Skocz do zawartości

Program TV serwisu www.naziemna.info


Taz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Rozumiem reklamę, ale szkoda, że kosztem innych. :)

Z tego co wiem to nie ma sezonu wakacyjnego. Po prostu Pani post pojawił się chwilę po tym, jak wyszły aktualizacje dla wymienionych stacji (system PROGRAMU TV naziemna.info dokonuje aktualizacji w stosownych godzinach).

A i miło czytać, że osoby z SatKurier intensywnie korzystają z programtv.naziemna.info. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taz napisał(a):

 

A i miło czytać, że osoby z SatKurier intensywnie korzystają z programtv.naziemna.info. 😃

Moim zdaniem - najlepszy program tv w sieci. Jasny i czytelny. 

Gdybyście jeszcze dodali podstawowe niemieckojęzyczne stacje to byłby już w pełni zadowolony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michu_97 napisał(a):

A po co niemieckojęzyczne kanały na polskiej stronie? 

Chociażby dlatego, żeby nauczonego raz języka obcego nie uczyć się kolejny raz. Jednym z takich sposobów jest chociażby oglądanie telewizji w tym języku. Ze szczególnym nastawieniem na programy informacyjne i typu talk-show. Czyli tam gdzie temat jest jasny i przekazywany w sposób klarowny, zrozumiały. 

 

Jeszcze do niedawna program stacji niemieckich regularnie dodawał Telemagazyn. Ale ostatnio i stamtąd go wyrzucili. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Taz napisał(a):

Rozumiem reklamę, ale szkoda, że kosztem innych. :)

Z tego co wiem to nie ma sezonu wakacyjnego. Po prostu Pani post pojawił się chwilę po tym, jak wyszły aktualizacje dla wymienionych stacji (system PROGRAMU TV naziemna.info dokonuje aktualizacji w stosownych godzinach).

A i miło czytać, że osoby z SatKurier intensywnie korzystają z programtv.naziemna.info. 😃

Bardzo przydatna jest historia danej pozycji. Wchodzę w historię i widzę kilkanaście poprzednich emisji. Są jednak tam nieznaczne błędy, jak dwa te same tytuły różnych programów. Do sprawdzenia też jest data wydania filmów nadawanych w ViDoc TV - tutaj zauważyłem, że jest w wielu starych filmach błędny rok - 2024 r.

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taz podobna sytuacja jak z pucharami była z pierwszymi transmisjami Ligue 1 czy programem Canal+ Family na 20 sierpnia, gdzie na innych stronach ramówki pojawiały się dużo szybciej.

 

O których godzinach aktualizowane są ramówki programtv.naziemna.info? Ile razy dziennie?

 

Przyznam, że często korzystam :) To w mojej opinii najlepsza strona, jeśli chodzi o łatwość wyszukiwania informacji ramówkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2024 o 10:31, Anita Kaźmierska napisał(a):

O których godzinach aktualizowane są ramówki programtv.naziemna.info? Ile razy dziennie?

To oczywiście tajemnica. :)

Ale mogę zdradzić, że w ostatnim czasie nie było zmian w tej kwestii, a także to, że PROGRAM TV naziemna.info działa na troszkę innych zasadach niż programy RASPu czy WPH. Ci giganci mają dużo łatwiej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...