobry a to ze nam sie tutaj to czy tamto nie podoba albo dojdziemy do wniosku ze za 20zl to w N-ce jest lepiej albo jak ktos chce miec podstawe to wezmie mini w CP to juz ich naprawde nie obchodzi...

 

Krzychu

 

Jesli chodzi o fakty to:

 

Pakiet powitalny - tylko dekodery na wlasnosc lub sama karta (chodzi o to zeby sie z 18 nie robilo 28, kiedys tak samo bylo ze startowym)

Aktywacja z antena 99zl

Aktywacja bez anteny 49zl

Dekodery "uzywki" po 49zl DSR za 289/189 (13/18miesiecy)

 

Brak promocji na cene abonamentu nawet oplata za niepelny miesiac platna w 100% (chodzi o to ze miedzy danymi okresami sa rozne kwoty wyrownania)

 

Jedna opcja dodatkowa (nie premium) - oplata uzupleniajaca gratis + jeden miesiac gratis

 

Pakiet podstawowy

Aktywacja z antena 49zl

Aktywacja bez anteny 1zl

Dekodery "uzywki" po 49zl DSR za 289/189 (13/18miesiecy)

Dekodery na wynajem i dodatkowo mozliwosc jednorazowej aktywacji na DSR (149zl) i potem brak oplaty miesiecznej za dekoder.

 

Brak promocji tylko oplata uzupelniajaca gratis (w przeciwienstwie do komfortowego i prestizowego gdzie jest 5 miesiecy 20% obnizki)

 

Opcje premium 5 miesiecy 20% obnizki + oplata uzupelniajaca gratis (i po 30.06.2007 Canal+HD bedzie kosztowal 10zl miesiecznie)

 

Opcje nie premium Brak promocji tylko oplata uzupelniajaca gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...